لنس آرمسترانگ را تحمل خصوصی بیشتر و شکل فیزیکی از نظم و انضباط طولانی قبل از او را توسط آژانس مبارزه با دوپینگ آمریکا و در دادگاه افکار عمومی.

در روز یکشنبه اولین قسمت از ESPN 30- – -30 “نیزه” 48 ساله آرمسترانگ گفت: ناپدری تری آرمسترانگ به “ضرب و شتم s—t از من” با یک برادری دست و پا زدن به صورت جزئی گناهان مانند ترک خود کشو باز زمانی که او بچه بود.

“منظورم این است که شما بحث در مورد disciplinarian اگر او گفت:” آیا خود را ترک کشو باز یا میخوای مشکل و مطمئن شوید که به اندازه کافی, من می خواهم ترک کشو باز او می خواهم بیرون برادری خود را دست و پا زدن و فقط ضرب و شتم s—t از من” آرمسترانگ گفت. “اگر من که من بچه ها را با دست به کفل زده در هر دقیقه از هر روز! مانند چه کسی مراقبت کنید ؟ F—پادشاه کشو را باز کنید.”

آرمسترانگ پدر و مادر طلاق گرفته زمانی که او دو ساله بود و مادرش, لیندا, ازدواج تری آرمسترانگ یک سال بعد. تری اتخاذ لنس که متولد شد زمانی که لیندا بود 17 و زمان اعتبار برای شکل دادن به او را به مرد شد, برای بهتر یا بدتر.

“من سخت بود او تا آنجا که به تمیز کردن اتاق خود را تا و در حال منظم و لیندا همیشه وجود دارد زمانی که من آن را” تری گفت: در این مستند. “نبود یک کمربند نبود به زدن او. آن را فقط, ‘خم شدن و خود را از licks.’ که از پنج سال در مدرسه نظامی. بسیار regimented بنابراین من نوع کتاب. شکست من آوردن تا نیزه من مشاور, اما من نمی قرار دادن اسلحه در اطراف او به اندازه کافی و به او بگویید که من او را دوست داشتم. من همیشه وجود دارد و همیشه مربیگری او همیشه او را هل دادن اما من را نشان نمی دهد او عشق است که من باید.

“لنس نمی خواهد قهرمان او امروز بدون من, چون من او را سوار. من سوار او را مانند یک حیوان است. تنها چیزی که من احساس بد در مورد. من او را بیش از حد ‘برنده شدن در همه هزینه؟'”

آرمسترانگ گفت: مردانی که مادر خود را از ازدواج “بودند و نه وحشتناک” قبل از اصلاح خود و گفت: “تری آرمسترانگ ممکن است شده ام نوع وحشتناک است.”

رشد آرمسترانگ بود که یک شناگر و سپس شرکت در ورزش های سه گانه است که او به سرعت غالب در — هر چند خود را فریب اوایل آغاز شده است. او به یاد می آورد با استفاده از شناسنامه جعلی بنابراین او می تواند رقابت به طور غیر قانونی در سن 15 سالگی زمانی که حداقل سن برای ورزش های سه گانه بود 16.

آرمسترانگ بعد از ترک خانه اش در پلانو به دنبال دوچرخه سواری در حال رفتن به برنده هفت Tour de France عناوین — همه از آن شد و در نهایت محروم به دلیل دخالت در رسوایی دوپینگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de