لس آنجلس — LA Galaxy دیدار خواهد کرد صربی جناح Aleksandar Katai روز پنجشنبه برای بحث در مورد یک سری از نگران کننده رسانه های اجتماعی پست های خود را.

چای Katai ساخته شده پس از حذف پست ها در Instagram داستان این هفته کهکشان تایید شنبه شب در بیانیه ای که به نام پست “نژادپرستانه و خشونت آمیز.”

این تیم می گوید جلسه خود با Katai که به نظر می رسد تنها در دو بازی برای Galaxy خواهد شد “تعیین گام های بعدی.”

چای Katai این پست شامل یک بی حرمتی تماس, نوشته شده در صربستانی به “کشتار” معترضان. یکی دیگر از معترضان به نام “نفرت انگیز گاو” نیز در صربستان.

“لا کهکشان به شدت محکوم اجتماعی پست و درخواست خود را حذف فوری” تیم بیانیه بخوانید. “لا کهکشان می ایستد بصورتی پایدار و محکم در برابر نژاد پرستی از هر نوع از جمله این که نشان می دهد خشونت و یا به دنبال رفتار تلاش های آنان را در دستیابی به برابری نژادی. LA Galaxy ایستاده با جوامع رنگ و به خصوص جامعه سیاه پوستان در اعتراض و مبارزه علیه نژادپرستی نظاممند اجتماعی, نابرابری تعصب و خشونت است.”

29-در سال Katai پیوست کهکشان در ماه دسامبر پس از گذراندن اول دو فصل MLS با آتش سوزی شیکاگو. او ساخته شده است نه ظاهر برای صربستان تیم ملی از جمله سه سال گذشته در یورو 2020 مقدماتی مسابقات.

Aleksandar Katai انکار خود را پست در بیانیه خود Instagram account شنبه شب.

“این نمایش هستند نه آنهایی که من و به اشتراک گذاری قابل تحمل نیست در خانواده من,” او نوشت. “من به شدت محکوم سفید برتری نژاد پرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک اشتباه از خانواده من و من مسئولیت کامل. من اطمینان خواهد داد که من و خانواده ام اقدامات لازم را برای یادگیری و درک گوش دادن و حمایت از جامعه سیاه و سفید.

“من درک می کنم که آن را در زمان برای به دست آوردن حمایت از مردم لس آنجلس. من متعهد به قرار دادن در کار لازم برای یادگیری از این اشتباهات می شود و بهتر است متحد و مدافع برابری رفتن به جلو. من متاسفم برای این درد این پست باعث LA Galaxy خانواده و تمام متحدان در مبارزه با نژادپرستی است.”

Katai امضا شده با کهکشان به عنوان یک عامل رایگان در دسامبر. 31. او به ثمر رساند 18 گل در 62 حضور بیش قبلی دو فصل برای آتش که به دست آورد و او را از Alavés در اسپانیا لالیگا.

Katai خاموش کردم برای شروع چشمگیر به لیگ حرفه ای با 12 گل در لیگ اولین بازی خود را در فصل, برای, آتش, اما تولید کاهش یافت در سال گذشته منجر شیکاگو به کاهش خود را گزینه تیم برای سال 2020 است.

او هشت سال از خود نرم افزار حرفه ای در اروپا از جمله 69 بازی با صربستان نیروگاه ستاره سرخ بلگراد.

Katai آغاز شده و دو بازی از زمان MLS فصل برای کهکشان که انتظار می رود او را به تبدیل شدن به یک بخش کلیدی از حمله خود را در کنار خاویر “Chicharito” هرناندز و Cristian Pavón.

MLS بازی متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما چند کهکشان بازیکنان بازگشت به این باشگاه مجتمع آموزشی دو هفته پیش برای شروع تمرینات فردی و توانبخشی.

لیگ و اتحادیه بازیکنان به توافق شش سال کار قرارداد در روز چهارشنبه. این تیم در حال انتظار برای بازگشت به رقابت با پنج هفته مسابقات در فلوریدا در این تابستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de