کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مدارس را شروع ترم پاییز آنلاین-تنها کلاس ها به دلیل بالا رفتن سرسام آور نرخ COVID-19 عفونت رهبران مدرسه در لس آنجلس و سن دیگو روز دوشنبه اعلام کرد.

مدارس’ اطلاعیه — به خصوص که از لس آنجلس به این کشور را دومین منطقه — به حرکت به یک جنبش برای حفظ مدارس آنلاین به عنوان coronavirus در خیلی از کشور است. می آید در مخالفت مستقیم به تماس های اخیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos مدارس برای بازگشایی در فرد آموزش.

مناطق دیگر در سراسر کشور در نقاط ویروس ممکن است به دنبال لس آنجلس و سن دیگو به خصوص که بیشتر معلمان و رهبران مدرسه ابراز نگرانی در مورد بازگشت به کلاس. هفته گذشته Nashville, مدارس و برخی از مناطق در شهر فینیکس نیز گفت: آنها می خواهم به مدرسه آنلاین.

لس آنجلس Unified School District و سن دیگو مدرسه منطقه در مجموع آموزش بیش از 800,000 دانش آموزان است. ولسوالی گفت که آنها کار می کنند به بازگشایی مدارس در فرد “را به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه دهد.”

مثبت نرخ COVID-19 مشخصی در کالیفرنیا از جمله در مناطق روستایی و بخش ICU بستری شدن در بیمارستان را افزایش 39 درصد بیش از دو هفته گذشته در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت:. مدت کوتاهی پس از لوس آنجلس و سن دیگو مدارس خود را منتشر تصمیم Newsom مورد نیاز شهرستانهای نزدیک به خود را داخل عملیات برای رستوران سینما از wineries باغ وحش ها و مراکز تفریحی و موزه ها و میله های زندان است.

“ما شاهد افزایش در گسترش ویروس” Newsom گفت. “COVID-19 است و نه دور در هر زمان به زودی.”

مدارس در تلاش برای تعریف بازگشایی برنامه

بازگشت به برنامه های مدرسه تفویض به هرج و مرج در هفته گذشته به عنوان موارد در ادامه به سنبله و مهلت loomed برای پدر و مادر برای انتخاب فرد و یا دوره های آنلاین برای کودکان خود. مدارس شروع به عقب راندن تاریخ شروع. در آریزونا فرماندار عقب رانده شروع مدرسه دو هفته به اوت. 17 در حالی که برخی از ققنوس مناطق بیشتر رفت و گفت: آنها را نگه دارید آموزش کاملا آنلاین و حداقل تا اکتبر.

در برلینگتون آیووا در فرد و تابستان برنامه مدرسه آغاز شده است که دوشنبه گذشته رفت و آنلاین پس از کلاس های سه شنبه. هشت نفر در حال اجرا در درجه حرارت.

مترو نشویل مدرسه در منطقه تنسی اعلام کرد که آن 86,000 دانش آموزان را تمام و شروع سال آموزش از خانه. منطقه مانند دیگران در سراسر کشور بود و به پدر و مادر این گزینه در شخص و یا مجازی آموزش. اما به عنوان coronavirus موارد نصب شده رهبران تغییر دوره.

در فلوریدا که در آن COVID-19 مورد آمار جدید اوج روزانه حدود 15,000 — ترین روزانه موارد از هر دولت — هیئت پالم بیچ شهرستان مدارس توصیه به مدرسه و شروع ترم پاییز با تمام 176,000 یادگیری دانش آموزان آنلاین.

که با وجود این واقعیت است که فلوریدا آموزش و پرورش کمیسیون نامیده می شود در هفته گذشته برای همه مدارس در وزارت امور خارجه برای بازگشایی به طور کامل در پاییز.

بازگشت به آموزش آنلاین است “سنگین در نظر گرفتن برای بسیاری از ما مناطق” گفت: Fedrick Ingram رئیس جمهور از فلوریدا انجمن آموزش و پرورش دولت صنفی معلمان.

معلمان عصبی در مورد بازگشت تمام وقت

مربیان هستند قطعا عصبی در مورد بازگشت به فرد در آموزش, تعدادی از نظرسنجی ها و نظرسنجی ها نشان می دهد. تحقیقات اولیه در کودکان و coronavirus نشان می دهد بچه ها با این ویروس نمی تواند به عنوان بیمار به عنوان بزرگسالان و کودکان خردسال ممکن است نه انتقال آن را به آسانی به عنوان نوجوانان و یا بزرگسالان است. هنوز هم وجود دارد کمی تحقیقات در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که بسیاری از بزرگسالان دوباره با هم و کار در محله های نزدیک در داخل خانه بسیار کمتر در مجاورت نزدیک به بسیاری از کودکان است.

در لس آنجلس 83 درصد از حدود 18,000 معلمان و اعضای اتحادیه گفت: مدارس باید بسته باقی می ماند در پاییز با توجه به بررسی از اتحادیه.

حدود یک سوم از اصول مورد بررسی در سراسر کشور گفت: آنها تا به حال سوء ظن در مورد توانایی خود را برای حفظ کارکنان امن اگر بازگشایی مدارس, با توجه به انجمن ملی ثانویه مدیران مدارس. یک سوم دیگر احساس آنها می تواند باز کردن مدارس خود را با خیال راحت.

رهبران مدرسه صرف تابستان در تلاش برای تعیین امن ترین و موثر ترین راه برای گرفتن بچه ها, یادگیری دوباره. اما کار پیچیده شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن assailing ایده آموزش مجازی. هفته گذشته گفت: همه مدارس برای بازگشایی به طور کامل در پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به کشورهای دیگر است که باید بازگشایی مدارس خود را بدون افزایش موارد — اما این کشورها فقط یک بار عفونت نرخ پايين بود.

در ایالات متحده در مقایسه موارد در حال افزایش در اکثر متحده و انفجار در مکان هایی مانند تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا.

DeVos تهدید کرده است که خودداری از مدارس که نمی بازگشایی برای فرد در آموزش, حتی اگر بسیاری از کارشناسان آموزش و پرورش می گویند او نمی باید از این قدرت برای انجام این کار است.

این غیر معمول برای DeVos می شود تا مخالف آموزش آنلاین. او دفاع و پشتیبانی آموزش مجازی در گذشته به عنوان یک خیابان به صورت کارآمد تر و شخصی آموزش و پرورش است. او همچنین حمایت از ایده خروج انتخاب در مورد چگونه مدارس در حال اجرا به رهبران محلی و نه دولت فدرال.

چه کارشناسان بهداشت می گویند ؟

کشور پیشتاز در, گروه سلامت, توصیه می شود, افتتاح مدارس در فرد اما تنها در مناطق که در آن coronavirus تحت کنترل است و فقط با, فیزیکی, فاصله, پروتکل در محل.

هر دو مراکز کنترل بیماری و آکادمی اطفال آمریکا توصیه می شود فاصله از کودکان و بزرگسالان در مدارس برای فرد در آموزش, اما خود هدایت است سازگار نیست. CDC توصیه می کند یک فاصله شش پا; آکادمی توصیه می کند حداقل سه فوت. در مدارس آمریکا, دانش آموزان,’ میز اغلب خوشه در غلاف و یا متصل در ردیف به منظور تسهیل کار گروهی و به حداکثر رساندن فضا.

به منظور تسهیل در فاصله بسیاری از مناطق شده است با تکیه به سوی یک مدل از آموزش که شامل یک زن و شوهر از روز هفته آموزش در مدرسه و یکی دیگر از چند روز آموزش در خانه است. این رویکرد در مدارس نیویورک این کشور بزرگترین مدرسه منطقه ،

تا کنون محققان فکر می کنم که یکی از امن ترین مسیر برای بازگشایی با هر نوع در فرد آموزش.

برایان Gill, یک عضو ارشد در Mathematica یک گروه تحقیقاتی به رهبری یک تیم از چهار محققان که مدل های مختلف انواع مدرسه بازگشایی حالات در درخواست از ایالت پنسیلوانیا است. آنها به این نتیجه رسیدند برش class اندازه نصف و کاهش کودکان زمانی در مدرسه بود و امن ترین راه برای انجام در فرد آموزش.

این تیم یادداشت منتشر شده در ماه ژوئن تصویب شد بازوی تحقیقاتی فدرال وزارت آموزش و پرورش. به عبارت دیگر بخشی از DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصویب تحقیقات به طور مستقیم در مخالفت با تماس خود را به صورت کامل-در-فرد آموزش.

Gill وجود دارد گفت: دلایل قانع کننده به مدارس باز دوباره چرا که شواهد نشان می دهد از راه دور یادگیری برای بسیاری از کودکان و نوجوانان در این بهار بسیار موثر بوده است. و در ادامه به مدارس به طور کامل بسته زیادی ایجاد می کند هزینه های تحصیلی و سختی های زیادی برای خانواده ها.

آموزش در مدرسه به صورت دو روز در هفته و از راه دور آموزش در خانه در روزهای دیگر می شود صندلی برای بچه ها در طول دوره از یک سال از اگر هر کس بازده تمام وقت — و پس از آن فرستاده شده است را به کنترل شیوع.

بسیاری از مدارس باز به همه دانش آموزان حق دور گیل گفت: باید به تکیه بر کودکان و نوجوانان’ با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی برای حفظ این ویروس از گسترش.

“با توجه به عدم اطمینان در مورد همه آن چیزهایی که من را درک نمی کنند و پاسخ است که می گوید ما باید به گرفتن همه بچه ها در مدرسه هر روز با شروع Sep. 3,” گیل گفت. “از آنجا که اگر شما به اشتباه شما می تواند فاجعه اشتباه است. این است که ماهیت یک بیماری همه گیر.”

تماس با ارین ریچاردز در (414) 207-3145 یا erin.richards@usatoday.com. او در توییتر دنبال کنید: @emrichards.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de