از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

اگر نیکز خواهید مطمئن برگشتی در سال آینده چه پتانسیل بهترین شروع تیم پس از رایگان آژانس و پیش نویس از جمله سر مربی ؟ — Jean

اشتباه نکنید. رئیس جمهور جدید Leon رز می خواهد برای شکستن هفت سال حذفی خشکسالی در فصل آینده. چرا که هدف کم خونی کنفرانس شرق?

بیایید شروع با استخدام Tom Thibodeau که شکست سوتا 13 سال حذفی خشکسالی و اثبات شده است برنده است.

هر چند این ممکن است lamest — و کوتاه ترین — رایگان آژانس در تاریخ در اواخر ماه اکتبر افزایش یافت هنوز هم می تواند ارتقاء در حالی که نگه داشتن انعطاف پذیری برای 2021.

این یک تراز من می توانم پیش بینی به خصوص اگر پدر Lavar توپ می شود راه خود را به ما گزارش شده در اینجا چندین بار.

شروع صف LaMelo توپ (point guard); RJ Barrett (گارد تیراندازی); کارملو آنتونی (هافبک); Christian چوب (قدرت رو به جلو) و میچل رابینسون (مرکز) نیست و نخ نما به خصوص اگر توپ آماده است تا به کارفرمایی.

LaMelo Ball, Tom Thibodeau and Carmelo Anthony
LaMelo توپ, Tom Thibodeau و کارملو آنتونیAP (2); گتی ایماژ

نیمکت پنج قابلیت فرانک Ntilikina (backup PG) رخی بولاک (backup SG), Kevin ناکس (backup SF) ژولیوس Randle (backup PF) و تاج گیبسون (backup C).

نیکز یکی از تنها چهار تیم با کلاه فضایی و می توانید آنها را اضافه کنید و آینده چوب 24 ساله با یک سال معامله — فقط به عنوان آنها امن بابی Portis.

به این معنا است که آنتونی می خواهد به پایان کار خود را در نیویورک و او راست در نیکز’ رادار لحظه ای رز پذیرفته ریاست جمهوری است. هیچ بزرگتر از طرفداران آنتونی در این سیاره از رز.

ملو را در استماع پورتلند در طول اورلاندو راه اندازی مجدد. اگر او می تواند ناکس در زیر بال خود را — بزرگ اگر — آن را واقعا می تواند کار کند.

همانطور که برای Randle حرکت به نیمکت چند پیشاهنگی معتقد هستند او در آینده به عنوان یک ششم-مرد گلزن در یک حذفی تیم. Randle هرگز ساخته برگشتی.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

چرا نمی توانید این نیکز’ 10 گرفتن یک شماره 8 دانه? این پیشنهاد که بهتر از اورلاندو ،

(اگر) نیکز حرکت می کند تا به شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید, من می خواهم آن تجارت همراه با قطعات به تاسیس ستاره. افکار خود را? — تیم

اگر چه این پیش نویس در نظر گرفته شده است متوسط, من نمی خواهد آن را انجام دهد. من به خصوص آن را انجام نمی اگر تاسیس ستاره است که کسی مثل DeMar DeRozan. وجود خواهد داشت یک ستاره یا دو بیرون آمدن از این پیش نویس و رز را با تکیه بر خود مگا کارکنان (جدید پیشاهنگی و پیشاهنگی) برای کشف آنها هستند.

نیکز یک جوان خوب هسته ای با مطلب پیش نویس میدارد پس چرا آنها همیشه در تلاش برای تعقیب ستاره ها به جای ارتکاب به بازسازی و توسعه این بازیکنان ؟ — رشاد

نیکز خواهد عشق خود را برای توسعه بازیکنان جوان اما نه به اندازه کافی از آنها نشان داده اند که نشانه هایی از ستاره شدن. اگر نیکز به حال فرصتی برای بسته بندی جوانان به شبکه یک ستاره است که چگونه شما برنده عنوان. رز نمی دریغ به تجارت دنیس اسمیت جونیور Ntilikina Knox — همه اخير قرعه کشی میدارد — در یک معامله برای یک ستاره است. هیچ یک از این سه نفر نشان داده پتانسیل ستاره شدن. رز ذکر شده تنها دو “سنگ قطعات” در بارت و رابینسون. رز همچنین گفت: اسمیت “یک استعداد ویژه ای در سمت راست وجود دارد” اما این صدا مانند او در تلاش برای افزایش تجارت خود را ارزش.

چرا Allonzo کوشا به خاک سپرده شد روی نیمکت های زیادی از فصل ؟ او مطمئنا باید بازی بیش از (وین) الینگتون (Reggie) بولاک & (Dennis) اسمیت. بود آن را بیش از حد شکایت در مورد گرفتن خطا را به نام ؟ — تئودور کوهن

Allonzo که ؟ کوشا بخشیده بود در ماه گذشته توسط رژیم جدید به طوری که آنها می تواند نشانه ای 15 مرد تئو پینسان. رز نمی مشاهده کوشا به عنوان یک تیم بازیکن و یا به اندازه کافی خوب مدافع. او یک تسویه حساب یک ترفند به عنوان یک انزوا گلزن. تئوری من این است رئیس جمهور سابق استیو میلز لبه پنجره رساند تا undrafted کوشا به عنوان یک تازه کار تا حدودی به این دلیل او فکر کوشا می تواند یکی دیگر از فریب برای کوین دورنت. KD بود کوشا مربی زمانی که او با حضور در دبستان مدرسه در اوکلاهما و دورنت ستاره دار برای OKC.

در خود (پاسخ های اخیر) در مورد Iggy (Brazdeikis) و دیگر G-Leaguers به شما می گویند افزایش یافت نمی کنید برای دیدن او بازی وجود دارد که هیچ پیوست. نیست هدف به دریافت های خوب بازیکنان در فهرست? چرا مهم است که به ارمغان آورد که به سازمان ؟ — آنتونی

در یک دنیای کامل است که هرگز نباید یک عامل است. اما ما در یک جامعه ای که در آن جلوی دفتر به دنبال انواع وام و اعتبار. رز هیچ دلبستگی به Brazdeikis اما GM اسکات پری می کند. پری متقاعد جیمز دولان به چنگال بیش از 1 میلیون دلار به ساکرامنتو به حرکت می کند تا در دور دوم به دام میشیگان southpaw تیرانداز از خفا. به همین دلیل من معتقدم نیکز را Brazdeikis شانس — به عنوان طولانی به عنوان پری در اطراف است. در Damyean Tauk مورد او یک فیل جکسون پیش نویس انتخاب کنید. چرا که هیچ دلبستگی به افزایش یا پری Tauk است به عنوان خوب به عنوان از بین رفته اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de