Barstool ورزشی موسس و mouthy گر دیو Khazaal کردم مقدار زیادی از گرما در ماه گذشته برای تماس وارن بافت یک “احمق” پس از برکشایر هاتاوی BRK.ب -0.13% رئیس تخلیه خود هواپیمایی سهام و از دست رفته یک جهش بزرگ در مورد ضرب و شتم پایین بخش.

با توجه به شین Parrish از محبوب Farnam, خیابان, وبلاگ که همه بخشی از طرح:

‘شما باید مایل به مانند یک ادم سفیه و احمق در کوتاه مدت برای به دست آوردن بهترین نتایج طولانی مدت. من می خواهم نشان می دهد که به دلیل آینده تبدیل شده است به طور فزاینده ای نامشخص او آماده شدن برای وسیع ترین طیف وسیعی از امکان آتی.’

این که چگونه Parrish مورد ستایش قرار داد به عنوان “وال استریت بزرگترین تاثیر گذار,” توصیف بافت فعلی استراتژی سرمایه گذاری در مصاحبه اخیر خود با خودی کسب و کار. “هنگامی که شما را درک نمی کنند و با برخی از درجه ای از یقین شما نشستن را تا زمانی که شما انجام دهید” Parrish افزود: پرداختن به نقد است که بافت مطرح شده است و نقدی که او باید با در نظر گرفتن نقش فعال تر در بهره مندی از هرج و مرج.

Parrish که صدها نفر از هزاران نفر از توییتر TWTR, +1.50% پیروان و مصاحبه با برخی از بزرگترین نامها در وال استریت شده است با وسواس بافت برای سال. وبلاگ خود را پس از نام خیابان در آدرس برکشایر در دفتر مرکزی شرکت.

“بافت آموخته است من آگاهانه در مورد شادی آگاهانه در مورد اینکه خوش بینانه در مورد آینده بر اساس گذشته و فقط به طور مداوم با داشتن یک لبخند و لذت داشتن با زندگی” Parrish یک بار نوشت: در یک پست در مورد بافت و تاثیر آن بر زندگی خود را فراتر از فقط سرمایه گذاری. “این مورد کاملا منطقی در مورد هر دقیقه از روز خود را و بهینه سازی زمان خود را. آن را در مورد زندگی زندگی است.”

و با آن Parrish گفت که او با اعتماد به نفس در جهت برکشایر رهبری است.

“مردم همیشه به نظر می رسد می خواهید راه حل بهینه برای این لحظه و در نتیجه او به پایان می رسد تا به دنبال از تماس در زمان” Parrish دیرین شرکت کنندگان از برکشایر در نشست سالانه گفت: کسب و کار خودی. “اما شما باید مایل به انجام کاری متفاوت به نتایج متفاوت است.”

جزئیات: تنوع? تقریبا نیمی از برکشایر هاتاوی نمونه کارها تشکیل شده است از یک انبار

بافت قرار دادن برخی از آن $137 میلیارد دلار پول نقد در بازی شده است بیشتر فعال به تازگی با برکشایر داشتن یک بسته 10 میلیارد دلار برای مقابله Dominion انرژی D +2.11% طبیعی-گاز دارایی.

اما Parrish گفت: بافت است که هنوز متمرکز بر حمایت از سرمایه گذاران خود و نگه داشتن مقدار زیادی از این پول نقد در دست برای کمک به حرکت یو پی اس و فراز زندگی از این خائنانه آب و هوا.

“شما نمی توانید برنده شوید اگر شما نمی پایان… شما نمی توانید ترکیب اگر شما صفر کردن” Parrish گفت. “در دوره اطمینان بالا شما می خواهید به اطمینان حاصل شود شما باید بسیاری از گزینه های ممکن است.”

و یا به عنوان Parrish قرار داده و آن را در یک صدای جیر جیر در ماه گذشته:

نقدی به نظر می رسد به یک محل مناسب و معقول به عنوان, به, جدید, درآمد سنگین هفته با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.23% S&P 500 SPX +0.28% و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت COMP +0.28% تمام راه اندازی پایین تر باز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de