جنگ لفظی بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و Anthony Fauci, یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در آمریکا در چهار دهه گذشته ادامه می دهد. ظاهر می شود در “فاکس نیوز یکشنبه” با کریس والاس رئیس جمهور تهمت وجود دارد گفت: هیچ انتخاباتی به بی اعتبار Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای سه دهه است.

والاس خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد یک Facebook FB +1.40% پست شده توسط Daniel Scavino کاخ سفید و معاون رئیس ستاد ارتباطات به تصویر می کشد Fauci به عنوان یک شیر آب با این شرح: “ببخشید دکتر شیر آب! حداقل شما می دانید که اگر من قصد دارم به مخالفت با یک همکار مانند خودتان آن را انجام علنی — و نه بزدلانه پشت روزنامه نگاران با نشت.” مغلوب ساختن پیشی جستن را کاملا رد Scavino به انتقادات.

‘من نمی دانم که او یک leaker. او کمی از جنجال آفرینی. که خوب است. کمی از جنجال آفرینی.’

— رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Anthony Fauci

رئیس جمهور پیشنهاد کرد که دکتر و سنن و بحران: “دکتر Fauci در آغاز گفت:” این خواهد شد. در مورد آن نگران نباشید. این خواهد شد.’ او اشتباه بود.” تهمت نیز گفت: دکتر گفت: “اصلا بان چین است. نمی ممنوعیت چین است.’ من. او سپس اذعان کرد که من درست بود.”

در مارس 13, زمانی که خبرنگاران مورد سوال Fauci در مورد امکان پذیر است و تنش بین او و کاخ سفید Fauci گفت: توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به محدود کردن سفر است. “و پاسخ این بود بله” Fauci گفت. “و سپس زمان دیگری بود:” ما باید این کار را با اروپا و بله جواب میده. و دفعه بعد “ما باید این کار را با انگلیس’ و جواب میده بله.”

CityWatch:سی دی سی تایید می کند که کروناویروس در حال حاضر در شهر نیویورک که اروپا ممنوعیت سفر به اثر رفت در ماه مارس

صحبت به والاس در یکشنبه برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: “من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه [لباس] ماسک و همه چیز از بین می رود.” رئیس جمهور است و به ندرت فرسوده ماسک در مکان و گفت: آمریکایی ها باید این کار را انجام. در یک استراحت با سنت اجتناب هر صورت پوشش او در یک آخر هفته گذشته در حالی که بازدید از والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی. (چند مشاوران و متحدان توییتی خود اصرار که نقاب تهمت بود و نشان رهبری سیاسی و قدرت است.)

مرتبط با:Fauci طول می کشد هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران ایالتی و جوان آمریکایی: ‘شما در حال تبلیغ این بیماری همه گیر’

Fauci گرفته تر مبارز تن از دیر گفتن InStyle magazine “با توجه عفت, من فکر می کنم من خیلی موثر است. من قطعا پر انرژی. و من فکر می کنم همه فکر من با انجام بیش از یک کار برجسته.” او گفت که او تکامل یافته با این وضعیت: “من پشیمان نیستم هر چیزی می گفت سپس از آنجا که در زمینه که در آن زمان به من گفت: آن درست بود.”

او گفت: “به ما گفته بودند ما وظیفه نیروی جلسات که ما یک مشکل جدی کمبود PPEs و ماسک برای ارائه دهندگان خدمات سلامت که قرار دادن خود را در راه آسیب است هر روز به مراقبت از افراد بیمار” و اضافه میکند: “زمانی که مشخص شد که عفونت می تواند گسترش حامل بدون علامت … ما تا به حال به شدت توصیه ماسک.”

Fauci گفته است که دولت ایالات متحده باید ترویج اجتماعی فاصله و می تواند انجام دهد بهتر است با تماس با ردیابی.

دکتر همچنین گفت: SARS-CoV-2 رمان کروناویروس که باعث این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 ادامه خواهد داد به گسترش مگر اینکه همه مراحل بازی خود را. Fauci گفت که بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به سرعت و پرداختن به افرادی که نمی, مدافع, اجتماعی, فاصله, او گفت:, “شما تبلیغ این بیماری همه گیر.”

همانطور که از دوشنبه COVID-19 تا به حال آلوده حداقل 14.6 میلیون نفر در سطح جهان و 3.8 میلیون نفر در ایالات متحده آن را به حال به کشته شدن بیش از 609,198 مردم در سراسر جهان و حداقل 140,957 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

Fauci بارها گفت که دولت ایالات متحده باید ترویج اجتماعی فاصله و می تواند انجام دهد بهتر است با تماس با ردیابی فرایند ردیابی افرادی که در تماس با فرد مبتلا به این ویروس و آموزش آنها را به ماندن در خانه برای 14 روز. “من فکر نمی کنم ما در حال انجام بسیار خوب برای تعدادی از دلایل, و نه همه آن است گسل از سیستم.”

مرتبط با:مبارز Fauci می گوید InStyle magazine: “با توجه عفت, من فکر می کنم من خیلی موثر’

سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر تخمین می زند که 16 درصد از مردم با COVID-19 بدون علامت هستند و می تواند انتقال coronavirus در حالی که سایر اطلاعات نشان می دهد که 40 درصد از coronavirus انتقال است که با توجه به حامل های نمایش علائم این بیماری است. به عنوان یک نتیجه, مقامات بهداشت عمومی توصیه کرده اند مردم را به نگه داشتن یک فاصله 6 فوت از یکدیگر است.

اخیر دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, مطالعه در بر داشت که یک بار از SARS-CoV-2 ریختن در دستگاه تنفسی فوقانی حتی در میان قبل از بيماران علامت دار “که آن را متمایز از SARS-CoV-1 که در آن تکرار رخ می دهد عمدتا در مجاری تنفسی تحتانی.” از جمله یک بار ویروسی باعث می شود علامت-بر اساس تشخیص عفونت کمتر موثر در مورد سارس CoV-2 آن را گفت.

بازار به نظر می رسد پاره بین خوش بینی در تحقیقات واکسن و تاثیر اقتصادی جدید موج در جنوب و جنوب غربی ایالات متحده. صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.03% بسته بالاتر دوشنبه به عنوان نگاه سرمایه گذاران نسبت به چشم انداز بیشتر محرک های مالی. S&P 500 SPX +0.84% و نزدک کامپوزیت COMP +2.51% نیز به پایان رسید و بالاتر است.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de