“ما قطعا احساس می کنید که بازار در حال راه جلوتر از واقعیت است. ما واقعا در حال گفتن هر مشتری به شیر در بازار اگر آنها می توانند از آنجا که ما فکر می کنیم که قیمت گذاری در حال حاضر می تواند می کنید بهتر است.’

که مانولو Falco سیتی گروپ را C -2.54% شرکت سرمایه گذاری بانکی, توضیح به بار مالی که چرا او معتقد است این شرکت مشتریان شرکت باید جمع آوری به عنوان بسیاری که ممکن است قبل از همه گیر غرق در برای سرمایه گذاران است.

“به عنوان سه ماهه دوم می آید و ما شروع به دیدن درد و وثیقه اثر که” Falco ادامه داد: “ما فکر می کنیم این است که رفتن به بسیار سخت تر از آن به نظر می رسد.”

به نقطه در ماه گذشته بود بسیار سختی از نظر عملکرد بازار. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.06% S&P 500 SPX +0.48% و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت COMP +1.29% بسته کتاب های قوی و ممکن است در روز جمعه رو به با نصب خوشبینی بیش از این کاهش مستندات در ایالات متحده آمریکا همراه با حمایتی فدرال رزرو.

این در حالی است که اقتصاد جهانی همچنان به دست و پنجه نرم کردن با رکود تاریخی.

“بازارهای در حال قیمت گذاری یک V [شکل recovery] هر کس در آینده به کار می کنند و این در حال رفتن به خوب” Falco گفت FT. “من فکر نمی کنم از آن خواهد بود که آسان کاملا رک و پوست کنده.”

جزئیات:CNBC جیم کرامر می گوید: بازیابی سریع است ‘سخت به شرط’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de