رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صادر داغدار نقد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس روز دوشنبه گفت او را رد کرده است واقعیت وضعیت از روز 1:

‘او گفت: آن وجود ندارد آن را به رفتن به دور, عید پاک, ما خواهید شد, آن را به رفتن به دور مانند یک معجزه است. آن را نمی رفتن وجود دارد و معجزه او واقعیت را تکذیب کرد.’

— اندرو کومو

“دولت فدرال” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی “است مرتکب سهل انگاری ناخالص.”

یک عامل کلیدی با توجه به کومو است که تهمت قرار دادن یک دستور کار سیاسی بر سیاست های بهداشتی.

“آن را به لحاظ سیاسی ناخوشایند در انتخابات سال پس از او آن را انکار می کند,” او گفت:. “به جز شما در حال به خطر انداختن بهداشت عمومی و از دست دادن زندگی خود را انکار و دستور کار سیاسی است.”

کومو به یاد خبرنگاران گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اضطراری فدرال اعلامیه مربوط COVID-19 در ماه مارس است اما پس از آن از چپ به فرد متحده برای مدیریت بحران است. “اگر شما یک موضوع اضطراری فدرال که به معنی آن است که فدرال اورژانس و کسی که کنترل فدرال اورژانس ؟ دولت فدرال است. همین دلیل است که شما باید کلمه “فدرال” در تمام این عبارات” او گفت:.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است “حمله به علم” و خود را در مراقبت های بهداشتی کارشناسان گفت: استاندار با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن retweeting روز یکشنبه از دو توییتهایی توسط سابق بازی-نشان می دهد میزبان thefootprint که در حال حاضر میزبان یک محافظه کار پادکست.

Woolery بهترین و شناخته شده برای خود را نانامی به بازی در نشان می دهد “چرخ از فورچون” و “اتصال به عشق” را متهم به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های, رسانه های دموکرات پزشکان و دیگران از گفتن “دروغ ظالمانه” در مورد این بیماری همه گیر به آسیب تهمت انتخابات شانس. کومو به عنوان او صحبت کرد دیدم یک عکس از دکتر Anthony Fauci, این به طور گسترده ای مورد احترام دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آنها کاخ سفید به نظر می رسد به دنبال پین سرزنش.

کلمات کلیدی:با تجدید حیات COVID-19 نفر در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های ریفت با Fauci: “او ساخته شده بسیاری از اشتباهات’

از دست ندهید:Coronavirus به روز رسانی: جهانی مورد شمارش لبه ها نسبت به 13 میلیون و فلوریدا trounces یک روز مورد رکورد تعیین شده توسط کالیفرنیا در هفته گذشته

“در حال حاضر او می گوید: خود مقامات CDC در حال دروغ گفتن در مورد ویروس خود را CDC مقامات بهداشت گفت:” کومو. “مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 رسوایی باعث می شود [رئیس جمهور ریچارد] نیکسون رسوایی واترگیت نگاه بی گناه است.”

هیچ کس درگذشت در رسوایی واترگیت کومو مشاهده شده است.

کومو صادر اضطراری بهداشت نظم دوشنبه که نیاز مسافران از کشورهای که در حال دیدن خوشه در COVID-19 موارد برای تکمیل یک موقعیت فرم قبل از خروج از فرودگاه و یا در صورت احضار و $2,000 خوب است. به منظور به اجرا گذاشته خواهد شد در هر فرودگاه در دولت و مسافران را به می گویند که در آن آنها می آیند از و که در آن آنها می رویم.

این حرکت در می آید و پس از نیویورک دستور مسافران از کشورهای با تعداد زیاد موارد به خود قرنطینه برای 14 روز یک سفارش او اذعان شده است ملاقات با انطباق کامل.

مسافران از گرجستان را آلوده نیویورک در حداقل یک شهرستان است. “ما نمی تواند در یک وضعیت که در آن ما باید افرادی که از کشورهای دیگر در این کشور آوردن این ویروس دوباره” فرماندار گفت. “آن است که ساده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de