نمی بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره.

این پیامی است که از Sharmin Mossavar-رحمانی مدیر سرمایه گذاری رئیس مدیریت ثروت خصوصی در گلدمن ساکس که فکر می کند که طلا در آسیا است و هیچ روشن نقش را در پرتفوی خود به مشتریان خصوصی.

نظر ما این است که طلا است که تنها مناسب اگر شما باید یک کار بسیار قوی که دلار ایالات متحده در حال رفتن به خوار. ما لازم نیست که مشاهده. ما فکر می کنم دلار حفظ موقعیت خود به عنوان ارز ذخیره. دلار می تواند از قیمت کاستن کمی به خاطر آن نسبتا گران قیمت روی آوردند اما این بدان معنا نیست که آن را برای رفتن به خوار که ما در حال رفتن به تورم و این که طلا یک جایگزین خوب است.

در طول یک مصاحبه با CNBC از صبح پنجشنبه Mossavar-رحمانی توضیح داد که او ثروت گروه مدیریت دارای دو عامل است که آن را در زمانی که فکر کردن در مورد طلا: استراتژیک و تاکتیکی.

او گفت که طلا نیست بزرگ کاهش قیمت پرچین تولید نمی هر گونه درآمد و نه به رشد اقتصادی و درآمد شرکت ها پس از آن نتواند استراتژیک مانع به عنوان گلدمن را مدیریت ثروت خدمه ارزیابی ارتباط خود را در نمونه کارها متعادل.

ثانیا او توضیح داد که از نظر تاکتیکی طلا یک مورد سخت را مگر اینکه سرمایه گذاران را درک است که در جریان کشمکش ضعف در دلار ایالات متحده است که شروع یک رکود شدید برای دلار و امکان تغییر در رهبری واحد پولی است که به عنوان شماره 1 ذخیره ارزی در جهان است.

“پس این همه شور و هیجان و brouhaha در مورد طلا چیزی است که ما به خرید” Mossavar-رحمانی گفت.

“در واقع در یک نقطه ما فکر می کنم مردم باید در نگاه و فکر می کنم بیشتر وجود دارد حرکت نزولی طلا,” او گفت:.

Mossavar-رحمانی نظرات به اجرا در مقایسه با گلدمن را کالا خدمه که در اوایل این هفته خود را مطرح 12 ماه پیش بینی برای طلا به دلار 2,300 از $2,000 .

که تغییر رسوب داده شد توسط “یک پتانسیل تغییر در ایالات متحده نسبت به تورم تعصب در برابر یک پس زمینه از افزایش تنش های سیاسی بالا, ایالات متحده داخلی سیاسی و اجتماعی قطعیت و رشد موج دوم COVID-19 مربوط به عفونت” گفت: یک تیم از تحلیلگران از جمله جفری کوری.

در روز پنج شنبه, آگوست طلا طلا -1.84% کاهش یافت و دلار 11.10 یا 0.6% به حل و فصل در $1,942.30 هر اونس پس از حل و فصل در یک رکورد در روز چهارشنبه به مناسبت نهمین مستقیم پیشرفت است که در آن طولانی ترین پیروزی شاگردانش پس از 10 جلسه صعود به پایان رسید در ماه ژانویه است.

طلا صعود آمده است در میان پس زمینه از افزایش موارد COVID-19 در ایالات متحده و در سراسر جهان است. اما طلا صعود نیز همزمان با کاهش ارزش دلار در برابر رقبای اصلی که می تواند به طلا شناور به دلیل شمش و دیگر فلزات گرانبها, قیمت ارز و نرم شدن آن می تواند فلزات جذاب تر به خریداران با استفاده از ارزهای جایگزین.

یک اندازه گیری از باک یخ شاخص دلار DXY, -0.25% پایین بود در اطراف آن به پایین ترین سطح خود از سال 2018 و کاهش یافته است 4.5% تا کنون در ماه جولای به FactSet داده در حالی که طلا صعود کرده است 8.1% بر اساس قرارداد فعال ترین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net