Coronavirus همه گیر است که آلوده به بیش از 3.4 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 136,000 می تواند خیلی بدتر مگر اینکه عمل گرفته شده است در حال حاضر برای مهار آن با توجه به پیشرو بهداشت عمومی ،

‘بود که ما انجام آن را حق اولین بار ما می شود عامل در نزدیک به 100 درصد در حال حاضر مدارس خواهد بود آماده برای نزدیک به یک مدرسه عادی سال, تیم های فوتبال خواهد بود در حال آماده شدن برای عمل — و ده ها هزار نفر از آمریکایی ها نمی خواهد که درگذشت.’

مهدی جان بری استاد در دانشگاه Tulane آب مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری و نویسنده “بزرگ آنفلوانزا: داستان از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ” نوشته نیویورک تایمز op-ed شنبه که ایالات متحده باید به دنبال نمونه ای از ده ها تن از کشورهایی که موفق به اهلی گسترش و بازگشایی اقتصاد خود را با خیال راحت.

“در نوشتن این, ایتالیا, هنگامی که کودک پوستر از coronavirus ویرانی و با جمعیت دو برابر است که از تگزاس به تازگی به طور متوسط حدود 200 مورد جدید یک روز که تگزاس تا به حال بیش از 9000,” بری نوشت. “آلمان با جمعیت چهار بار که از فلوریدا تا به حال کمتر از 400 نفر در روز است. روز یکشنبه فلوریدا گزارش شده بیش از 15,300 بالاترین تک روز در مجموع از هر دولت است.”

تفاوت بسیار مهم این است که این کشورها همه در زمان این ویروس به طور جدی از گرفتن رفتن سرعت عمل و قاطعانه و همچنان به انجام این کار. استرالیا فقط صادر $18,000 جریمه به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم با حضور در یک جشن تولد در خانه او نوشت.

ایالات متحده کارشناسان بهداشت و روشن بود که به تکرار در اروپا موفقیت ایالات متحده نیاز به خاموش کردن زمانی که مورد نیاز برای رسیدن به شیب روند نزولی بوده است. به همان اندازه دولت نیاز به آمریکایی ها در هیئت مدیره با توصیه های بهداشتی مانند شستن مکرر دست ها, اجتماعی, فاصله و با پوشیدن ماسک.

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 دور از شامل و می تواند رقیب 1918 آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن 50 میلیون کارشناسان هشدار می دهند

ثالثا آن نیاز به یک قوی تست ردیابی و جداسازی سیستم برای پیگیری که شد آلوده و که آنها تا به حال شده است در تماس با.

“در سراسر کشور ما هیچ جا در نزدیکی هر یک از این اهداف اگر چه برخی متحده بود و در حال حاضر بازگشایی با دقت و با خیال راحت. کشورهای دیگر کاهش یافت و به مراتب کوتاه اما بازگشایی شد به هر حال. ما در حال حاضر دیدن نتایج” بری نوشت.

اضافه کردن به دل تنگی متحده در حال حاضر گزارش برخی از کمبود های که گل نشسته بیمارستان ها در ماه مارس مانند تست کیت و تجهیزات حفاظت شخصی. بعد از تست با پشتیبانی — مطمئن شوید کسانی که تست مثبت خود جدا و زیر تماس های خود را — کاهش یافته است کوتاه از نیاز به تلاش است. “بسیاری از کشورها در حال حاضر بسیاری از مواردی که تماس با ردیابی تبدیل شده است غیر ممکن است به هر حال” بری نوشت.

برای بازگشایی اقتصاد با خیال راحت و به بازگشایی مدارس با خیال راحت نیاز به گرفتن صورت حساب را به کنترل سطوح تقلید از کسانی که در اروپا است که در حال حاضر آماده را به کودکان به مدارس. که نیاز به محدودیت در تجمعات و موقت خاموش شدن ناگهانی از مکان های که در آن مردم تمایل به جمع در اعداد بزرگ است. این بدان معناست که نه فقط میله بلکه کلیساهای, که به خوبی مستند شده است منبع پخش شده است.

در برخی موارد کامل خاموش ممکن است مورد نیاز گفت: بری به عنوان نیمی اقدامات کمی انجام دهد برای جلوگیری از بیمارستان سیستم از غرق.

ببینید:فلوریدا رنج می برد رکورد تک روز COVID-19 تلفات اما CDC Redfield نمی سرزنش DeSantis سریع بازگشایی دولت

“در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا تقریبا هر شهر تعطیل بسیاری از فعالیت های آن است. ترس و مراقبت از بیمار و اعضای خانواده آیا بقیه; غیبت حتی در جنگ صنایع بیش از 50 درصد و eviscerated اقتصاد است. بسیاری از شهرستانها بازگشایی بیش از حد به زودی و تا به حال نزدیک به یک دوم زمان — گاهی اوقات یک سوم زمان و مواجه شدید مقاومت است. اما زندگی ذخیره شد” گفت: بری.

ایالات متحده یک شانس دوم برای حمله به ویروس اما ممکن است که یک سوم او به این نتیجه رسیدند.

“اگر ما نمی تواند رشد این بیماری همه گیر را تحت کنترل در حال حاضر در چند ماه هنگامی که نوبت آب و هوا سرد و نیروهای مردم به صرف زمان بیشتری را در داخل خانه های ما می تواند یک فاجعه است که کوتوله وضعیت امروز است,” او گفت:.

ببینید در حال حاضر: گروه سابق CDC سر می گویند هیچ رئیس جمهوری تا کنون سیاسی پیشرو در ایالات متحده آمریکا آژانس بهداشت راه مغلوب ساختن پیشی جستن است

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net