او کسی است که ماسک.

Bryan Cranston نشان داده است که او قراردادی COVID-19 “در حالی که کمی پیش” — و او می خواهد هر کس به ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

تزئین امی و تونی برنده جایزه بازیگر شاید بهترین و شناخته شده برای بازی معلم شیمی تبدیل مت فروشنده Walter White در انتقادی-تحسین AMC سریال “Breaking Bad” گفت که او آلوده شد با وجود اینکه “خیلی سخت در پیوستن به پروتکل.”

“من قرارداد ویروس. بله,” او نوشت: در یک Instagram FB +8.17% ارسال در روز پنج شنبه و اضافه کرد “این برای تلفن های موبایل دلهره آور که در حال حاضر بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها مرده به خاطر آن است. من یکی از آنهایی که خوش شانس. علائم خفیف.”

و از او خواست خود را از 2.5 میلیون پیروان به “حفظ پوشیدن لعنت ماسک نگه داشتن شستن دست های خود را و ماندن اجتماعی دور.”

“ما می توانیم پیروز شویم — اما تنها اگر ما به دنبال قوانین با هم.”

بیشتر چه, او نشان داد در یک ویدیو همراه خود نوشته است که او به تازگی خود را اهدا پلاسما به UCLA خون و پلاکت مرکز زیرا خون او است COVID-19 آنتی بادی است.

محققان در حال مطالعه چه نقاهت پلاسما از بهبود coronavirus بیماران می تواند در کاهش شدت COVID-19 بیماری در افراد بیمار با تقویت توانایی خود را برای مبارزه با ویروس.

نقاهت پلاسما استفاده شده است برای درمان ابولا و آنفولانزا بیماران در گذشته شیوع بیماری های ویروسی. و مطالعات اولیه نشان داده است که نقاهت پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار به طور کلی امن برای استفاده و به نظر می رسد به منظور بالا بردن میزان بقای آن بستری با COVID-19. FDA حتی می تواند اجازه استفاده از آنتی بادی پلاسمای غنی برای استفاده در COVID-19 بيمار به عنوان اوایل هفته آینده وال استریت ژورنال گزارش شده است.

کرانستون مستند بخشی از تقریبا یک ساعته اهدای روش در ویدئو کلیپ و توضیح داد که این روند در یک صدای تیک تیک اسکرول در زیر تصویری.

اساسا دهنده خون گرفته شده است و از هم جدا را به سه بخش (از جمله پلاسما و پلاکت ها و سلول های قرمز خون) توسط یک سانتریفیوژ. پزشکان سپس پلاسما و پلاکت ها و سلول های قرمز خون در حال بازگشت به اهدا کننده.

“بسیار شسته و رفته نه؟” کرانستون را دارای صدای تیک تیک می خواند.

این مرکز قادر به جمع آوری 840 میلی لیتر از کرانستون در طول سفر خود. “زیبا…مایع طلا” کرانستون می گوید: eying کیسه عسل-رنگی-پلاسما ، “امیدوارم آن می توانید انجام برخی از خوب است.”

او سپس پیچد تصویری با “آیا شما تا به حال COVID-19? این چیزی است که شما ممکن است قادر به انجام.”

سازمان دیده بان آن را در اینجا:

و نگه دارید تا با MarketWatch را coronavirus پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net