‘این است که 10 هفته است که مدعیان اولیه بیکاری سه برابر بدترین هفته از رکود بزرگ.’

— هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی

بیش از 3.1 میلیون کارگر کاربردی برای مزایای بیکاری در آخرین ضبط شده در هفته با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط اداره آمار نیروی کار. که شامل 1.9 میلیون نفر استفاده شود که به طور منظم دولت, بیمه بیکاری, بیمه پلاس 1.2 میلیون نفر اعمال می شود که برای همه گیر کمک های بیکاری یا شر. که جدید برنامه فدرال برای افرادی که بیکار هستند اما نمی توانند به صورت سنتی و بیمه بیکاری از جمله کسانی که خود شاغل هستند.

“در این مرحله 15 ایالت و ناحیه کلمبیا هنوز حتی گزارش PUA داده است. این به این معنی PUA ادعا می کند هنوز هم تحت شمارش” گفت: هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد و مدیر سیاست در مترقی سیاست های اقتصادی موسسه واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک. “این 10 هفته در یک ردیف اولیه که تعداد مدعیان بیکاری بیش از سه برابر بدترین هفته از رکود بزرگ.”

“وضعیت بیکاری در حال رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود و مزایای بیکاری برنامه ادامه خواهد داد به سیل در” Shierholz گفت: “و ما هرگز نباید فراموش کرد که به طور کلی اعداد ماسک این واقعیت است که رکود نیست و آمار متفاوتی نژاد و جنسيت گروه در همان راه به دلیل چیزهایی مانند شغلی تبعیض نژادی و تبعیض و دیگر بازار کار و نابرابری.”

“سیاست گذاران نیاز به انجام,” او گفت:. “برای مثال طولانی مدت افسردگی است که تقریبا تضمین شده و بدون معنی داری فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی. ما نیز باید با ارائه کمک های مالی بیشتر برای دولت بیمه بیکاری سازمان به استخدام کارکنان برای سرعت بخشیدن به پردازش و به پیشرفت وب سایت و اداری دیگر زیرساخت ها است.”

دیگران را تحت فشار قرار دادند در ترس از رکود بزرگ دیگری است. کالن روشه نویسنده “عملی سرمایه داری وبلاگ گفت:” این غیر ممکن است برای ایجاد چنین پیش بینی. “اقتصاد ایالات متحده در انبوه مختلف از آن استفاده می شود,” او نوشت. “در سال 1929 اقتصاد بود که اساسا تولید و اقتصاد کشاورزی با بیش از 40 ٪ از تولید ناخالص داخلی در آینده از این دو بخش است. در زمان بعد از جنگ آن شد و انبوه متنوع تر است. تولیدی و کشاورزی در حال حاضر تنها 10 درصد از تولید ناخالص داخلی و بخش باعث می شود تا بیش از 10٪.”

او گفت: کشور در حال حاضر وضعیت اقتصادی خود تحمیل رکود اقتصادی به صرفه جویی در زندگی می کند و نه غیرقابل کنترل و رکود به عنوان مورد در طول رکود بزرگ تقریبا یک قرن پیش: “سیاست پاسخ کاملا متفاوت است. در سال 1929 دولت پاسخ داد: در تمام راه اشتباه بوده است. آن را سخت تر سیاست پولی سخت تر تجارت محکم سیاست های مالی. که بدتر از همه این مشکلات که منجر به افسردگی می شود.”

اعزام از یک بیماری همه گیر:‘آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی?’ نیویورکر 5-راهنمای نقطه به بازمانده فروشگاه های مواد غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس

تعداد تایید COVID-19 نفر و تعداد مرگ و میر همچنان به افزایش است. Coronavirus تا به حال آلوده حداقل 1,759,725 مردم در ایالات متحده از بعد از ظهر شنبه و کشته شدن حداقل 103,389 مردم با 29,710 مرگ و میر رخ داده در ایالت نیویورک به تنهایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. در سراسر جهان وجود دارد 5,998,070 تایید موارد ویروس ها و 367,097 و میر گزارش شده.

از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ایالات متحده و مستندات آغاز شده و در اواسط ماه مارس بیش از 40 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری بر اساس تعدیل نشده. تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است به طور پیوسته از هدف قرار دادن یک رکورد 6.9 میلیون دلار در این هفته پایان مارس 28. Shierholz اما طول می کشد یک محتاط تر از روش و محاسبه شده است که حدود 34.2 میلیون نفر از کارگران در حال حاضر یا در مزایای بیکاری یا اعمال بسیار به تازگی و در انتظار برای تصویب.

یکی از موثر ترین بخش مراقبت های عمل باید تمدید شود به خوبی گذشته انقضا آن در پایان ماه ژوئیه.’

محاسبه این عدد پیچیده است. “در مجموع 19.1 میلیون نفر از کارگران ساخته شده بود آن را از طریق حداقل در دور اول به طور منظم دولت UI پردازش به عنوان از آوریل 16 و 4.1 میلیون تا به حال ثبت اولیه UI ادعا می کند در بالای آن است اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است آن را از طریق دور اول پردازش,” او گفت:, “و 7.8 میلیون نفر از کارگران ساخته شده بود آن را از طریق حداقل در دور اول از شر پردازش توسط مارس 9, و 3.3 میلیون تا به حال ثبت اولیه PUA ادعا می کند در بالای آن است اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است آن را از طریق دور اول از پردازش.”

تقریبا دو سوم از بیکاری مردم در سنتی بیمه بیکاری و یک سوم در PUA, Shierholz گفت. “با هم است که بیش از یک پنجم مردم در نیروی کار ایالات متحده,” او گفت:. فصلی تنظیم از بیمه بیکاری ادعا می کند داده ها را حس نمی کند در چنین سابقه ای زمان, او گفت:, و اضافه کرد که PUA ادعا می کند تنها در دسترس بر اساس تعدیل نشده.

به 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل بسته محرک تصویب شده توسط سنا در ماه گذشته طراحی شده برای کمک به آمریکا از طریق COVID-19 همه گیر که در شهر نیویورک باقی مانده کانون. مراقبت عمل ایجاد 250 میلیارد دلار گسترش بیمه بیکاری. آن را خواهد پرداخت کارگران بیکار 600 دلار در هفته در فدرال پول در بالای هر آنچه که مجموع آنها را در دولت خود را در سطح بیکاری ادعا می کنند برای یک دوره تا چهار ماه.

“یکی از موثر ترین بخش مراقبت های عمل باید تمدید شود به خوبی گذشته انقضا آن در پایان ماه ژوئیه — تا زمانی که نرخ بیکاری در حال کاهش است به سرعت و در سطح قابل کنترل” Shierholz اضافه شده است. در صورتی که اضافی $600 منقضی میلیون ها نفر از آمریکایی ها را کمتر پول برای خرج کردن در فروشگاه ها و است که می تواند منجر به بیکاری بیشتر او اضافه شده است. دیگران می گویند اضافی 600 دلار مانع از کاهش پرداخت مردم از رفتن به کار. اگر آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از عبور از 3 تریلیون دلار, قهرمانان, قانون, آن را گسترش اضافی $600 به ژانویه 2021.

این Moneyist: من درگذشت شوهر از COVID-19. خواهد IRS اجازه من به استفاده از $1,200 محرک بررسی برای تشییع جنازه و هزینه های پزشکی?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de