کوین دورنت تایید پست گزارش او نه برنامه ریزی در آینده به این شبکه در تابستان امسال در اورلاندو است.

“من فصل است” دورنت گفت: شکست نخورده. “من برنامه ریزی در بازی در همه. ما تصمیم گرفتیم در تابستان گذشته هنگامی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاده بود که من فقط رفتن به صبر کنید تا فصل بعد. من تا به حال هیچ برنامه ای از بازی در تمام این فصل است.

“این فقط برای من بهترین صبر کنید. من فکر نمی کنم من آماده بازی است که نوع و شدت در حال حاضر در ماه آینده. آن را به من می دهد زمان بیشتری برای آماده شدن برای فصل آینده و بقیه زندگی حرفه ای من.”

دورنت نشده متعهد به این که آیا او می خواهد در حضور در اورلاندو که در آن بخشی از اردوگاه های آموزشی برگزار خواهد شد.

“این تصمیم ما هنوز در حال ساخت” دورنت گفت: با توجه به گزارش. “من هنوز هم برخی از زمان به آن را. همانطور که از در حال حاضر من با بهره گیری از معمول من هستم.”

پست گزارش داد که روز شنبه با استناد به یک لیگ, منبع, NBA 22-تیم راه اندازی مجدد قالب به حال تحت تأثیر دورنت و او هنوز هم در حال برنامه ریزی در ساخت شبکه اولین فصل آینده است.

به تازگی شبکه مدیر کل Sean علائم تا به حال زنده نگه داشته بریدن از امکان است که دورنت را در بازگشت خود را در طول فصل راه اندازی مجدد آغاز می شود که جولای 31, اما در این پست گزارش روز شنبه بود که جای تردید دارد.

Kevin Durant
کوین دورنتگتی ایماژ

“من به خوبی انجام می دهند” دورنت گفت. “کار هر روز. من در حال حرکت. احساس می کنم مثل یک بازیکن عادی دوباره. من فقط در فصل تابستان معمول است. من کار را هر روز و رفتن به سالن ورزش در صبح است. بنابراین من احساس می کنم خوب است.”

دورنت باید آماده به رول به صورت Nov. 10 اردوگاه های آموزشی و به طور بالقوه Dec. 1 بازکن برای 2020-21 فصل است.

اگر جولای 31 reopener خواهد بود 14 ماه پس از او پاره خود تاندون آشیل در طول سال گذشته NBA نهایی شبکه نگران دورنت را نوتوانی بودن قطع به طور چشمگیری در اواسط ماه مارس زمانی که او تا به حال پیشرفت به پنج در پنج scrimmages با شبکه نیمکت بازیکنان و بازیکن-رشد و نمو مربیان است.

که آخرین بخش از نوتوانی. اما همه گیر مانع دورنت از بازی بسیار بسکتبال برای نزدیک به سه ماه.

Kyrie Irving — که به پایان فصل جراحی شانه در مارس 3 — نه بازی این فصل به عنوان انتظار می رود. با توجه به ESPN ایروینگ پیشنهاد کرد در روز جمعه بازیکن کنفرانس انجمن تماس بگیرید که این امکان وجود دارد که او می تواند به عضویت این شبکه در اورلاندو — اما به عنوان یک بازیکن غیر فعال حمایت از هم تیمی های خود.

شبکه را دوباره به اردوگاه های آموزشی ژوئن 30. برای زمان حال دورانت در لس آنجلس است.

مارکس اشاره کرد دو هفته پیش دورنت بود برای دیزنی جهان relaunch زمانی که او گفت که او به دنبال به جلو به دورنت بازی در بروکلین.

“من بسیار هیجان زده در مورد او در طبقه در بارکلیز در مقابل آن پایه فن” مارکس گفت نیوزیلند پادکست.

غنی Kleiman, دورنت عامل/مدیر گفت: به تازگی ورزشی پادکست یک دورنت بازگشت این ماه بود “غیر واقعی است.” و در ماه گذشته با دوستان خود در جی ویلیامز که یک میزبان از دورانت “در شهرستان” نشان می دهد در ESPN گفت: پست آن را “ناعادلانه به کوین” به محوری به یک حذفی دیگ به سرعت بر خود بازگشت.

علائم شما صحبت خواهد کرد و به نیویورک رسانه ها در هفته آینده در مورد شبکه’ راه اندازی مجدد و به طور بالقوه مخاطره آمیز وضعیت ساخت برگشتی با هشت بازی فصل به طور منظم و بالقوه 8-9 دانه بازی-در بازی.

در واقع وجود دارد انگیزه را ندارد و برگشتی. اگر آنها اتفاق می افتد به سقوط این شبکه خواهد دوباره خود را در قرعه کشی-محافظت اولین طفیلی از مینه سوتا و را دو دور اول میدارد در Oct. 15 پیش نویس است.

سود دورنت ساخت یک بازگشت شده اند برای او به آشنایی با هم تیمی های جدید خود را, اما آن را ممکن است او را انجام دهد که در طول آموزش-اردوگاه scrimmages که در اواخر این ماه. به علاوه این شبکه در حال هدایت یک مربی موقت ژاک Vaughn که به احتمال زیاد نمی تواند در اطراف در فصل آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de