“Rick and Morty” بازیگر Spencer Grammer ضربات چاقو کشته شده اما انتظار دارد که به سرعت بهبود می یابند پس از تلاش برای کمک به سرکوب یک درگیری جمعه شب در شهر نیویورک است.

اداره پلیس نیویورک به تایید ایالات متحده آمریکا امروز که یک “36 ساله زن قربانی و 32 ساله نر اقدام به شکستن یک اختلاف” جمعه شب حدود 11:30 بین یک مرد با یک “ناشناس تیز ساز” و دیگر مشتریان رستوران خارج از مورچه رستوران در منهتن.

Grammer این 36 سال از, بازیگر, Kelsey Grammer و بازیگر دورین Alderman و دوست خود را در میان دیگر شام که در پا کمک کند.

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز, Spencer Grammer گفت که او “پایدار پارگی در بازوی من” در حالی که دوست او “بود و چاقو در پشت, اما خوشبختانه او دچار هیچ جدی جراحات داخلی.” NYPD تایید کرد که “قربانیان منتقل شدند به نیویورک بهداشت و بیمارستان ها/Bellevue و درمان غیر تهدید کننده زندگی پارگی.”

“دوست من و من چه هر کس دیگری را در همان وضعیت” Grammer گفت. “چندین نفر دیگر که عمدتا زنان بودند و همچنین تلاش برای جلوگیری از درگیری از افزایش.”

“ما انتظار داریم به سرعت بازیابی” بازیگر افزود: ضمن تشکر از پاسخ اول و Bellevue کارکنان بیمارستان “که ما را با ارائه مراقبت های عالی. آنها جنگیدند نبرد باور نکردنی این سال است. آن را بسیار در حال حرکت بود ما باید از این فرصت برای تشکر از آنها در فرد است.”

Grammer بهترین و شناخته شده برای اعطای وام و صدای او را در تابستان اسمیت در شنا بزرگسالان سری انیمیشن های “Rick and Morty” از سال 2013 و به عنوان بازیگران دختر خواهری کیسی کارترایت در الفبای خانواده “یونانی” از سال 2007 تا 2011.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de