ممکن است وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون به دور است. و اگر شما به دنبال جایگزین برای پرواز وجود دارد ممکن است هیچ راه بهتری برای سفر از چهار چرخ. در اینجا KBB لیست 10 تا از بهترین سفر جاده اتومبیل برای سال 2020 است. از 2-جانشین به off-roaders, این بهترین شرط خود را اگر شما تصمیم به سوار در یک بزرگ راه سفر آمریکایی.

2020 Ford Mustang GT Convertible

وجود دارد هیچ چیز بهتر از باد-در-خود را-مو کامپیوتر و این یاد آمریکایی تسویه حساب ماشین کامل کوه برای یک سفر جاده ای. با اتاق را برای چهار و یک مقدار عادلانه از تنه فضای فورد F +0.51% موستانگ نزدیکترین چیز به یک باز-top خانواده hauler شما می توانید خرید. استاندارد Mustang EcoBoost خوانده شده است که تقریبا $13,000 کمتر از $45,000 V8-صفحه GT. اما ما می خواهم به جای 460 اسب در دست زمانی که هدف قرار دادن جاده باز است.

2020 هیوندای سوناتا هیبریدی

هیوندای سوناتا هیبریدی


هیوندای

برش لبه یک ظاهر طراحی شده و سرد تکنولوژی مانند یک کلید دیجیتال و ریموت پارکینگ خود را به هیوندای HYMTF, +9.18% سونات آخرین کلمه در خانواده خودروی سواری. سونات دارای یک کابین جادار و کافی تنه فضا. نسخه هیبریدی دارای 54 mpg در بزرگراه بنابراین شما قادر خواهید بود برای رفتن به یک راه طولانی قبل از توقف برای گاز. قیمت گذاری به صورت غیر ترکیبی شروع می شود در $23,600 در حالی که ترکیبی خواهد بود که به زودی در دسترس است و انتظار می رود به هزینه در حدود $30,000.

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

2020 جیپ گلادیاتور مرزی

جیپ گلادیاتور


جیپ

استاندارد مخاصم فوق العاده off-roader در حق خود است. اما 2020 جیپ گلادیاتور می سازد که میراث با قابلیت وانت تخت. و ناهموار مرزی اصلاح تنظیم شده است تا به شما مکان فراتر از پیاده رو پایان در سفر جاده ای خود را. بنابراین شما می توانید مقدار زیادی از مسائل خود را از جمله دوچرخه قایق و تجهیزات کمپینگ در آن سفر به اراضی جنگلی دور از شهر به عمل نهایی در اجتماعی فاصله.

2020 Land Rover Defender

صحبت از نهایی اجتماعی فاصله رفتن به کرانههای یکی از 2020 لندرور مدافع کارت تلفن. 4-درب نسخه از 110 است که میله میله به اینجا می آیند برای اولین بار با قیمت در حدود $50,000. این همه از لندرور را صوفس (جاده) لغو احکام صادره ی همراه با برخی از سرد جدید tech از جمله آن “ClearSight” زمین صفحه نمایش است که به شما نشان می دهد در 10 مرکز اینچ صفحه نمایش لمسی فوری زمین در پیش است.

2020 کوروت Stingray

شورلت

در ضمن پشت در جامد آسفالته همه جدید شورلت کوروت باعث می شود لیست ما را از بهترین سفر جاده ای اتومبیل. برای سال 2020 آن را تا اواسط موتور, طرح های تیز یک ظاهر طراحی شده و دست زدن به بازی. کوروت تنها میتوانند دو, اما آن را به مقدار زیادی از حمل و نقل فضایی هر دو جلو و در زیر دریچه عقب عقبی موتور. و شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از فضای باز کامپیوتر با کوپه بلند کردن پانل های سقف و یا در نرم بالا تبدیل.

2020 لینکلن هوانورد

اگر شما به دنبال به جاده بالا به سبک جدید 2020 لینکلن هوانورد است بلیط خود را. سه ردیف صندلی 400 اسب بخار از آن توربوشارژ V6 و سطح بالایی از موجودی تسلی خود را در تماس و بک پایان تور بزرگ. در حالی که تمام چرخ دیسک در دسترس است, استاندارد عقب درایو طرح به معنی این است که یک رزمناو لوکس است که می تواند دو. لینکلن نیز ارائه می دهد یک پلاگین هیبرید نسخه ای که در صدر طیف وسیعی از هوانورد مدل.

همچنین در MarketWatch:8 مقرون به صرفه اتومبیل های جدید است که حداقل 40 mpg

2020 کرایسلر Pacifica

کرایسلر Pacifica


کرایسلر

با Pacifica یک دوستدار خانواده از گزینه های دوربرد پلاگین هیبرید نسخه. بعد از این سال کرایسلر Pacifica را یک all-wheel-drive گزینه است. که باعث می شود این یک سفر جاده ای خودرو است که به همان اندازه ماهر در حرکت خدمه خود را به دامنه آن را به عنوان به ساحل. در حالی که AWD بسته است midyear اضافه کنید و صبر کنید کمی طولانی تر و به شما امکان بهره مندی از یک ظاهر طراحی بالابر مجموعه به تعظیم بعد از آن به عنوان یک مدل 2021.

2020 کیا تلورید

کیا تلورید


کیا

تیز یک ظاهر طراحی شده مقدار زیادی از فضای کابین و قوی V6 با قدرت تمام عوامل در سال 2020 کیا تلورید انتخاب به عنوان بهترین مدل جدید در Kelley Blue Book سالانه بهترین خرید جوایز. در علاوه بر این به خوبی بسته بندی و هدفمند به نظر می رسد کیا تلورید ارائه می دهد بیشتر از آن صنعت پیشرو 5-سال/60,000 مایل پایه گارانتی و 10 سال/100,00 مایل انتقال قدرت پوشش. که به معنی شما می توانید این جاده اعتماد به نفس در هنگام رانندگی یک تلورید.

2020 تویوتا هایلندر

یکی در 3 ردیف crossover SUV رده 2020 تویوتا هایلندر مزایای از مجموع طراحی مجدد است که آن را می دهد یک نگاه sleeker و غنی تر داخلی است. به عنوان یکی از تویوتا TM +0.02% محبوب ترین مدل های, آن را به یک طیف گسترده ای از سبك از جمله نسخه های هیبریدی در هر دو جلو و all-wheel-drive تنظیمات.

2020 سوبارو جای دور افتاده

سوبارو جای دور افتاده


سوبارو

2020 سوبارو جای دور افتاده در صدر فهرست امسال بهترین سفر جاده ای اتومبیل. بخش SUV قسمت استیشن واگن جای دور افتاده همه را دارد و می توانید آن را تمام انجام. آن را ارائه می دهد به راحتی و عملی از یک ماشین بر اساس استیشن واگن با زمین ترخیص کالا از گمرک مورد نیاز برای معتبر کردن-قابلیت جاده. می آید استاندارد خواهد درایو تمام چرخ ها و همچنین سوبارو را FUJHY, +1.21% بینایی مجموعه ایمنی و راننده کمک می کند. و آن را بسیار سرد به دنبال به بوت. دوباره طراحی برای سال 2020 همه جدید جای دور افتاده است بسیار تصفیه شده داخلی است که مکمل آن هاردی mechanicals.

همچنین نگاه کنید به: 8 مقرون به صرفه ماشین های جدید قیمت زیر $20k

این داستان در اصل زد KBB.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net