چشمان خود را ببندید. از آن آسان است به تصویر جف مک نیل پوشش بازدید در همه جا. از آن آسان است به تصویر پیت آلونسو احساس خطرناک دوباره در بشقاب چون او خطرناک 53 بار در فصل گذشته.

اما تصور کنید اگر شما می تواند یک انگیزه شوم Yoenis Cespedes کمین در پشت McNeil و آلونسو.

Yoenis Cespedes, ابوالهول از ماه فوریه تا مطمئن شوید که می توانید.

روز افتتاحیه جولای 24 برابر بریوز در سیتی میشه ؟

“من با اطمینان می دانیم در حال حاضر که من آماده خواهد شد” Cespedes گفت: در زوم تماس بگیرید.

درد ؟

“تنها زمانی که از خواب بیدار شدم گاهی” Cespedes گفت.

سمت چپ میشه ؟

“من احساس می کنم شما قادر خواهید بود به بازی خود در صورتی که می آید تا” Cespedes گفت.

زنگ در صفحه?

“آن را مانند دوچرخه سواری” Cespedes گفت.

و آن را یک قرارداد سال است.

“من در اینجا برای اثبات هر چیزی به هر کسی که من در اینجا برای اثبات چیزی به خودم” Cespedes گفت: “که پس از سه عمل جراحی است که من می توانید به عقب می آیند و بازی در راه است که من می دانم که من می توانم.”

اگر او می تواند آن را نمی خواهد بعید به تصور McNeil-آلونسو-Cespedes-مایکل Conforto گوشت سفارش … متس’ گراز چهار.

Mets
پیت آلونسو, Keith هرناندز Yoenis Cespedesکوری Sipkin گتی ایماژ, رابرت Sabo

“من فکر می کنم این ترکیب” کیت هرناندز گفت: پست “است که سمت راست وجود دارد با ’86 دسته.”

هرناندز تحليل زیر پیش بینی شده متس صف از جمله کانو رابینسون حتی اگر او هنوز هم شرکت در بهار آموزش 2.0:

براندون Nimmo ر: “او یک چشم خوب در بشقاب او می شود بر پایه اون ساخته شده بهبود بزرگ در برابر چپ دستان او را قادر به سرقت پایگاه و او به ارمغان می آورد بسیاری helluva از انرژی که من دوست دارم.”

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

جف McNeil 3B: “او مرا تحت تاثیر قرار بسیار ویژه با دانش خود را از اعتصاب منطقه. تمرکز من را به یاد بسیاری از پیت افزایش یافت. او نمی دهد تا در خفاش. من می دانم که او دوست دارد به آمار زمین برای اولین بار, که خوب است, اما شاید در زمان شما می خواهید به Nimmo یک فرصت برای سرقت, اما او قطعا می تواند رسیدگی به بت او می تواند موقعیتی رسید.”

پیت آلونسو, 1B: “او واقعا مرا تحت تاثیر قرار با بشقاب خود نظم و انضباط در سال گذشته است. او در آنجا ماند در اعتصاب منطقه او یک طرح, و او با چوب به آن. من فکر می کنم پیت جاوا محافظت می شود من فکر می کنم که آنها را زمین او را به دقت او را به ماندن در درون خود و سعی کنید به انجام بیش از حد و انجام آنچه او سال گذشته به تعقیب نمی بد رزین و اگر آنها می خواهند به او راه رفتن را به راه رفتن.”

Yoenis Cespedes, DH: “او نیست ، و اگر او نمی تواند اجرا شود و پایگاه های کامل با مته سوراخ کردن و سپس او اجرا نمی کند پایگاه های کامل با مته سوراخ کردن او را ندارد اضافی پایه. او در یک قرارداد سال, من فکر می کنم او می شود متمرکز شده است. من فکر می کنم اگر او سالم باقی می ماند او را برای رفتن به یک بسیار خوب سال.”

مایکل Conforto, RF: “او کشیدن بیشتر و برخورد با قدرت بیشتر و من فکر می کنم او متناسب به وسط که صف. او برای پیشرفت در شکستن توپ آهسته شکستن توپ offspeed زمین. در برابر چپ دست, اگر شما به اشتباه شما خواهیم پرداخت.”

ویلسون راموس, C: “حرفه ای hitter خوب چشم در بشقاب او با استفاده از تمام زمینه باید گاه به گاه سبک پاپ اما واقعا من فکر می کنم او یکی از بهترین کلاچ hitters در این ترکیب است. او خوب RBI با دو استراحتی بیش از حد.”

کانو رابینسون, 2B: “من فکر نمی کنم او به پایان رسید. همه در همه ، من فکر می کنم او هنوز هم سریع خفاش. من فکر می کنم رابی جاوا بازی حدود 90 درصد از بازی ها و او نیز می تواند DH.”

J. D. Davis, LF: “او بسیار منظم او باقی می ماند با فرمول و او می داند آنچه که او دوست ندارد و او می داند آنچه که او را دوست دارد. J. D. نوع از پسر شما می توانید آمار در بالای سفارش و می تواند موقعیتی رسید او می تواند ضربه دیگری راه او را بسیار خوب در رفتن به میدان مقابل او یک خط-درایو hitter وظیفه او را سخت به اعتصاب و ضربه او در کلاچ سال گذشته است.”

Amed در روزاریو, SS: “من از ذهن نیست که او می شود یک کمی از اعتصاب منطقه او را به آزادانه غاز وجود دارد. اما او با استفاده از میدان مقابل او از پاپ و او به ارمغان می آورد به سرعت به صف. و اگر او سرخ و Nimmo را آزمایش شما می توانید تلنگر ’em مانند [سابق کاردینالز] Ozzie اسمیت و تامی Herr. او آمده تا کنون به عنوان یک hitter.”

شما نمی توانید فقط شنیدن مقوا cutouts در غرفه?

“این قطعا می تواند به توانمند ترین ترکیب در لیگ,” هرناندز گفت.

آخ عاشق این باور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de