ماه پس از یک کشتی کروز مجبور شد به حوض در میان شیوع کروناویروس در هیئت مدیره برخی از مسافران گفته صدمه که تجربه را پیدا خواهد کرد در هر بندر امن با دادگاه است.

منطقه مرکزی کالیفرنیا قاضی Gary R. Klausner رد موارد ثبت شده توسط کشت و همانند شاهزاده خانم مسافر گفت که در حالی که آنها ممکن است به اشتراک گذاشته اند قایق با حدود 3500 نفر دیگر از جمله 21 که قرارداد COVID-19 — اما آنها در قانونی “منطقه خطر” برای جبران در ادعای پریشانی عاطفی.

حکم لولایی در “منطقه خطر” test که جوایز شاکیان برای عاطفی آسیب زمانی که آنها نشان می دهد ‘تاثیر فیزیکی’ علت متهم به سهل انگاری.

تصمیم Klausner که منصوب به فدرال نیمکت در دوران جورج دبلیو بوش, دولت, یکی از اولین به وزن در این که آیا مردم می توانند ادعا پریشانی عاطفی برای قرار گرفتن در معرض coronavirus اگر آنها نمی, قرارداد, ویروس, ناظران می گویند.

و حکم می رسد کاملا در یک لحظه.

به عنوان دعاوی شمع برای تمام انواع از مشکلات مربوط به شیوع کروناویروس جمهوری خواه و نمایندگان مجلس می خواهم به کراوات دور دیگری از محرک مالی به مسئولیت سپر برای کسب و کار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مدارس.

اگر کسب و کار را برای مقابله با سیل از موارد آنها ممکن است حمایت از یک مسئولیت سپر برای جلوگیری از بزرگ هزینه های قانونی و یا بازدید به تصویر عمومی گفت: Carl Tobias یک استاد در دانشگاه ریچموند مدرسه قانون است. اما وقتی که می آید به فقه کسب و کار در تعادل ممکن است “به اندازه کافی حفاظت در قانون به عنوان آن در حال حاضر وجود دارد,” او اضافه شده است.

همچنین نگاه کنید به:Walmart با آمار غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه توسط املاک و کارگر که درگذشت coronavirus

بزرگ شاهزاده خانم شروع سفر خود را در بهمن. 21 محدود برای هاوایی. در مارس 9, آن لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا با 21 تایید coronavirus موارد است.

وکلای مدافع برای دو مسافر رونالد و اوا Weissberger زمینه سهل انگاری طرح دعوی در دادگاه در برابر شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط CCL, در حالی که آنها هنوز هم در کشتی کروز. در نهایت Weissbergers نیست تست مثبت virus و نمی رنج می برند علائم Klausner اشاره کرد.

دیگر مسافران نیز نمی قرارداد ویروس شکایت شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط بیش از ترس خود را از عفونت در بیش از 10 پرونده مشابه. وجود دارد حدود 50 شاکی در این موارد. بیمار مسافران و بازماندگان برای چندین مرحوم مسافران نیز در حال بررسی پرونده های حقوقی علیه شاهزاده خطوط کروز.

اگر مسافران غالب وکیل شرکت گفت: “کسب و کار, مدرسه کلیساها و مکانهای دیگر در سراسر آمریکا خواهد بود مجبور به نگه داشتن درهای خود را بسته و پس از دولت stay-at-home سفارشات برداشته می شوند.’

“ما سپاسگزار برای تصمیم دادگاه است که سازگار با تاسیس حقوقی سابقه” این شرکت در بیانیه ای گفت. یک سخنگوی شرکت گفت: شاهزاده خانم نگاه به جلو به “یک بار دیگر در خدمت به میلیون ها نفر از مهمانان است.”

پیش از Klausner تصمیم هفته گذشته شاهزاده خانم کروز خطوط وکلای گفت: این موارد نیست فقط در مورد یکی بد بخت سفر. “شاکیان ادعا را تهدید می کند توانایی کسب و کار برای بازگشایی و برای اقتصاد به سر” وکلا در دادگاه گفت مقالات.

اگر مسافران غالب وکلای مدافع گفت: “کسب و کار, مدرسه کلیساها و مکانهای دیگر در سراسر آمریکا خواهد بود مجبور به نگه داشتن درهای خود را بسته و پس از دولت stay-at-home سفارشات در حال برداشته مبادا آنها خطر خرد کردن مسئولیت به هر یک از مدعوین برای پریشانی عاطفی بر اساس صرف احتمال عفونت است.”

از دست ندهید:رفتن به سالن ورزشی, سالن و یا یک تظاهرات سیاسی? هشدار داده می شود: شما ممکن است خواسته شود به امضای coronavirus مسئولیت چشم پوشی

که یک استدلال با توجه به مسافران وکلای مدافع. اما Klausner گفت که او باور نمی کند که ترس از مسئولیت نامحدود هستند و پر از شکوفه. “خطر افشای افراد به COVID-19 منحصر به فرد است به کشتی های کروز — کاملا برعکس است.”

‘آن را محدود به غفلت از پریشانی روحی تحت قانون دریایی است که تا آنجا که از آن می رود.’

— کریستوفر Kende یک عضو در Cozen o’connor

حکم لولایی در “منطقه خطر” آزمون. حقوقی آزمون جوایز شاکیان برای عاطفی آسیب زمانی که آنها نشان می دهد “تاثیر فیزیکی” از آنجا که متهم به سهل انگاری و یا زمانی که آنها می تواند نشان دهد “فوری خطر آسیب فیزیکی آن انجام شده است.”

مسافران گفت که آنها در معرض خطر فوری از آسیب, اما شاهزاده خانم کروز گفت: یک سال 1997 تصمیم دیوان عالی کشور در مورد یک کارگر قرار گرفتن در معرض آزبست تعطیل استدلال. 1997 حاکم گفت: شاکیان نیاز به ادعا آنها قرارداد یک بیماری و یا نشان داد علائم قبل از آنها می تواند با موفقیت سو.

کارشناسان تقسیم شدند که آیا این تصمیم به اجرا درآمد گسترده تر اهمیت است.

این تصمیم بود قابل توجه بود زیرا یکی از اولین روز این سوال را از پریشانی عاطفی بیش از coronavirus قرار گرفتن در معرض گفت: Christopher Kende وکیل فیلادلفیا-بر اساس قانون شرکت Cozen اوکانر که نشان دهنده کشتی صاحبان شرکت های هواپیمایی و شرکت های بیمه. اما این فقط یک تصمیم است.

“آن را محدود به غفلت از پریشانی روحی تحت قانون دریایی است که آن را تا آنجا که می رود,” Kende گفت: — اما ممکن است متفاوت دادگاه نیز می تواند یک دیدگاه گسترده تر او اضافه شده است.

‘اگر شما می توانید برنده شدن در کالیفرنیا و یا یک شات در کالیفرنیا است که آن را دشوار می سازد.’

— کارل Tobias استاد در دانشگاه ریچموند مدرسه قانون است.

به عنوان همه گیر ادامه گفت: Tobias می تواند وجود داشته باشد “بسیاری از مردم” فکر کردن در مورد تحت پیگرد بیش از نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض. این تصمیم در گراند شاهزاده دعوی در دادگاه می تواند آن را بیشتر مورد دشوار است. “آن را به می گویند که آنها نمی تواند برنده, اما آنها به نشان می دهد بیش از یک ‘انتزاعی’ مفهوم آنها ترس” Tobias گفت.

آن را قابل توجه حاکم آمد در کالیفرنیا به این دلیل که دولت به قوه قضائیه در طول تاریخ شده است دوستانه به شاکیان توبیاس اضافه شده است. “اگر شما نمی توانید برنده شوید در کالیفرنیا و یا یک شات در کالیفرنیا است که باعث می شود آن را دشوار است.”

Debi Chalik سرب وکیل شاکیان و سایر شاهزاده خانم خط کروز مسافران با موارد در حال بررسی گفت: او نا امید شده بود اما تصمیم گرفت به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری. “من فکر نمی کنم امکان این مورد به رفتن به جلو را در هر راه باز کردن هر نوع درب پی در پی دادخواهی.”

بسیاری از مصرف کنندگان ممکن است اشتها به صورت قانونی دعوا یک نظرسنجی نشان می دهد: 70 درصد از مردم گفتند که نه سو اگر در معرض COVID-19 با توجه به یاهو امور مالی و هریس نظرسنجی انجام شده در این ماه با 2,094 فتح کرد گرفته شد و مردم در حالی که 66 درصد گفت: آنها نمی خواهد در نظر گرفتن یک مورد علیه کارفرمای خود را اگر در معرض ویروس ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de