Jorge Masvidal پا به UFC 251 فقط یک هفته قبل از Kamaru عثمان شد و با توجه به مربع خاموش در برابر گیلبرت می سوزد که از جیبش در آخرین لحظه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

های دیدنی و جذاب برنده دوشنبه در مبارزه با جزیره خواهد خود را کامل سفر باور نکردنی از خواب در یک زمین ورزشگاه را به ستاره جهانی.

فن های مورد علاقه مطرح شد در فقر در میامی با پرو مادر او محبت تماس “Mama آمیلیا” در حالی که خود را در کوبا پدر و صرف دو دهه پشت میله های زندان برای قتل نفس و قاچاق مواد مخدر است.

او به حمایت از خانواده با فروش دانه در خیابان به پایان می رسد دیدار و حاضر به او بگویید که پدرش زمان خدمت به جای گفتن Masvidal او در ارتش بود. آن را ناشی از Masvidal بسیار سردرگمی و درد در حال رشد است.

مشکل نوجوان

“من از مدرسه اخراج شده. … من باعث بسیاری از آشوب در طول آن سال” Masvidal ESPN گفت:.

“همه که اتفاق می افتد و من, مادر, مثل, ‘شما در حال رفتن برای پایان دادن درست مثل پدر خود را.’ من به ‘Pshh. او در ارتش. او مانند برخی از f–king کلی و یا برخی از s–t.’ و او می رود او را در ارتش. او را در [زندان].'”

به عنوان به زودی به عنوان Masvidal آموخته حقیقت در او شروع به دیدن پدرش در زندان است. این جفت ارز نزدیک شد و هنگامی که Masvidal Sr. در سال 2007 منتشر شد او یک مربی و کسی که نگه داشته نوجوان Jorge از مشکل.

و این پدر او بود که او را تحت فشار قرار دادند به کانال تجاوز خود را به مبارزه با.

“من تا به حال بسیاری از برنامه های, و هنگامی که من به او گفتم او تنها کسی است که گفت: “بیایید آن را انجام دهد'” Masvidal گفت. “او در حال حاضر می دانستند که من بهتر از هر کسی.”

یک مربی دیدگاه

خیابان-مبارزه با افسانه بود یک بار پس از شکست او در زیر حلقه در ورزشگاه قبل از ساخت اولین بازی خود را در سال 2003.

اختصاص زندگی خود را به ساخت آن را در این بازی مبارزه به معنای خروس جنگی تا به حال هیچ وقت به یک کار. او به جای صرف وقت خود را در ورزشگاه و دور انداختن برای کوچک دستی در ارائه در حیاط خلوت حملات و در محلی فلوریدا MMA مدار.

مایک براون Masvidal مربی آمریکایی تیم برتر گفت: SunSport 35 ساله “مبارزه راه خود را به یک زندگی بهتر است.”

“او بسیار معتبر و واقعی” براون گفت. “این یک پسر است که به معنای واقعی کلمه مبارزه برای همه چیز او پس از آمدن از آغاز فروتن. او می آید از یک خانواده که مقدار زیادی از پول و هنگامی که شما شروع کردن در ورزش MMA است که پول وجود دارد درست است ؟

“به خصوص که در آن زمان وجود دارد بسیار کمتر از در حال حاضر وجود دارد و شما نوع از آن را فقط برای عشق و اگر شما می خواهید به خوبی شما لازم نیست که زمان برای کار 40 ساعت در هفته است. بنابراین شما در حال ساخت پول شما شکست او صرف تمام مدتی که در ورزشگاه به جای کار کردن و واقعا قمار گرفتن یک خطر بزرگ. شما واقعا نورد تاس اما او آن را او ساخته است. و نه هر کس آن را واقعا بسیار دشوار است. اما خود او را همه در, ندارد back-up plan اما او ضربه برنده تمام پولها. او مبارزه راه خود را به یک زندگی بهتر است.”

خود را از منطقه امن

Masvidal که دارای دو دختر و یک پسر با دوست دختر سابق, ESPN گفت: مهم نیست که جایی که او به عنوان طولانی به عنوان او ساخته شده آن را به “منطقه امن” در ورزشگاه.

“من خواب در اتومبیل و در پارکینگ در بدنسازی زیر حلقه” Masvidal گفت. “من اجازه نداد هیچ چیز متوقف کردن من از سن جوان, من اهمیتی نمی دهند اگر من تا به حال یک خانه یا دنده یا نه من فقط آن را به ورزشگاه آن را به عنوان امن منطقه است.

“این مهم نیست که در آن من خواب و یا آنچه که من انجام شده بود زمانی که من می تواند آن را به ورزشگاه و فضا را برای کسانی که سه چهار ساعت من مثل یک بچه همه را دوباره و دوباره و من که تمام زندگی من و آن اتفاق افتاده است به پرداخت در حال حاضر.”

سخت کار پرداخت می شود زمانی که او در نهایت خود را در UFC اولین بازی در سال 2013, ضرب و شتم تیم یعنی پس از یک حرفه ای مبارزه در سراسر جهان با نانامی به بازی در تبلیغات رقیب Strikeforce و Bellator.

اما آمریکایی شد یک ستاره محلی در میامی راه قبل از جریان اصلی MMA حرفه ای برای دعوا های خیابانی در کنار اواخر Kimbo Slice wagering در اطراف $39 ،

حیاط خلوت brawling

Masvidal ثبت دو برد در برابر بریدن دست ری در سال 2003 و قهوه ای می گوید بدنام یوتیوب brawls شد جرگه در خود دارند.

“کسانی که دعوا شد, واقعا جالب است و او را به دست آورد پس در میامی از آن او یک رسم محلی در میامی برای 10-15 سال است. او شده است یک ستاره بزرگ محلی برای همیشه” براون گفت. “او این بچه که به معنای واقعی کلمه مبارزه شده است برای پول در خیابان های میامی از او یک نوجوان این است که یک مرد به عنوان بازی به عنوان آنها را دریافت کنید. او حاضر به مبارزه به معنای واقعی کلمه در هر زمان ، این خود زندگی است.”

Amusingly این ثابت شده بود که اولین بار او مبارزه را تکه را حمایت.

“این خنده دار بود چون وقتی من مبارزه Ray اولین بار من در واقع در نیمه راه از طریق مک دونالد از طریق درایو زمانی که من تماس بگیرید ارائه قراضه,” او گفت:. “من خوردم نیم من برگر, پس از آن من بود و خوب به آن بروید. و من به پایان رسید و نیمی دیگر از برگر پس از مبارزه است.”

جمعیت های مورد علاقه

Masvidal دارای یک طبقه MMA رکورد 35-13 در حالی که همچنین رقابت هنگامی که در نرم افزار بوکس و کیک بوکسینگ. اما آن را تا زمانی که او در سال گذشته تبدیل به یک مورد علاقه در میان طرفداران هاردکور, پس از ابتدا عدم به جریان اصلی.

و درست مثل Nate Diaz را با یک پیروزی بیش از Conor McGregor در سال 2016 Masvidal که داده شده است به نام ‘خیابان عیسی توسط طرفداران شد احساس یک شبه با یک ویرانگر حذفی برابر دارن تا در سال 2019 در UFC لندن است.

در همان شب Masvidal کردم به صحنه درگیری با لئون ادواردز ادعا او به سبک “سه قطعه و یک نوشابه” است که در حال حاضر یاد خط در ورزش.

پس از Masvidal تاریخی پنج-دومین حذفی از بن Askren در ماه جولای در UFC 239 — سریعترین پیروزی در تاریخ UFC — قهوه ای می گوید که او هرگز دیده می شود افزایش ستارگی در چنین مدت زمان محدود.

“بسیار باور نکردنی است و چیزی است که ما می دانستم که می تواند اتفاق می افتد اما به هر دلیلی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است” براون گفت. “او یک ترکیب بزرگ از شخصیت مهارت و سبک مبارزه ای است که مردم را دوست دارم. من خیلی خوشحال برای او و برای همه بچه ها آن را می تواند رخ داده به من واقعا خوشحالم که آن را او. او را در کار قرار داده و نه گرفته شده هر کلید های میانبر او آن را به دست آورده. مرد 50 دعوا با کلاس جهانی مخالفان با سازمان های متعدد در سراسر جهان او معامله واقعی است.”

پس از مبارزه قهوه ای مشترک فیلم از جفت تمرین حرکت در بدنسازی روز قبل از پیروزی.

“این نشان می دهد که چگونه کنترل شده و دقیق Jorge است. به عنوان او انجام شده بود آن را من فیلم برداری آن به این دلیل است که به عنوان من می دانستم که زمانی که او بازدید این جهان را برای رفتن دیوانه” براون گفت. “این بازی فقط ما چگونه فکر می کردم. آن زیبا بود. آن را واقعا پرتاب جرگه به سطح دیگری از محبوبیت و ما نشئه – به دلیل آن را امن آینده ای بهتر برای Jorge.”

Masvidal تا به حال به دست آورده بیش از $630,000 خود را برای برنده در آخرین سال قبل از آمار مستند ورزشی جهان است.

جزئیات بیشتر از کیف پول خود را برای UFC 251 نشده است افشا می شود اما مدیر ملکی کوه گفته ورزشی یاهو که جنگنده خود را “بسیار خوشحال” با معامله.

باید شماره 1 مدعی برنده شدن در این عنوان سبک وزن در شنبه ستاره خود را می دانید که هیچ حد و مرزی — با ورزش کردن برای یک مورد علاقه پس از McGregor قرار بازنشستگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de