DUBLIN, اوهایو — گلف در سطح حرفه ای است که یک مرد جوان را بازی.

نگاهی به رتبه بندی جهان را به شما نشان می دهد که میان بالا 20 رتبه بازیکنان تنها سه خود رسیده اند تولد 40 — 44-سال تایگر وودز که رتبه 14 40 ساله Adam Scott که در رتبه نهم و 42 سال مت Kuchar که رتبه 20.

افزایش ستاره ها در گلف یا هنوز به 30 و یا به سختی تحت الشعاع است که آستانه — شماره 1 رتبه Rory McIlroy 31, شماره 2 Jon رحم 25, No. 3, جاستین توماس 27, No. 7 Bryson DeChambeau 26, No. 13 Collin Morikawa است 23 و رتبه یک نقطه جلوتر از جنگل.

شما تصویر را دریافت کنید.

این مرد جوان بازی.

“آن است که” 50 ساله جیم Furyk توافق پس از تیراندازی یک 4-تحت 68 در روز جمعه دور دوم یادبود برای ورود به تعطیلات آخر هفته در یک کراوات برای هشتم, پنج عکس از سرب است.

Furyk این 2018 جام رایدر کاپیتان گره خورده است با 53 ساله و دوست خوب استیو استریکر که زمان آمریکا در جام رایدر کاپیتان. استریکر که برنده جایزه یادبود در سال 2011 به ضرب گلوله 5-تحت 67 روز جمعه است و همچنین 4-زیر برای این هفته است.

Vijay Singh که 57 و برنده یادبود در سال 1997 است 1-بیش از پار و برش. Ernie Els 50 و حتی همتراز ورود جمعه اما از دست رفته قطع پس از تیراندازی به دور دوم 77.

اشتباه نکنید: Muirfield روستای بزرگ ballpark. آن را استعماری و یا بندرگاه شهر و یا Innisbrook که مجرد-hitters پارک.

اضافه کردن به که: شرایط در این هفته باید مرز در خائنانه با خشن داشتن نه قطع شده است در بیش از یک هفته و سبزی که پاره خواهد تا برای جایگزینی در روز یکشنبه به دور نهایی در حال وقوع است شروع به نشان دادن یک شین درخشانتر از آقای پاک را سر طاس.

و در عین حال در اینجا 50-یه چیزی Furyk و استریکر در مخلوط با 36 سوراخ بازی.

“این نوع از سرگرم کننده برای دیدن بچه های قدیمی رفتن به خارج وجود دارد و بازی خوب” Furyk گفت: پست پس از دور دوم خود را ایستاده در کنار او 72 سال caddie, Mike “کرک” کوان.

Steve Stricker and Jim Furyk
استیو Stricker و جیم Furykگتی ایماژ (2)

Furyk و Stricker باقی می ماند در مشاجره با وجود این واقعیت است که آنها ضربه زدن به توپ برخی از 50 متری کوتاه تر توپ را روی گوه از DeChambeau, McIlroy Johnson, Brooks Koepka et al.

“زمانی که من 39, از من خواسته شد که توسط یک نویسنده ‘آیا شما ترس بازی می گذرد به شما منتقل می کند با همه این بچه های جوان بیرون آمدن ضربه آن را دورتر و دورتر?’ “Furyk به یاد می آورد. “من گفت:” در نهایت که رفتن به اتفاق می افتد. آن را نه امروز. آن را نه فردا. آن را در سال آینده. اما آن را در آینده در نهایت.’ “

Furyk و استریکر در حال رفع و در نهایت در لحظه و آن را خنک نگاه کنید.

“همانطور که شما مسن یا پیدا کردن راه های دیگر برای رقابت و گرفتن مقدار زیادی بهتر در برخی از مناطق دیگر و یا در نهایت شما نمی خواهید به آن ضربه به اندازه کافی دور به رقابت” Furyk گفت. “هنوز هم وجود دارد برخی از دوره ها در اینجا است که واقعا دشوار است برای من برای رقابت و رها کردن یک دسته از yardage به بچه ها.

“گلف مانند این استرس را بر من. آن را قرار داده و استرس من در چند سال گذشته است. برای من برای آمدن به این سبزی با 6-آهن هنگامی که شخص دیگری رفتن با 9-آهن تفاوت قابل توجهی. راه آن را راه اندازی در حال حاضر و راه این بازی من هنوز هم قادر به اما من نوع [بهتر است در] فورت ورث و Innisbrook و بندرگاه شهر.

“کسانی هستند که کوچه من.”

می Furyk انجام این آخر هفته چه او در سال 2002 در چین است که برنده می شود ؟

“اگر من نمی فکر می کنم که من نمی تواند بازی” Furyk گفت. “[شنبه] خواهد بود در مورد قرار دادن خودم در موقعیت به اجرا در که در روز یکشنبه.”

راه دوره سخت شدن دو 68s که دریافت Furyk به 12-زیر ممکن است این ترفند را انجام دهد.

“من تصور این محل اگر قصد سفید به نوبه خود و یا به سایه های بنفش در زمان بعد از ظهر یکشنبه می آید در اطراف” Furyk گفت. “من یک مقدار زیادی از عکس های خوب در خارج وجود دارد [جمعه] و در واقع برای دیدن برخی از putts در آن نوع از سرگرم کننده است. این احساس خوبی از رفتن به تعطیلات آخر هفته در شکل خوب است. من در مورد آن خوشحال هستم.”

به خصوص در 50.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de