از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: جت.

جت نیمه دوم از فصل رفت و در درجه اول به دلیل برنامه خود را بسیار نرم است. در این سال برنامه است. در عین حال با ارتقاء و امیدوارم [کمتر] صدمات انتظارات درستی بالا است. می توانید جت ضرب و شتم قوی تر تیم در لیگ است ؟ — رابرت

من مطمئن هستم که چگونه انتظارات بالا باید برای جت رابرت. مثل شما گفت, این برنامه است. سابق جت های مقابله با دامین وودی توییتی ماه گذشته این تیم ممکن است بهتر از این سال و با پایان یک بدتر رکورد. من با او موافقم.

به ضرب و شتم قوی تر تیم من باید برای دیدن آن به آن اعتقاد دارند. جت نشده اند مورد ضرب و شتم واقعا واقعا تیم خوب پس 2015, هنگامی که شما ضرب و شتم پرستان. آنها موفق به کسب برخی از بازی در برابر تیم های که ساخته شده برگشتی چند سال گذشته اما هیچ کدام به تیم های برتر. آنها را فرصتی برای تغییر است که در این فصل با بازی در برابر اشراف و 49ers که در سوپر باول در ماه فوریه است. بیایید ببینید اگر این جت می تواند برنده یکی از آن. که من واقعا معتقدم که این تیم بهبود یافته است.

که پنج استارت در جت خط حمله زمانی که فصل شروع می شود ؟ — آدم ب

جو داگلاس در آورده بسیاری از چهره های جدید در خط حمله این offseason. داگلاس است تاکید کرد بازیکنان تطبیق پذیری و من فکر می کنم این جت را بچه ها رقابت در نقاط مختلف در اردوگاه های آموزشی و اجازه دهید همه چیز مرتب کردن بر اساس themelves ،

بیایید از طریق هر نقطه:

من فکر نمی کنم وجود هر گونه شک Mekhi Becton خواهد بود که چپ مقابله با. جت او را گرفت و با شماره 11-به طور کلی برای انتخاب یک دلیل.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

جت دوباره امضا الکس لوئیس و من فکر می کنم او خواهد بود و تنها استارت از سال گذشته خواهد بود که با شروع دوباره در این سال در گارد سمت چپ.

در مرکز کانر مک گاورن خواهد مرد. جت هیجان زده بودند که McGovern آمار بازار و باور او خواهد بود یک ارتقاء عمده در وسط آنها.

حق نگهبانی است که جالب ترین موقعیت. برایان زمستان است هنوز هم در این فهرست با وجود گمانه زنی های او می توان برش. این تیم امضا گرگ ون Roten است که یک استارت برای Panthers. در پایان من فکر می کنم ون Roten برنده است. جت امضا شده او را به یک دلیل اما زمستان است آویزان در اطراف این حادثه. جت خود را به سختی.

جورج Fant امضا شده با جت امید او را به بازی در سمت چپ مقابله با اما انتخاب Becton حرکت او به سمت راست.

سام DarnoldAnthony J. باعث تخریب جهانی

اگر سام Darnold تا به حال به آرامی چتر نجات به KC با [Andy] و [اریک] Bieniemy و جرم و [پاتریک] Mahomes بود splatted به جت فاجعه من تعجب می کنم که چگونه هر دو QBs خواهد بود بازدید امروز. — هنری W کاتز

این یک جذاب, سوال, هنری. چقدر شرایط یک بازیکن وارد بر عملکرد خود را ؟ Mahomes است از جمله مهارت های شگفت انگیز است که من فکر می کنم او بزرگ شده است هر جا که او رفت. من فکر می کنم داشتن رید و Tyreek تپه و تراویس Kelce و…. کمک کرده است تا سرعت را. شاید این امر گرفته اند دیگر با جت, اما من هنوز هم فکر می کنم او را مسخره توانایی است که باید از طریق آمده است.

این Darnold سوال سخت تر است و ما باید قادر به پاسخ در چند سال آینده اگر این جت در ادامه به ساخت در اطراف او. من هنوز هم معتقدم Darnold خوبی خواهد بود کارفرمایی. من مطمئن هستم که او می شده اند در Mahomes کلاس حتی اگر او شروع به کار خود را در شهر کانزاس.

در حال حاضر که این جت را بازسازی خط حمله سام اجازه می دهد زمان بیشتری برای دریافت downfield با پیشرفت خود را می خواند آیا شما فکر می کنم ما دیگر عبور می کند و یا آیا شما فکر می کنید به دست کشیدن بر Gase درست است که او معتاد به پرتاب کوتاه از چوب مانند او در میامی و در سال گذشته ؟ — غنی برگر

من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر downfield می گذرد اما من فکر می کنم آدم Gase خواهد چوب به آنچه که او معتقد است که یک دوز سنگین از کوتاه عبور می کند. Gase عاشق گیرنده گسترده صفحه نمایش و سریع می اندازد برای کارفرمایی. من فکر نمی کنم او از ترس به گرفتن عکس ، ما دیدیم که حتی سال گذشته است. آنها انداخت عمیق به رابی اندرسون نسبتا منظم.

من فکر می کنم بهبود خط حمله کمک خواهد کرد در این منطقه است. وجود دارد بازی هنگامی که عمیق پرتاب شد غیر ممکن است چرا که Darnold تا به حال هیچ زمان. Darnold است گفت: یکی از این مناطق مشغول به کار در این offseason است بهبود عمیق خود را-توپ دقت است. شاید که نشانه آنها می خواهند به پرتاب عمیق تر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de