Jay-Z را نجات داد بعد برای دو حقوق مدنی وکلا به نمایندگی از خانواده Ahmaud Arbery سیاه گرجستان مردی بود که آهسته دویدن در ماه فوریه هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد توسط دو مرد سفید در یک کامیون.

S. Lee مریت فیلادلفیا مریت حقوقی اعتبار موسیقی سوپراستار و فعال با کمک به آنها در رسیدن به نیوبرانزویک, گرجستان دوشنبه به صورت احتمالی علت شنوایی برای این سه نفر متهم در Arbery مرگ است. پدر و پسر گرگوری و تراویس McMichael شده اند به اتهام قتل و تشدید حمله, در حالی که ویلیام “Roddie” برایان جونیور که فیلم برداری تصویری از Arbery تیراندازی چهره جنایت اتهام قتل.

گرجستان محقق شهادت پنج شنبه در مورد یکی از مردان با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن. در این جلسه به این نتیجه رسیدند با قاضی پیدا کردن علت احتمالی برای قتل اتهامات عنوان شده علیه.

مریت نشان داد Jay-Z به کمک یک Instagram پست نوشتن: “زمانی که شما کاملا باید در دادگاه ایستاده با مشتری خود را صالح و معترضان برای عدالت … Jay Z می فرستد جت خصوصی خود را. که بخشی از P. P. E طرح به ما برای خروج از این بحران (قدرت مردم قدرت سیاسی قدرت اقتصادی) #PPE”

Arbery شنوایی: قاضی می یابد علت احتمالی برای اتهامات در Ahmaud Arbery قتل; گرجستان محقق مدعی استفاده از نژادی لکه دار کردن

مریت حقوقی همکار, Blerim Elmazi توصیف آخرین لحظات طبیعت Jay-Z کمک در Instagram پست گفت که او و مریت شده بود نا امید در تلاش خود را برای پیدا کردن حمل و نقل به شنیدن اوایل صبح روز پنج شنبه.

“دادگاه در نیوبرانزویک گرجستان بود ، هیچ پرواز را به ما وجود دارد شب گذشته. @leemerrittesq و من صرف ساعت تلاش برای پیدا کردن پرواز و یا اتومبیل. در 1 هستم ما شروع به از دست دادن امید تا ما یک تماس از Jay Z مردم در Roc Nation که اجاره یک پرواز برای ما برای حضور در این جلسه با خانواده Ahmaud Arbery,” او نوشت. خدا را شکر برای حمایت خود را.”

هر دو مردان مطرح شده خارج جت با تی شرت های مزین با کلمات “قانونی ناظر.”

Jay-Z نیست که هر گونه اظهار نظر در این موضوع با توجه به یک نماینده تماس گرفته توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

Jay-Z نیز فعال بوده است در تلاش برای به یاد داشته باشید جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که در یادبود روز پس از سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

بشردوستانه خود را بازوی تیم رخ با همکاری خانواده هایی که از دست داده اند و پسران به خشونت های پلیس و فعالان دیگر را از یک صفحه کامل آگهی در روزنامه های این هفته اختصاص داده شده به Floyd. آگهی نقل از عبور از سخنرانی های ساخته شده توسط دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در شهر سلما در ایالت آلاباما در سال 1965.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de