دو ماه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 سالن از شهرت سوارکار اسب دوانی شدن خاویر Castellano در بالا آمد به عنوان بزرگترین برنده چهارشنبه در بلمونت پارک روز افتتاحیه.

در عجله سقوط Castellano برنده مبلغ 100,000 درجه 3 Beaugay خبر رفتن سیم به سیم در 1 1/16 مایل چمن مسابقه است.

“خیلی خوشحالم که در اینجا” 42 ساله Castellano گفت. “این یک غلتک coaster. من از طریق یک کمی خیلی زمان خشن به تازگی چند ماه گذشته با ویروس, همه چیز قرنطینه. آن را بسیار خشن. خدا را شکر ما آویزان [وجود دارد]. من اینجا هستم و من به دنبال به جلو بزرگ برای این تابستان و حرکت رو به جلو است.”

در مارس 24 آزمون در Gulfstream پارک در فلوریدا Castellano آزمایش مثبت برای coronavirus با وجود احساس هر یک از این علائم است. او قرنطینه در فلوریدا قبل از گرفتن پاک نژاد در Oaklawn پارک و Churchill Downs است. از COVID-19 آزمون پس باید دوباره منفی, او گفت:.

“خدا را شکر بسیار سالم” Castellano گفت. “من شده است در شکل خوب در همه زمان ها. … حتی وقتی که من تا به حال COVID-19 خدا را شکر من نمی هر گونه علائم. من بدون علامت. من شده است در تلاش برای حفظ وزن و نگه داشتن آموزش ، من احساس خوب و احساس بزرگ است. من در حال آزمایش در همه جا بروم.”

Castellano گفت: او دارای آزمایش مثبت آنتی بادی اما نمی دانستند برای مطمئن شوید که آیا است که به او مصونیت او در نگه داشتن مراقب باشید و پس از تمام اقدامات احتیاطی.

اصلی سوارکاران اتاق در بلمونت شده است محدود به ایستگاه های 12 سوارکاران در حالی که بقیه در حال گسترش در دیگر مناطق اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. همه سوارکاران و valets تا به حال به ارائه یک منفی اخیر COVID-19 تست یا مثبت آزمایش پادتن هر چند Castellano نشان داد وجود دارد برخی از valets که محروم شدند چرا که آنها نمی دریافت نتایج آزمون به عقب در زمان.

“فقط یک [چند] مسائل ما نیاز به آدرس” Castellano گفت. “ما باید بسیار محتاط باشند. … امیدوارم همه چیز بیرون می آید خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net