جمال کرافورد قدیمی ترین بازیکن در اورلاندو حباب — بنابراین او می تواند به یاد داشته باشید Isiah Thomas در حال اجرا نیکز.

در سن 40 سالگی جدید شبکه signee اضافه خواهد شد, رهبری, همه کاره, shotmaking — و شاید برخی از نقطه گارد بازی. به یاد داشته باشید این تهی, تورهای تیم ملی است که به احتمال زیاد برای شروع دو راه man Chris Chiozza در نقطه گارد زمانی که راه اندازی مجدد آغاز می شود ژوئیه 31 در مقابل سحر و جادو.

شبکه کرافورد نهم تیم.

“نیکز شد یکی از مکان های مورد علاقه من به بازی — فقط انرژی نیویورک طرفداران به طور کلی شگفت انگیز است” کرافورد گفت: ارسال یک ایمیل به در. “من مطمئن هستم که با این شبکه که انرژی شگفت انگیز است به عنوان به خوبی. طرفداران در آن منطقه آنقدر پرشور و بنابراین آگاه است.”

اورلاندو است یک راه طولانی از بروکلین و ورزشگاه خالی خواهد بود. اما اگر کرافورد چراغ Disney World سابق نیکس دسته کوچک موسیقی جاز guard می تواند به پیدا کردن راه خود را بر روی شبکه’ فهرست فصل آینده — وقتی کوین دورانت, Kyrie Irving اسپنسر Dinwiddie و Caris LeVert در حال بازگشت به رقابت برای عنوان NBA.

“همسر من تغییر رژیم غذایی من چند سال پیش که بود” کرافورد گفت: در تبیین طول عمر خود. “و من تنها ماندن در عشق با این بازی. من به نوبه خود 40. من 20 دو بار.”

Jamal Crawford
جمال کرافوردگتی ایماژ

COVID-19 تحقیقات متحده کرافورد می تواند در معرض خطر بیشتری از خود جوانتر ميباشد. پس NBA قوانین او در وسط و شش روز قرنطینه در اورلاندو قبل از او می تواند پاک شود برای تمرین چهارشنبه.

“بدیهی است که در آینده به آن می بینید این موارد COVID-19 خونتان بالا در این منطقه” کرافورد گفت. “اما من احساس راحتی پس از یادگیری بیشتر در مورد حباب طرح است.”

زیر شبکه’ سوم تمرین روز شنبه صحنه در سالن رقص هتل رو به جلو Rodions Kurucs گفت: “چگونه است که او در حال حاضر 40, 41? ما باید به مراقبت از او را و مطمئن شوید که او خوب او را سالم و سپس او را به ما بپیوندید.”

آخرین بار کرافورد بازی یک بازی NBA — خود 1,326 هفتم — او انباشت اشیاء بدست آمده تا 51 امتیاز در خورشید’ 2018-19 آخر فصل. اما آن را دریافت نمی, سه ششم زمان از سال دوباره امضا برای این فصل تا شبکه مورد نیاز او را به عنوان یک جایگزین بازیکن با یک فهرست در ژنده پوش.

“من هیچ ایده چه چیزی نقش من خواهد بود اما هر آنچه در آن است من سعی خواهد کرد به انجام آن را به بهترین توانایی من,” کرافورد گفت. “من فقط خدا را شکر به شبکه برای فرصت است.”

امضا به عنوان یک عامل رایگان توسط توماس کرافورد برای نیکز در جوان خود را نخست از 2004-09 زمانی که شبکه در نیوجرسی. کرافورد به طور متوسط 17.6 امتیاز به عنوان یک چیز قشنگ.

“من در واقع فوق العاده هیجان زده است چرا که او بزرگترین ششم از NBA” Kurucs گفت. “من قطعا هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن برخی از تجربه با او, و او خواهد شد به اشتراک گذاری برخی از تجربه با من.”

شبکه مربی موقت ژاک Vaughn ساخته شده مشاهده کرافورد شد نمونه دو گارد هنگامی که آن را سرد می شود. در حال حاضر آن است.

“بدون شک تطبیق پذیری استفاده می شود که به توان منفی” Vaughn گفت. “دسته کوچک موسیقی جاز در 1, 2 و 3, 4, شما در تلاش بودند به شکل از چگونه به حافظه و من فکر می کنم آن را بیشتر در راستای تطبیق پذیری به بازی های مختلف ترکیب و قرار دادن بچه ها در موقعیت های مختلف در کف و چالش دفاع. بنابراین ما سعی خواهیم کرد و امکان استفاده از آن دسته کوچک موسیقی جاز.”

کرافورد توانایی رسیدگی به این نقطه می تواند فشار Chiozza 5-پا-11 دانشگاه فلوریدا محصول که در حال حاضر می یابد خود را به طور آزمایشی به عنوان نقطه شروع گارد با Dinwiddie و ایروینگ کنار. 24-year-old تنها وارد چرخش در فینال پنج بازی قبل از خاموش کردن و به نظر می رسد در 21 مسابقات.

“او یک جانباز است که در این لیگ تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید” Chiozza گفت: از کرافورد. “البته من قصد دارم به سعی کنید به انتخاب مغز خود را تا آنجا که من می توانید بازی بسکتبال مربوط به مسائل خارج از دادگاه هر چیزی من می توانم از او یاد بگیرند اگر من می توانم بهتر از خودم. من شنیده ام او واقعا مربی خوب و یک مرد بزرگ. من به دنبال به جلو به ملاقات با او و با داشتن یک گفتگو و فقط یاد بگیرند تا آنجا که من می توانم در این زمان ما رو با هم.”

Chiozza گفت که او با شروع واحد در روز جمعه scrimmages.

“امیدوارم من بازی همان راه من در بازی قبل استراحت — اگر نه بهتر است,” او گفت:.

در طول unsigned روی لئامت دادن Crawford بستری شد “گیج کننده به من.” کرافورد در حال حاضر دارای یک شانس واقعی به همان شمع او به عنوان یک چیز قشنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de