Jada Pinkett Smith تبدیل جداول — به معنای واقعی کلمه – به عنوان او به ارمغان می آورد و خودش را به میز قرمز به آدرس سوال در مورد رابطه او با R&B هنرمند August Alsina.

روز جمعه را “قرمز جدول بحث” زانیه, شوهر, Will Smith او پیوست در جدول نمادین که مادر او آدرین Banfield نوریس و دختر Willow Smith معمولا نشستن برای Facebook تماشای سری.

این “Pursuit of Happyness” بازیگر خواسته جادا سوال هر کس می خواهد بدانید که: “پس چه اتفاقی افتاد جادا?”

اسمیت نشان داد او شروع یک دوستی نزدیک با Alsina حدود چهار سال و نیم پیش گفت: “خانواده او در تلاش بود تا به او کمک کند چرا که او “واقعا بیمار است.”

“این همه آغاز شده و با او فقط نیاز به کمک برخی از. من تمایل خود را برای کمک به سلامت روانی خود را دولت” اسمیت گفت: در مورد Alsina شده است که باز در مورد مبارزه با یک بیماری خود ایمنی.

اسمیت نشان داد این دوستی با Alsina زمانی شروع شد که آنها رفتن را از طریق یک زمان دشوار در ازدواج خود را. آنها “اساسا شکست تا” Jada گفت.

زن و شوهر گفت: آنها از هم جدا شده برای مقدار نامحدود از زمان به طوری که آنها می توانید شکل و خارج چگونه به خود را خوشحال.

“من به یک گرفتاری با اوت” Jada گفت: قبل از تایید او در رابطه با این خواننده در آن زمان.

“یک گرفتاری ؟ یک رابطه” اسمیت گفت: تلنگر همسر خود را به طور خاص اشاره به Facebook تماشای نشان می دهد تعهد به صراحت بحث است.

“بله این یک رابطه است. کاملا. من در بسیاری از درد است. من خیلی شکسته” او پاسخ داد. “در حال حاضر در روند که رابطه من قطعا متوجه است که شما نمی توانید پیدا کردن شادی در خارج از خود. … من قطعا می گویند ما همه چیز را که ما می تواند به دور از یکدیگر تنها به تحقق بخشیدن به که که ممکن نیست.”

‘است که شما کشتن من’: Jada Pinkett Smith می دانستم که او را نیست برش برای ‘متعارف ازدواج’

“دختران سفر” بازیگر مشترک که رابطه او با Alsina به او اجازه رشد و درمان به او آموخته است که همه چیز در مورد خودش در طول زمان خود را با هم از جمله تصدیق تمایل خود را به “کشیده شده به افرادی که نیاز به کمک.”

“از طریق خاص که سفر یاد گرفتم خیلی در مورد خودم و واقعا قادر به مقابله با بسیاری از عدم بلوغ عاطفی, احساسی ناامنی و من واقعا قادر به انجام برخی از واقعا عمیق شفا” Jada گفت. “و من از طریق آمد و شروع به تحقق بخشیدن به برخی از چیزهایی که در مورد من و تو, او تصمیم به شکستن تمام ارتباطات با من بود که کاملا قابل درک است.”

جادا اشاره کرد او نشده صحبت به Alsina در سال های اخیر به طوری که او احساس آن را “عجیب و غریب” است که او به ارمغان آورد تا روابط خود را در حال حاضر.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است از Alsina را تکرار.

در طول یک ماه ژوئن مصاحبه به صورت مجتمع با آنجلا یی Alsina خطاب شایعات در رابطه با Jada.

“آنچه من خوب نیست با من است شخصیت بودن در سوال” Alsina گفت. “در واقع من نشستم با خواهد شد و در حال گفتگو با توجه به تغییر و تحول از ازدواج خود را به زندگی به همکاری که با آنها صحبت کردم چندین بار. … او به من نعمت خود را و من کاملا به خودم به این رابطه برای سال از زندگی من و من واقعا و واقعا عمیقا دوست داشت و یک تن از عشق برای او (شخص). من خودم اختصاص داده شده به آن را به من داد و من خود به آن.”

در سال 2019 August Alsina منتشر شد “Nunya” یک آهنگ بسیاری از مردم تصور می شد در مورد رابطه اش با اسمیت. در آن زمان Alsina را تکذیب کرد آهنگ مورد اسمیت و گفت: آنها دوستان خوب.

مشهور زن و شوهر توافق کردند که اگر آنها تا به حال مسائل در ازدواج وجود دارد هیچ رازی بین آنها است.

“ما با هم سوار, ما به هم بد ازدواج برای زندگی” خواهد شد و جادا شوخی اشاره به این کلاسیک “پسران بد” فیلم خط.

در کمتر از 13 دقیقه, روز جمعه گفتگو شد به طور قابل توجهی کوتاه تر از اسمیت معمول “قرمز جدول بحث” قسمت که معمولا ساعت در حدود 40 دقیقه است.

میز قرمز بحث: Jada Pinkett Smith نشان می دهد که چگونه قرنطینه اتحادش را تغییر ارتباط با ویل اسمیت

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de