“من باید خواب اشتباه” سالم-به دنبال یعقوب deGrom استدلال پنج شنبه در سیتی زمینه و آس اقدام به طرح یک برنامه است که هنوز هم او را در تپه برای روز افتتاحیه جولای 24, شاید فقط با چند کمتر رزین در مخزن خود را.

با این وجود شما می دانید که هیچ یک با یک ریشه علاقه به این تیم خواهد خواب راست تا متس’ مهم ترین بازیکن — دور — می شود بر روی یک تپه دوباره و کامل کار خود را در راه او نمی تواند سهشنبه با توجه به تنگی.

“این یک روز-به-روز رویکردی است که ما در حال گرفتن” مدیر لوئیس Rojas گفت. “ما هیجان زده برای خبری که بیرون آمد از MRI [امتحان پنج شنبه] بدیهی است که در حال تمیز کردن, اما, این روز به بعد رویکرد ما در حال گرفتن. ما همه امیدوار برای بسیاری از چیزها است. جیک به پرتاب جیک به انجام روز افتتاحیه, اما در حال حاضر آن را در یک روز-به-روز رویکردی است که ما در حال گرفتن است.”

پس از متس’ intrasquad بازی Rojas گفت deGrom تا به حال بازی گرفتن و بدون مشکل با توجه به شروع روز یکشنبه نمایشگاه بازی در برابر یانکی ها در استادیوم یانکی و عادی خود را استراحت در برابر بریوز در بازکن. نتیجه اش خروج زود هنگام از سه شنبه deGrom mused می تواند پرتاب 80 تا 85 رزین در روز افتتاحیه به عنوان مخالف به 100 اگر خود را شکست.

این سازمان است که بسیار می خواهد به تحت وعده و بیش از تحویل روی بازیکن-آسیب جبهه پس از انجام مخالف برای بیش از حد بسیاری از سال گذشته خود را — از این رو Rojas صدایی بیشتر آزمایشی از Dr. Anthony Fauci در یک پارتی. در عین حال مستقیم تیرانداز deGrom با آرامش نقاشی یک تصویر از خوش بینی. این واقعیت که او فقط نمی تواند شل در طول intrasquad تفرج سهشنبه, به عنوان مخالف به احساس چیزی دراماتیک پس از یک زمین heartened او MRI نتیجه خود را تایید کرد قوز.

Jacob deGrom
یعقوب deGromAP

“من فکر می کنم که در اطراف برای یک کمی دانستن بدن من … اگر بود که یک بازی به طور منظم من نمی خواهد که هر چیزی گفت,” او گفت:.

او به درستی چیزی گفت و متس جهان به درستی تکان داد. DeGrom باعث شده است که متس در بالا برنده جایگزینی برای چهار نفر از پنج بزرگ-لیگ فصل است. در سال 2016 به جز او به پایان رسید دوم به نوح Syndergaard خواهد شد که از دست این فصل بازسازی از تامی جان عمل جراحی است.

سال گذشته زمانی که متس برنده 86, بازی deGrom وارد یک 8.2 جنگ به پایان سه برنده کامل جلوتر از نزدیک ترین هم تیمی پیت آلونسو (5.2).

هر چند آلونسو حاکم لیگ ملی Rookie از سال به ارمغان می آورد رهبری و moxie در علاوه بر این به خود شگرف قدرت متس پوشش برای او به مراتب بیشتر توانایی — با بازی Dom اسمیت در ابتدا به علاوه آنها مجهز به سرمایه گذاری در تعیین-hitter وظیفه علاوه بر این از آنها می تواند خود را دو بار حاکم NL Cy جوان برنده جایزه deGrom که شرایطی را وادار کردن به انتخاب میان واکر Lockett کوری Oswalt یا جوانی دیوید پترسون به خود را پر پنجم استارت اسلات.

از بین بردن خود را از intrasquad مسابقه “شد و از فراوانی از احتیاط و تلاش برای آن بازی هوشمند” deGrom گفت. وضعیت او ایجاد یک فراوانی از احتیاط پس از این واقعیت است.

حتی در این فصل کاهش در میان یک ultracompetitive NL East که دیده است بریوز و اتباع هر دو نگاهی به برخی از coronavirus مربوط به بازدید آن را دشوار است برای دیدن متس گرفتن بخش قابل توجهی بدون کمک از deGrom. بنابراین علامت یکشنبه را در تقویم خود را. به طور ناگهانی است که مترو سری داد و بیداد احساس خواهد شد به عنوان حیاتی به عنوان یک سپتامبر بازی در واشنگتن است.

پس از همه, شما نمی خواهید برای شروع کاملا خواب دوباره نمی کنید ؟ به عنوان طولانی به عنوان شما می بینید deGrom از طریق تغییر خود را در برابر یانکی ها صف شما رویای یک رژه یک بار دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de