سابق نیکس swingman J. R. Smith گرفتار شد در یک ویدیو ارسال شده در یکشنبه, ضرب و شتم یک مرد ناشناس که گفته می شود تخریب اسمیت ماشین در طول جورج Floyd-سوخت تظاهرات در لس آنجلس با توجه به TMZ.

34-در سال اسمیت اسیر لگد زدن به مرد چندین بار بر روی زمین قبل از رها کردن یک پانچ به فرد او ادعا می کند شکست خود را از پنجره ماشین.

اسمیت نیوجرسی مادری که رفت unsigned این فصل پس از 15 سال NBA, بعد توجیه خشونت در یک ویدئو در رسانه های اجتماعی. او اشاره کرد که ماشین خود را پارک شده بود در یک منطقه مسکونی.

“من فقط می خواهم خانواده به می دانم که در حال حاضر قبل از اینکه شما ببینید این s—t در حال حاضر یکی از این motherf—شاه سفید پسران نمی دانید که در آن او بود و من را شکست f—پادشاه پنجره در کامیون من” اسمیت گفت. “من را شکست s—t. این یک منطقه مسکونی. وجود ندارد هر فروشگاه بیش از اینجا. …. من او را تعقیب و whooped الاغ خود را. این ain’t no hate crime. I ain’t got هیچ مشکلی با کسی. این یک مشکل با motherf—king سیستم. که در آن است. … او نمی دانست که پنجره او را شکست و او خود whooped.”

به عنوان اسمیت دوستان اقدام به نگه داشتن تماشاچیان از ضبط این حادثه مرد ناشناس دور زد. با توجه به TMZ, ورزش, مبارزه صورت گرفت در نزدیکی یک فروشگاه کفش کتانی که غارت شده بود در اعتراض.

اسمیت نیست در صورت هر گونه اتهامات جنایی از روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de