NFL بزرگترین مزیت در طول coronavirus همه گیر است که تقریبا به پایان رسید.

در حالی که عمده دیگر ورزش حرفه ای لیگ قطع شد در طول و یا در نزدیکی شروع خود را به طور منظم فصل NFL تا به حال لوکس از زمان و در نظر گرفتن صبر و انتظار رویکرد است. خوب ساعت است که تقریبا تمام شده و هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده برای بازیکنان میل.

J. J. وات سه بازیکن دفاعی سال و والتر Payton مرد سال برنده جایزه نشان داد برخی از طولانی مسائل پنج شنبه.

پس از پیوستن چهار کنفرانس تلفنی با لیگ ملی فوتبال, بازیکنان, انجمن بیش از دو هفته گذشته وات است که بیشتر به دنبال وضوح و گفت: بازیکنان هنوز هم نمی دانم:

  • اگر وجود خواهد داشت دو فصل بازی ها (به عنوان لیگ می خواهد) یا صفر (به عنوان اتحادیه می خواهد)
  • فرکانس, تست, آیا روزانه یا نیمه-روزانه
  • چگونه یک تست مثبت را تحت تاثیر قرارداد و فهرستی از نقاط
  • از معتبر بیماری های عفونی واکنش اضطراری طرح از هر تیم یا لیگ

وات افزود: “هیچ چیزی توافق شده است پس با توجه به آنچه اردوگاه آموزشی واقع خواهد شد مانند نگاه کنند و چگونه سطح شیب دار تا دوره کار خواهد کرد.” یک نقطه چسبیده است و تصور می شود که آیا در خطر بازیکنان را انتخاب کردن در دسترس بودن و چقدر اگر هر یک از حقوق و دستمزد خود را پرداخت خواهد شد اگر آنها را ورزش آن است.

J.J. Watt
J. J. واتAP

اما وات شروع و به پایان رسید او در پیام خود گفت: بازیکنان “می خواهم به بازی” است که می تواند به عنوان تفسیر تشویق و یا به عنوان منحرف مسئولیت اگر این سر به زشت اختلاف کار به عنوان مورد با MLB.

Rookies برای وات است Houston Texans و دفاع از قهرمان سوپر باول کانزاس سیتی در حال برنامه ریزی به گزارش روز شنبه. Rookies برای غول و جت با توجه سهشنبه با جانبازان پیوستن برای شروع اردوهای جولای 28.

“هر تصمیم گیری در این سال که اولویت عادی بیش از نوآوری های سفارشی بیش از علم و یا حتی فوتبال بیش بهداشت و درمان به طور قابل توجهی کاهش می دهد شانس ما برای تکمیل کامل فصل” NFLPA جمهور J. C. Tretter یک offensive lineman برای Cincinnati Bengals نوشت: در نامه ای سرگشاده در اوایل این ماه.

غول’ هرزه اتحادیه Nate لحیم کاری بعد پرسیدم اگر NFL نیست انجام بخشی خود را برای حفظ بازیکنان سالم وجود ندارد و فوتبال در سال 2020 است. این که ساده است.”

NFL صادر شده مجموعه ای از پروتکل ها در اوایل این تابستان که شامل پوشیدن محافظ ماسک صورت در اطراف تاسیسات عمومی و مجازی تیم جلسات اجتماعی فاصله در اتاق قفل و قرارداد ردیابی برای تست مثبت.

اتحادیه گزارش 72 بازیکنان — حدود 2.5 درصد از لیگ — شناخته شده به آزمایش مثبت (قبل از همه تست شده اند) تا پایان هفته گذشته و به اطلاع عموم یک نقشه حرارتی از coronavirus نقاط داغ.

لیگ می تواند نیاز به بازیکنان به گزارش زمان تحت توافق مذاکرات دسته جمعی وجود دارد اما بحث کاهش اردوگاه آموزشی فهرستی از اندازه از 90 بازیکن در هر تیم و حتی بیشتر محدودیت در تعداد به طور همزمان مجاز در ساختمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de