واشنگتن – غنی McCormick توازن است دو بحران.

او صرف شب خود را به عنوان یک اورژانس دکتر گزاری تراشه بیماران به بیمارستان خود و دیگران در سراسر کشور در ادامه به احساس خشم COVID-19. در طول روز او را در زمین خود را به رای دهندگان در حومه آتلانتا امید به برگزاری یک خانه صندلی برای جمهوری خواهان در چه بوده است دارای یکی از رقابتی ترین نژادها در کشور است.

جمهوری خواهان بانکی در نامزدها مانند مک کورمیک را به خانه از دموکرات ها اما یک مجموعه از بحران ساخته شده اند در راه پیروزی را به طور فزاینده ای دشوار است.

آن را تنها چند ماه پیش که جمهوری خواهان بودند صعودی در شانس خود را برای تصرف خانه. سناتور. برنی ساندرز مترقی boogeyman که جمهوری خواهان امید می تواند کمک به آنها دست پیش در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه. اقتصاد در حال گسترش بود و نرخ بیکاری در حال سقوط به پایین. و آمریکا متمرکز شده بود بر استیضاح یک عمل است که منجر به یک عضو تغییر احزاب برای تبدیل شدن به یک جمهوری خواه است.

اما کمتر از چهار ماه تا ماه نوامبر بسیاری تغییر کرده است.

ده و یا پس کرسی های جمهوری خواهان نیاز به خانه اکثریت به نظر می رسد به سقوط بیشتر از درک آنها به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان و یک میزبان از نظرسنجی ها نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در میان ملی حساب با نژادپرستی و پلیس.

جمهوری خواهان به مناظر خود را به طور خاص در مجموعه 54 کرسی مجلس در سراسر کشور است. این مناطق شامل حدود 30 که برنده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 شد و آبی در midterms. دموکرات ها در حال حاضر کنترل 233 کرسی از اتاق 435.

در طول ماه بحران و پس از بحران را لرزاند کشور و سیاست مجبور سیاسی تازه واردان و امتیازهای در نوسان مناطق به وفق دهند. رقبا در حال تلاش برای شکستن در حالی که آنها در مبارزات انتخاباتی از طریق سالن های شهر ثبت شده در خانه های خود و امتیازهای در نوسان مناطق در حال راه رفتن tightrope در پرداختن به برخی از بحث برانگیز ترین مسائل سیاسی از جمله تهمت ،

“این تقریبا مانند طوفان کامل” گفت: Dennis Goldford, یک استاد علوم سیاسی در دریک دانشگاه در Des Moines. “اقتصاد ویروس پلیس مسئله منجر به یک بسیار مهم انتخابات است.”

انتخابات دعاوی: رکورد سرعت دعاوی میان COVID-19 pandemic به عنوان نتیجه تصمیم می گیرید که آرا و چگونه Nov. 3

رکود اقتصادی: وجود دو COVID آمریکا. یک امید برای گسترش فدرال بیکاری و محرک. دیگر صرفه جویی در هزینه.

ویروس ‘پیچیده’ وقت مسابقه

در اوایل بهار تشکر. سیندی Axne D-آیووا به نام به اطراف کسب و کارهای کوچک در منطقه مشتاق به شنیدن چگونه آنها مقابله به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بسته کسب و کار در سراسر کشور است. یکی توقیف صاحب رستوران در Des Moines شد مشکل دسترسی به یک وام تا Axne گرفته تا رئیس دولت اداره کسب و کار کوچک. سه کار با هم در گوشی.

“من گفت:” ما قصد داریم برای حل این حق در حال حاضر. و به طوری که شما چگونه همه چیز انجام می شود. شما آیا تا به حال رها کردن توپ برای ترکیبات خود را به ویژه هنگامی که ما در حال رفتن را از طریق یک زمان مثل این” Axne گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

Axne بخشی از “موج آبی” در سال 2018 اجازه داده است که دموکرات ها را به کنترل از خانه. او ضرب و شتم جمهوری وقت Rep. دیوید جوان که در حال حاضر در حال اجرا دوباره به اصلاح صندلی خود را.

برای Axne و دیگر نوسان-منطقه دموکرات مبارزه برای حفظ کرسی های خود را coronavirus ایجاد کرده است یک وضعیت غیر معمول. و برای دانشجویان سال اول مجلس اولین انتخابات مجدد جنگ است که اغلب سخت ترین. انتخابات نشانه اولین بار دانشجوی سال اول امتیازهای باید برای دفاع از خود رکورد خود را به اثبات پیروزی بود و نه یک اتفاق و آنها قدرت واقعی هستند.

اما حد عالی رساندن در آن تشکیل اتصالات به خصوص دشوار بوده است در این سال با حذف سنتی در مبارزه میکند و یک نورافکن روشن چگونه قانونگذاران به کار گرفته اند مجموعه ای از بحران آوردن ملت است.

“این کاملا منتقل خیلی از زندگی من در این موقعیت از این کار و نحوه انجام کار در این مقام برای مبارزه,” Axne گفت. “آن را بر هر بیت از کار من من به عنوان نماینده مردم آیووا نمایندگان شان و به عنوان من را به تلاش و کسب رای خود را در این پاییز.”

در طول همه گیر مانند بسیاری از وقت خود را در کنگره Axne تلاش کرده است به درخواست تجدید نظر به هر دو حزبی شاخه های مربوط به حوزه های. او بارها مورد انتقاد آیووا کالیفرنیا ، کیم رینولدز برای اعلام یک مادر اقامت در خانه سفارش و صحبت کردن در مورد در مورد شیوع کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. اما او نیز خودش را در تقابل با همکار دموکرات رای گیری در برابر یک دموکرات به رهبری COVID-19 اضطراری بسته است که او استدلال را “زباله مالیات دهندگان دلار است.”

“این ویروس مسئله پیچیده چشم انداز برای افرادی مانند Axne” گفت: Goldford. “اساسا پیچیده آنچه که در حال حاضر پیچیده مجدد انتخابات.”

Goldford توضیح داد که در زمان بحران به طور معمول در این کشور با هم می آید. اما coronavirus منجر به حتی بیشتر حزبی خطوط کشیده شده یک مشکل برای کسانی که در نوسان مناطق که در آن تندرو تعصب نیست بازی خوب.

سیاسی است که تنها یکی از فوق العاده با مانع مواجه اعضا به عنوان خط مقدم مبارزه بوده است وارونه. تشکر. Cheri بوستس D-بیمار است. — رئیس دموکرات مجلس کمپین بازو — توجه به آنها منتقل استخدام خود را به تمرکز بر روی دیجیتال و مجازی توسعه.

“من فکر می کنم همه چیز بسیار متفاوت هستند در حال حاضر. ما باید به مبارزه در راه های مختلف. و ما باید برای برقراری ارتباط با مردم ما نمایندگی در راه های مختلف,” او در مصاحبه ای گفت:.

او با اشاره به تلاش های بسیج داوطلبان کار از خانه و تلفن همراه مدیر استخدام اعزام به مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به امید افزایش مجازی تلاش.

“ما می دانیم این لحظه که ما در زندگی در حال حاضر و ما در حال تنظیم آن را” بوستس اضافه شده است. او گفت: ویروس را باز کرده است یک درب برای دموکرات ها به تمرکز و حتی بیشتر به شدت در مراقبت های بهداشتی – مسئله حزب اعتبارات با کمک به آنها برای به دست آوردن اکثریت در مجلس دو سال پیش. “ما در حزب است که در مبارزه برای مراقبت های بهداشتی در حالی که تبدیل شدن آنها به این حزب را تشویق به نوشیدن آب ژاول. منظورم این است که فقط این روشن روشن کنتراست.”

پورتلند تظاهرات: پورتلند تظاهرات خار آمریکا به فراخوان برای اعتراض به استفاده از ماموران فدرال در برابر معترضان

COVID-19 واکسن توسعه: حداقل 120,000 آمریکایی ها نیاز به تست COVID-19 واکسن. یک ‘بسیار دلگرم کننده’ 107,000 تا کنون امضا کرده.

سیاسی تازه واردان کار به شکستن

این فقط امتیازهای که در حال پیدا کردن مبارزات دشوار است. نامزدها تلاش برای دست کشیدن از امتیازهای نیز در مواجهه با یک چالش بی سابقه.

میدان نبرد منطقه از سال 2020 به طور قابل توجهی متفاوت از آخرین چرخه. دموکرات ها برنده بسیاری از صندلی های در نظر گرفته رقابتی ترین در سال 2018 تا این زمان بسیاری از دموکرات ها هستند که با هدف کسب کرسی در رنگ قرمز خاک.

اما دموکرات ها نیز دفاعی در بسیاری از خانه های منطقه. تنها سه کنگره ولسوالی برنده توسط هیلاری کلینتون در سال 2016 توسط جمهوری خواهان و 31 ولسوالی برنده مغلوب ساختن پیشی جستن توسط دموکرات ها ،

بیشتر: 24 ساعت در یک COVID-19 نقطه داغ برگ بدون پیاده روی از زندگی صدمه ندیده است. این است آنچه در آن است.

آن را بسیار مهم برای ایران به شکستن در این مسابقه است.

McCormick به پزشک اورژانس در حال اجرا در آتلانتا و حومه می گوید: او از سر گرفته است و برخی در شخص کمپین رویدادها و جلسات البته به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

“مختلف مردم را از خطرات, تمام وقت,” او گفت:. مبارزات انتخاباتی خود بود و برگزاری رویدادها بر اساس سطح آسایش مردم بود.

“ما واقعا در تلاش برای انطباق با هر وضعیت داده شده هر فرد است. آنچه ما سعی به انجام این کار نیز جای مردم در محیط زیست خود را,” او گفت: آیا این بدان معنی است که رفتن به یک کنیسه و توزیع ماسک قبل از یک رویداد و یا برگزاری رویدادهای طریق زوم برای کسانی که ناراحت کننده با فرد در حوادث.

در حالی که جمهوری خواهان در حال مبارزه با یک سربالایی جاده در مسابقات در سراسر کشور ابراز خوش بینی پس از یک پیروزی در کالیفرنیا 25 منطقه در مارس ویژه انتخابات — اولین بار در ایران تبدیل کرده است California منطقه از آبی به قرمز در بیش از 20 سال است. Rep. تام Emmer, R -, Minn. و رئیس مجلس ایران از’ کمپین بازوی تبلیغ برنده شدن در مصاحبه و گفت: وجود دارد ده ها تن از مناطق که در آن جمهوری خواهان به نظر می رسد حتی بهتر را به پشت صندلی.

“پس از پیروزی در کالیفرنیا 25th, منطقه, است که در حومه لس آنجلس, من می خواهم به شما بگویم در دو چیز است: اگر ما می تواند برنده در حومه لس آنجلس ما می توانید و برنده خواهد شد در همه جا ما نیاز به در پاییز,” او گفت:. “در واقع ما در حال حاضر 43 دموکرات نشستن در صندلی که در واقع بهتر از نامزدهای جمهوریخواه از کالیفرنیا 25.”

Emmer اذعان تغییر کمپین محیط زیست با کروناویروس در ادامه به آمار متحده و افزایش تنش ها بر سر نژاد و رئيس جمهور در پاسخ گفت که جمهوری خواهان تنظیم شد.

او مورد حمله دموکراتها قصد دارد به تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و گفت که این حزب انجام داده است “چیزی” بیش از دو سال گذشته برای عمل به وعده های خود. “من امیدوارم که آنها به اجرا در عدم موفقیت در نه تنها مراقبت های بهداشتی اما هر چیز دیگری چرا که همه آنها تا کنون انجام شده در سه سال گذشته به علاوه سعی کنید به استیضاح این رئیس جمهور” Emmer گفت.

Emmer نیز گره خورده است دموکرات ها به فشار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس. “من فکر می کنم که رفتن به در انتخابات به دلیل من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها اگر نه همه از ما می خواهید به امن و امن در خانه ما” Emmer گفت.

روپیه Kulkarni یک دموکرات در حال اجرا در تگزاس 22nd, کنگره منطقه که نشسته در جنوب مرکزی حومه هوستون گفت: در مصاحبه ای که او با تکیه بر “رابطهای سازماندهی” در میان داوطلبان خود در شبکه های اجتماعی, تکرار استراتژی قبلی خود را از اجرای این صندلی در سال 2018 است.

این منطقه دیده می شود توسط دموکرات ها به عنوان یک وانت فرصت به عنوان منطقه تبدیل شده است بیشتر نژادی متنوع و مرفه. کناره گیر مناظره Rep. پیت اولسون تنها برنده پنج درصد در سال 2018 زمانی که برگ برنده برنده با 8 امتیاز در سال 2016 و رامنی موفق به کسب نزدیک به دو سوم آرا در سال 2012.

Kulkarni انتخاباتی هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت فرد در حوادث به عنوان coronavirus موارد مشخصی در منطقه هوستون به طوری که هر پنج شنبه, مبارزات انتخاباتی خود دارای یک “مجازی کمپین آکادمی” به یاد بگیرند که چگونه به اهرم خود را محکم گره شبکه های ویتنامی یا چینی مهاجران گجراتی زبان و یا اهل سنت.

نامزدهای دیگر به دنبال در سمت روشن مجازی مبارزه. کارولین Bourdeaux یک استاد دانشگاه در حال اجرا در برابر مک کورمیک به عنوان یک دموکرات برای گرجستان ایالات متحده در کاخ صندلی گفت: این بیماری همه گیر به مبارزات انتخاباتی خود را یک فرصت برای رسیدن به بیشتر افراد جوان به عنوان کارآموزی و کار در تابستان خشک شده بود.

Bourdeaux زد برای صندلی در سال 2018 و تنها از دست داده و حدود 400 رای. اما این بار او با اعتماد به نفس او می تواند فاصله.

این افراد جوان با مبارزات انتخاباتی خود را به او کمک کرد راه اندازی یک برنامه به نام “Electify” برای کمک به افراد درگیر با این کمپین از طریق گوشی های هوشمند خود را و او راه اندازی یک هفتگی Facebook زندگی می کنند نشان می دهد بیش از زوم به نام “کارولین در گوشه ای” شامل گفتگو با رهبران محلی و ترکیبات.

“ما بیش از 40 کارورزان همراهان و سازمان و کمک به آنها با واقعا عظیم توسعه تلاش” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de