نمایی از دانشگاه هاروارد حیاط در پردیس دانشگاه هاروارد. دانشگاه هاروارد یکی از کشت و کالج ها برنامه ریزی برای یک تا حد زیادی آنلاین از راه دور ترم پاییز امسال. (عکس Maddie مایر/گتی ایماژ)

Maddie مایر/گتی ایماژ

مانند بسیاری از مقامات آموزش عالی ملیسا Taverner که کشيش در لیون, کالج, امیدوار بودم دانش آموزان می تواند به بازگشت به مدرسه Batesville ارک. پردیس این سقوط.

پس از انتقال به کنترل از راه دور کلاس در ماه مارس مقامات در مدرسه لیبرال-دانشکده هنرهای تجسمی با کمتر از 1000 دانش آموزان آغاز شد در آینده با تست و پروتکل های دیگر به دانش آموزان را به محوطه دانشگاه با خیال راحت هنگامی که از سر کلاس در پاییز.

بیش از چند ماه آینده آنها را تماشا موارد ظهور در سراسر کشور, در سراسر کشور و در شهر خود — قرار دادن محلی سیستم مراقبت های بهداشتی در خطر است. آنها را دیدم مشابه به اندازه کالج در ایالات جنوبی اعلام کرد قصد دارد به سر کلاس های از راه دور و خواندن در مورد مقدار بزرگتر مدارس quarantining ورزشکاران آنها به ارمغان آورد به پردیس که در حال تبدیل شدن به آلوده.

به عنوان اوت loomed “سوال شد یکی از اخلاق” Taverner گفت. “ما می تواند مشروع ما را دانش آموزان عقب و تضمین در داخل همین دلیل است که ما می تواند اطمینان از ایمنی خود و ایمنی از دانشکده ما و ایمنی کارکنان ما و ایمنی از جامعه که در آن زندگی می کنیم؟”

پاسخ آنها تصمیم است.

لیون جمعه اعلام کرد که آن را سر کلاس های از راه دور این سقوط. “این برنامه است که ما با قرار دادن در محل” در بهار و اوایل تابستان “اذعان کرد که به احتمال زیاد این بیماری همه گیر خواهد شد به پایان رسید زمانی که ما رو به اوت, اما این امر می تواند در کنترل” Taverner گفت. “که نه واقعیت.”

لیون است که در میان حدود 14 درصد از مدارس عالی — یا بیشتر — برنامه ریزی برای کنترل از راه دور ترم پاییز امسال با توجه به وقایع از آموزش عالی است. در اواخر بهار در حدود 68 درصد از کالج ها که اعلام کرده بود طرح های خود را برای سقوط گفت: آنها را در فرد راهنما با توجه به وقایع این ردیاب در آن زمان است. در حال حاضر فقط 48 درصد می گویند که آنها خواهد شد به طور کامل در فرد است.

نخبگان دانشگاه مانند دانشگاه هاروارد و دولت عمومی سیستم ها مانند دانشگاه راتگرز باید گفت آنها ارائه کلاس تقریبا به طور کامل آنلاین. برخی از مدارس ساخته شده است که اطلاعیه ها در سال گذشته نشان می دهد آنها می خواهم دانش آموزان را به عقب تغییر کرده برنامه های خود را.

در ابتدا پس از گفتن آنها ارائه کلاس های حضوری در اوایل ماه ژوئیه یک گروه از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در آتلانتا — Spelman کالج, Morehouse College و کلارک آتلانتا دانشگاه تصمیم گرفت آن را امن برای دانش آموزان را به محوطه دانشگاه. چند هفته بعد آنها اعلام کرد که از ترم پاییز خواهد بود از راه دور.

در آغاز همه گیر کالج ها و دانشگاه ها در تلاش بودند به آمده تا با همه گیر-برنامه های مناسب که در انجام ماموریت خود از ارائه آموزش عالی از جمله مظاهر فراتر از دانشگاهیان مانند مکرر تعامل با همسالان و اساتید گفت: Shweta Bansal استادیار زیست شناسی در دانشگاه جورج تاون. اما با موارد رو به افزایش است که در حال حاضر به نظر می رسد دشوار است.

“وضعیت رو به وخامت است که قطعا باعث تغییر برنامه گفت:” Bansal, که همچنین یک عفونی-بیماری پژوهشگر.

کالج فرض مورد اعداد پایین بروید, اما آنها افزایش یافت

در ویتمن دانشکده هنرهای لیبرال مدرسه با حدود 1,450 دانش آموزان در Walla Walla بشویید. که چه اتفاقی افتاده است. در ماه آوریل به حال مقامات در ابتدا اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای بازگشت به دانشگاه در پاییز. آنها سرمایه گذاری منابع بدانند که چگونه به انجام این کار با خیال راحت “با این فرض که ما می بینیم خم شدن به پشت و منحنی که ما را مورد اعداد به گفته جاش Jensen مدرسه معاون رئیس جمهور برای ثبت نام و ارتباطات و صندلی از آن coronavirus نیروی کار.

اما چند هفته پیش آنها شروع به درک کنند که “این اعداد نیست و بهتر شدن آنها بدتر” جنسن گفت. این بدان معنی است که آنها دیگر احساس آنها می تواند دانش آموزان را به محوطه دانشگاه و حفاظت از آنها و گسترده تر Walla Walla, جامعه, او گفت:. روز جمعه آنها اعلام کرد آموزش خواهد بود در درجه اول از راه دور.

کالج ها می تواند به خصوص به چالش کشیدن محیط زیست که در آن به مدیریت virus چرا که آنها به لحاظ اجتماعی متصل شده و طراحی شده برای تعامل Bansal گفت. یک تجزیه و تحلیل از متن اطلاعات در دانشگاه کرنل توسط جامعه شناسان وجود داشت که در آن زمان در مقطع کارشناسی و یا دانشجوی کارشناسی ارشد در مدرسه اجرا از طریق برنامه خود را حداقل یک بار آنها تا به حال بالقوه برای به اشتراک گذاشتن یک درس با 529 دانش آموزان است.

یک شبیه سازی شده توسط استاد ریاضیات در دانشگاه پنسیلوانیا و استاد اقتصاد در Swarthmore College مدل تاثیر کالج ” مداخلات در گسترش ویروس.

فرض کنید که یک دانشگاه به دنبال چه محققان توصیف به عنوان “استاندارد مداخله” — روزانه تصادفی تست از 3 ٪ از دانشگاه جمعیت quarantining و تماس با ردیابی افراد آلوده به نیاز هر کس به پوشیدن ماسک و حرکت کلاس 30 نفر یا بیشتر آنلاین — کمتر از 66 نفر از 22,500 آلوده در 95% شبیه سازی های اجرا شده توسط این جفت ارز است.

هر دو از این تجزیه و تحلیل بر محیط آکادمیک. “حتی اگر شما قطع تمام کسانی که در کلاس درس مخاطبین که البته به خصوص خطرناک است, شما هنوز هم ترک بسیاری از تعاملات اجتماعی در جایی که ارائه انتقال مسیر” Bansal گفت.

‘چگونه می توانم به شما کنترل آنچه اتفاق می افتد در خارج از کلاس است؟’

در هریسبورگ دانشگاه علم و صنعت مقامات متوجه شدم کمی وجود دارد که می تواند آنها را به اطمینان حاصل شود کسانی که تعاملات اجتماعی امن خواهد بود. “ما واقعا احساس خیلی خوبی در مورد قادر بودن به فاصله اجتماعی در کلاس درس و ارائه جدایی بین دانش آموزان و جدایی بین اعضای هیات علمی و دانشجویان گفت:” اریک Darr رئيس جمهور از مدرسه. “نگرانی بزرگ ما بود 80 درصد از وقت دانشجویان و استادان را در خارج از کلاس درس. چگونه می توانم به شما کنترل آنچه اتفاق می افتد در خارج از کلاس است ؟ فقط هیچ راهی وجود دارد برای انجام این کار است.”

مقامات در پل کوین کالج های تاریخی سیاه و سفید کالج در دالاس تگزاس به یک نتیجه مشابه. “من فقط نمی دانم که بسیار بسیاری از مردم که موفقیت مدیریت ساعتی فعالیت و تعامل از 18 تا 22 ساله گفت:” مایکل سورل کالج رئیس جمهور. سورل ابراز نگرانی از آنجا که ممکن است در مورد آوردن دانش آموزان به دانشگاه.

“ما فکر نمی کنم ما می خواهم که قادر به انجام این کار همان چیزی است که شما نیاز به انجام به قادر به موفقیت با دعوت از دانش آموزان به دانشگاه.”

حتی دستورات است که به نظر می رسد ساده مانند جهانی ماسک-پوشیدن می تواند عوارض پیش بینی نشده. “برای آنها واقعا انجام کار خود باید آنها را فرسوده به درستی که اکثر مردم ندارد, آموزش, برای,” Bansal گفت. “و شما نیاز به کامل پایبندی و شما نیاز به آنها را می پوشند در همه زمان در همه جا شما بروید.”

او همچنین نگران است که حداقل برخی از دانشگاه ها برنامه ریزی برای از سرگیری کلاس های حضوری ندارد و تست پروتکل های که به اندازه کافی قوی به واقع جلوگیری از شیوع در محوطه دانشگاه به جای فقط مانیتور یکی. چون COVID-19 منتقل می شود قبل از افراد آلوده علائم نشان می دهد و از آنجا که آزمون می تواند منفی کاذب, دانشگاه نیاز به آزمون هر فرد در محیط دانشگاه هر سه روز برای جلوگیری از شیوع, او گفت:.

“دانشگاه در حال آماده شدن برای برخی از سطح قابل قبول ضرر و زیان” او گفت:. “اگر آنها با هدف جلوگیری از انتقال و دریافت پیش از شیوع سپس وجود دارد هیچ راه دیگری در اطراف این ایده که وجود خواهد داشت شیوع و وجود خواهد داشت شدید نتایج در این جمعیت است.”

نگرانی های مالی برچسبها

کالج ها ممکن است احساس فشار برای باز کردن به دلیل نگرانی های مالی. کالج ” مدل های کسب و کار — به خصوص کوچکتر مدارس بدون تحقیقات قوی بازو متصل — در حال حاضر فشرده قبل از همه گیر. اما ارسال دانش آموزان خانه در بهار و در برخی موارد استرداد پول آنها پرداخت می شود به زندگی در محوطه دانشگاه قرار داده و منابع مالی خود را حتی بیشتر در معرض خطر.

آنلاین سقوط است به احتمال زیاد به تشدید کند که پویا گفت: Robert Kelchen استاد عالی آموزش و پرورش, سرمایه گذاری در دانشگاه سیتون هال در اورنج جنوبی, N. J. “آن را دردناک برای کالج ها و همچنین دردناک برای دانش آموزان و کارکنان,” او گفت:. “بسیاری از کالج ها دریافت ملاحظه بخشی از درآمد خود را از داشتن دانش آموزان در فرد است.”

ویتمن یکی از این مدارس است. “ویتمن مانند بسیاری از دانشگاه ها که شهریه وابسته به درآمد” جنسن گفت. انتخاب به رفتن از راه دور و اینکه آیا آن را هل می دهد برخی از دانش آموزان به ثبت نام این پاییز “را تحت تاثیر کالج مالی بدون شک در مورد آن است.” در این نقطه که مشخص نیست توسط چه حد جنسن گفت.

“چگونه خوش شانس ما احساس می کنیم که ما توانایی می گویند به ما دانش آموزان ما در حال رفتن به رفتن از راه دور و ما در حال رفتن به مدیریت و آب و چالش های مالی آمده است که با که و ویتمن خواهد بود از نظر مالی قوی,” او گفت:. “من نمی دانم که هر کالج قادر به می گویند که کاملا با اطمینان.”

در لیون تصمیم گیری “می کند باید بسیار جدی مالی مفاهیم” Taverner گفت. “ما می دانیم که ضربه مالی که هر کالج رفتن را ناچیز نیست, اما پس از آن شما باید به وزن که برابر اول از همه از ایمنی به جامعه دانشگاه و شهرت و در دراز مدت هزینه های مالی از شیوع او گفت:.

به عنوان سورل قرار داده و آن را: “اگر من قصد دارم به اشتباه جای من می خواهم اشتباه باشد و باید توانایی و پیدا کردن پول اضافی پس از آن به اشتباه و باعث کارکنان و دانش آموزان به بیمار می شود و شاید مرگ.”

آوردن دانش آموزان به مدرسه آمده با خطرات ناشی از ویروس انتقال Bansal گفت.

“ما می توانیم می گویند بدون شک که وجود دارد در حال رفتن به شیوع بیماری در دانشگاه اگر وجود دارد دانش آموزان در حال حاضر در فرد” Bansal گفت. و پس از بازگشت دانش آموزان آسیب در حال حاضر انجام شده است, او گفت:.

“آوردن دانش آموزان به دانشگاه و سپس بازگشت آنها را به خانه در صورت شیوع این است که اساسا یک دستور برای انتشار این ویروس در جوامع در سراسر کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de