با یک پنجره کوتاه به ثبت نام در هر unsigned پیش نویس میدارد به عنوان شروع اردوگاه آموزشی دوشنبه اینچ و نزدیک وجود دارد هنوز هم یک علامت سوال در مورد جزایر goaltending چشم انداز ایلیا Sorokin.

“ما فقط باید صبر کنید حدود چهار پنج روز برای دریافت پاسخ” جزایر مدیر کل لو Lamoriello گفت: در زوم تماس بعد از ظهر شنبه. “ما فقط به قوانین انتقال. ما قطعا صحبت با نمایندگی نگاه کنید که در آن آن را به ما طول می کشد. در این نقطه هیچ چیز انجام شده است.”

بخشی از NHL و بازیکنان NHL انجمن توافق اخیر می گوید unsigned پیش نویس میدارد نمی تواند شرکت در آینده 24-تیم حذفی مسابقات, اما آنها می توانند ثبت نام ورود به سطح برخورد کرده و در این فصل تعداد — که آنها را قادر می سازد برای تبدیل شدن به یک محدود رایگان agent سریعتر.

معلوم نیست اگر Sorokin قادر خواهد بود برای پیوستن به این جزایر برای اردوگاه های آموزشی 2.0 اگر او نشانه یک قرارداد در چند روز آینده. همانطور که از شنبه شب هفت NHL بازیکنان تا به حال تصمیم به شرکت در فاز 3 اردوگاه های آموزشی و فاز 4 — شروع بازی در مرکز شهرستانها — لیگ را راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید. — Mollie WalkerFlames defenseman تراویس Hamonic برای اولین بار به انتخاب آن با استناد به دلایل خانوادگی و Canucks به جلو سون Baertschi همچنین تصمیم گرفتند. Oilers defenseman مایک سبز و برونز defenseman استیون Kampfer اطلاع تیم های خود را در روز شنبه آنها نخواهد بود و ستاره defenseman روم پولاک نیز نمی تواند بازی داشتن امضا در اروپا است.

علاوه بر این Lamoriello گفت که او آگاه از هر نشینان برنامه ریزی برای انتخاب کردن از NHL بازگشت-به-بازی, مسابقات, که خواهد بود یک ضربه پنالتی-رایگان هر تصمیم جدید توافق دسته جمعی. او همچنین گفت که او خواهد بود “شگفت زده” اگر کسی را.

جزایر مربی بری Trotz گفت که او امیدوار است به اجازه اردوگاه دیکته تمام فهرستی از تصمیمات از جمله کسانی خواهد بود که شروع goaltender در برابر پلنگ در بهترین-از-پنج مقدماتی سری آغاز on Aug. 1.

“من فکر نمی کنم من می توانم یک تصمیم بد,” Trotz گفت: از دو netminders. “هر دو آنها را تا به حال موفقیت خوبی در برابر پلنگ هر دو آنها یکسان از نوع سال است. از نظر من فقط رفتن به اجازه دهید آن را بازی.

“آنها هر دو آماده سازی بسیار مجدانه در این نقطه است. که یک منطقه من نگران زیادی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de