این 2020 فصل لیگ بیس بال, باید آن را در واقع راه اندازی خواهد شد از ویژگی های کمتر بازی کمتر سفر و کاملا احتمالا صفر طرفداران.

بیشتر یانکی ها اشعه های تو (به عنوان کودکان آن املا). و یا حداقل یک درصد بالاتر از آنها است.

که خواهد بود خوب برای بیس بال و در بهترین حالت از یک برانکس چشم انداز به چالش کشیدن برای یانکی ها. احتمالا این امر نشان دهنده یانکی ها’ مهم ترین چالش به تکرار آنها AL شرق عنوان.

کوچک-بازار ورزشگاه-به چالش کشیده کمی موتور است که می تواند از تمپا/سنت پیت بازگشته اند از اواسط 2010s خواب به زندگی پر از بدبختی یک بار دیگر برای خود شراب-غارنوردی AL شرق همسایگان در نیویورک و بوستون. بسیار شبیه قبلی خود را اجرا آنها به نظر می رسد مجهز به چوب در اطراف در حالی که برای.

“این در DNA ما به دیوید را در Goliaths,” اشعه جمهور مت سیلورمن گفت: در یک مصاحبه تلفنی “من مطمئن هستم که چگونه به خوبی دیوید را شانس گرفتن دو Goliaths اما این که ما خیلی در زندگی ما پذیرفته اند که چالش. آن را می سازد آن را حتی بیشتر پاداش هنگامی که ما رسیده ایم برگشتی.”

آنها به پلی آف سال گذشته اعمال نفوذ میلیارد و 64 میلیون حقوق و دستمزد به پایان 96-66 (12 بازی پیش از Red Sox) و گرفتن دومین AL وحشی-کارت نقطه. آنها زخم پیشروی به AL بخش سری و مصرف نهایی لیگ قهرمان Astros به حداکثر پنج بازی. به عنوان Red Sox راه جدا با رسوایی-گرفتار مدیر الکس کورا و داد و ستد خود را بهترین بازیکن Mookie بتی به داجرز آخرین offseason آن بیشتر پاک راه برای اشعه — که می تواند به رخ کشیدن از سیستم رتبه بندی به عنوان بهترین صنعت توسط MLB.com — به سقوط روشن فکر ،

Rays general manager Erik Neander
اشعه مدیر کل اریک NeanderAP

“ما تحسین و احترام این کار از تیم های است که ما رقابت را در برابر” اشعه مدیر کل اریک Neander گفت. “اما هر معنی دار زمانی که شما صرف فکر کردن در مورد که به شما کمک کند بهتر است.”

سال گذشته سفر به postseason مشخص شده اشعه برای اولین بار چنین موفقیت از سال 2013 و تبدیل مهمی صفحه از انواع در این تیم رکورد. این ’13-کارت اسکله به پایان رسید کشش از چهار ماه اکتبر سفرهای در شش سال — لگد کردن با بدترین-برای-اولین پرچم-برنده مبارزات انتخاباتی سال 2008 است. تا آنجا که بازیکنان ستاره مانند کارل کرافورد اوان Longoria و بن Zobrist led که به اتهام مسلما فقط به عنوان برجسته شد این تیم, معمار, Andrew Friedman و مدیر او را استخدام جو Maddon.

فریدمن چپ اشعه برای داجرز در اکتبر 2014 زیر 77-85 نشان داده و کمتر از یک ماه بعد Maddon مسلح با قرارداد زبان است که آزاد او را در این رویداد از یک فریدمن خروج — پیوست توله هر دو مردان و هماهنگی با سمت تاریک از بازارهای بزرگ.

آن مشخص شده پایان دوره برای اشعه و چگونه پاسخ آنها تحت اصلی صاحب استوارت استرنبرگ نشان دهنده اعتماد سازمانی که آنها را قادر به تجارت با ارزش بازیکنان midseason در حالی که در مشاجره در سال 2018 یا معرفی بازکن به بیس بال که در همان فصل یا پیشنهاد دو کشور دو ورزشگاه راه حل خود را به longlasting حضور سردرد که توسط آنها می خواهم ضامن میان تمپا و مونترال (زنده ماندن آن همچنان نامشخص). به دلیل مالی معایب خود حقوق و دستمزد سال 2020 بود در حدود 67 میلیون دلار به عنوان در هر Spotrac به حال این بوده است نرمال طول فصل — اشعه اساسا نیاز به front-office رهبران و مدیران به اجرا در فقط به عنوان نخبگان به عنوان سطح خود را بهترین بازیکن. به طوری که آنها در مورد پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

سیلورمن — که تیم رئیس جمهور از سال 2006 نظارت بر تمام جنبه های سازمان — منتقل شده به رئیس جمهور از عملیات بیس بال و استخدام کوین, پول نقد, تمپا بومی که قبلا به عنوان سرخپوستان’ اغل گاو یا حشم مربی برای مدیریت. هر دو حرکت رخ داده است با مناظر در دراز مدت.

“هنگامی که اندرو و جو چپ آن نامطلوب بود,” سیلورمن گفت. “این یک شوک به حق رای دادن یک شوک به سازمان است. … ما می دانستیم که ما تا به حال برخی از چالش های پیش رو از ما است. مزرعه ما سیستم خیلی بی ثمر در زمان پس از آن خواهد بود بدون تعمیر سریع است. ما نمی معده برای یک توله یا Astros-سبک بازسازی بنابراین ما نگه داشته و تمرکز ما بر روی لیگ برتر باشگاه.

“استو اعتقاد بر این است که ما تا به حال آینده رهبری در محل به خصوص اریک. ما می خواستیم به او بدهد و بقیه گروه در زمان رشد به نقش کمی از جدایی از جدول زمانی از اندرو و جو. و به دنبال بازگشت ما بسیار خوش شانس است که زمان صف برای ما به استخدام کوین پول نقد. هنگامی که ما استخدام جو, او با ما بود و نه سال. ما می خواستیم کسی مثل کوین که ما می تواند به یک باند است.”

در طول سیلورمن سه سال بالای بیس بال ops اشعه ارسال شده سوابق 80-82, 68-94 و 80-82 گسترش خود را در خط زیر .500 فصل چهار. در عین حال پول نقد به دست آورده تکرار در مدیر صندلی Neander و معاون او خایم بلوم (که در سمت چپ برای Red Sox در زمستان سال گذشته) با سنجش زمان تجربه کافی برای سوق دادن سیلورمن او به عنوان رئیس جمهور و اشعه جمع آوری استعداد مانند آنها احتکار Purell به صورت یک بیماری همه گیر.

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

هنگامی که آنها تبدیل گوشه ای در سال 2018 رفتن 90-72 هشت نفر از اشعه’ بهترین 12 بازیکن (به عنوان در هر بازی بیس بال-مرجع جنگ) وارد شده از طریق تجارت چشم پوشی ادعا و یا آژانس آزاد. سال گذشته در برگشت پلی آف این تعداد شروع به پریدن کرد و به نه نفر از جمله چهار میخ شروع پارچ چارلی مورتون (free agent) shortstop ویلی Adames (به دست آورد و از این ببر برای دیوید قیمت در سال 2014) و outfielders Austin مراتع (به دست آورد از دزدان دریایی برای کریس آرچر در سال 2018) و تامی فام (به دست آورد از کاردینالها در سال 2018 و داد و ستد به پادرس در ماه دسامبر گذشته).

“ما نه خجالتی در مورد معاملات” Neander گفت. “ما در حال فعال است. هنگامی که شما را به عنوان بسیاری از معاملات به عنوان ما شما ملزم به بعضی ها که به راه خود بروید و در سمت تلنگر است که شما می خواهم به جای نمی ساخته اند.”

به تازگی اشعه ثبت کرده اند به مراتب بیشتر از سابق نسبت به دومی. به تازگی به دست آورد سنگهای مانند right-hander تایلر Glasnow که با مراتع در کماندار تجارت و infielder Yandy دیاز که وارد از کلیولند در سال 2018 تجارت عضویت وطنی بلوک های ساختمان مانند بلیک اسنل این 2018 AL Cy جوان برنده جایزه و outfielder کوین Kiermaier در واحد اول. Shortstop سرگردان فرانکو 19 و برتر چشم انداز در همه بازی بیس بال سر لیست هیجان انگیز, جوانان در راه است.

“ما احساس می کنیم مثل ما خودمان را در یک موقعیت خوب به رقابت” Neander گفت. “در حال حاضر این ماده از انجام آن است.”

برای pinstriped جالوت, وجود خواهد داشت بدون نادیده گرفتن این دیوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de