یک گزارش جدید نشان از 5 میلیارد دلار ‘سایه’ بدهی های دانشجویی در بازار است. (عکس از رابین بک / AFP)

حدود 44 میلیون آمریکایی در حال مقابله با $1.6 تریلیون دانشجویی-وام اما این رقم سرسام آور به احتمال زیاد اهمیت جلوه بدهی وام گیرندگان در حال گرفتن به امور مالی آموزش و پرورش خود را در یک گزارش جدید نشان می دهد.

بیش از دهه گذشته دانش آموزان گرفته شده بیش از 5 میلیارد دلار از طریق مات وب سایت شرکت به پرداخت هزینه برای آموزش در انتفاعی, مدارس, دانش آموز قرض مرکز حفاظت از یک گروه حمایت یافت. این محصولات که نیست سنتی فدرال و یا وام های دانشجویی خصوصی اغلب حمل نرخ بهره بالا و خطرات دیگر برای وام گیرندگان با توجه به SBPC.

علاوه بر این با ارائه تامین مالی به دانش آموزان این سایه سیستم اعتباری به عنوان SBPC dubs آن کمک می کند تا به نگه داشتن برنامه های آموزش دانشجویان برای مشاغل در زمینه های مانند حمل و نقل و لوازم آرایشی در کسب و کار — حتی زمانی که آنها در حال گران برای بسیاری از افراد و فراهم نیست و فارغ التحصیلان با مدارک تحصیلی که با ارزش در بازار کار است.

“کل این کلبه صنعت مجاز به شکار و حفاظت از آسیب پذیر ترین وام گیرندگان در کشور ما” گفت: Seth Frotman مدیر اجرایی دانشجویی قرض حفاظت از مرکز. “این بازیکنان کلیدی دندان در بزرگتر دانشجو-بحران بدهی بلکه اجزای حیاتی از آنچه که اجازه می دهد تا درنده مدارس به رشد است.”

“سایه اعتباری سیستم رشد کرده است پس از رکود بزرگ

هر چند به طور معمول از دولتی و نظارتی چشم این محصولات گرفته اند در یک نقش برجسته در دانش چشم انداز مالی از زمان رکود بزرگ با توجه به SBPC گزارش. در گذشته برای سود کالج متکی سنتی وام دهندگان خصوصی برای ارائه وام به دانشجویان که همراه با هم به فروش می رسد و به سرمایه گذاران است. اغلب این وام به دانش آموزان با کمی توجه به این که آیا آنها خواهد بود قادر به بازپرداخت آنها است.

در سال های پس از بحران مالی سنتی وام دهندگان خصوصی را به طور چشمگیری کاهش می یابد و در درگیری های دانشجویی-وام بازار گسترده. این به اصطلاح سایه دهندگان در پا برای پر کردن جای خالی برای دانش آموزان تامین مالی آموزش حرفه ای در برای سود کالج, با توجه به گزارش.

این شرکت ها کار با مدارس در سه راه کلیدی این گزارش در بر داشت. این اولین بار است که به عنوان یک شریک منحصر به فرد برای دانش آموزان نیاز به تامین مالی. در برخی از موارد است که می تواند به معنای توسعه یک محصول برای یک برنامه خاص و یا کمک به یک مدرسه قرض دادن به دانش آموزان خود را. دوم این است که با ارائه مستقل اعتباری محصول است که در برخی موارد مدارس را ترویج از طریق وب سایت خود و یا کمک های مالی مواد.

سوم نگهداری و یا جمع آوری بدهی دانشجویان بدهکار به مدارس برای شهریه. در این موارد دانش آموزان را ثبت نام در دوره بدون پرداخت هر چیزی اما باد توجه این پول با بهره. برخی از شرکت های برجسته در SBPC گزارش کار با مدارس به خدمات و جمع آوری این بدهی آنها یافت می شود.

نرخ بهره به عنوان بالا که 35%

محصولات ارائه شده توسط حداقل 12 متمایز شرکت های حمل انواع خطرات برای وام گیرندگان گزارش یافت می شود. در برخی از موارد نرخ بهره به عنوان بالا که 35 درصد است. در دیگران آنها را حمل هزینه های که نیست معمولی فدرال و وام دانشجویی خصوصی محصولات.

اما آنها نه تنها هزینه این محصولات به قرار دادن وام در معرض خطر در راه های دیگر. یک وام دهنده TFC شهریه تامین مالی تبلیغ به مدارس پرستاری علاقه مند در آن برنامه وام است که وام گیرنده صدور گواهینامه می تواند دور گرفته شده در این رویداد به طور پیش فرض این گزارش در بر داشت. TFC بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد گزارش.

علاوه بر این برخی از محصولات نیاز است که وام گیرندگان رد می شود یکی دیگر از وام دهنده قبل از تایید شدن; دیگران تبلیغ که آنها می توانند ارائه تامین مالی بدون چک کردن اعتبار و یا اختصاصی.

در ضمن برای کالج, محصولات اجازه می دهد وسیله ای برای گریز از مقررات این گزارش در بر داشت. برای مدارس است که تکیه بر کمک های مالی فدرال این محصولات می تواند کمک به آنها را مطابق با 90/10 تنظیم یک قانون است که نیاز به کالج دریافت کمک مالی فدرال برای به دست آوردن حداقل 10 درصد از بودجه خود را از یک منبع دیگر از دولت وام دانشجویی برنامه. کار با این مات دهندگان مدارس می توانید خود را ایجاد برنامه های وام دهی که دانش آموزان می توانید استفاده کنید برای تامین مالی شهریه که اصلا تعداد نسبت به 90% در حد کمک های مالی فدرال تامین مالی است.

برای برنامه هایی که معتبر نیست و بنابراین نمی تواند شرکت در فدرال وام دانشجویی برنامه این محصولات ارائه یک منبع تامین مالی برای دانش آموزانی که نمی خواهد در غیر این صورت قادر به پرداخت هزینه برنامه ها و یک منبع درآمد برای مدارس.

این گزارش خواستار دولت در سطوح مختلف به نگاهی به نزدیک در این شرکت ها از جمله نیاز آنها به ثبت نام دولت تنظیم و با ایجاد یک دولت فدرال رجیستری از همه nonbank شرکت های خدمات مالی از جمله کسانی که مشخص شده در گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de