چهار ماه به یکی از بزرگترین شرایط اضطراری پزشکی در تاریخ ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک هدف برای توسعه 300 میلیون دوز از COVID-19 واکسن در ماه ژانویه به اندازه کافی برای محافظت از اکثر آمریکایی ها.

متهم به این کار شد و عملیات با سرعت پیچ و تاب تازه ایجاد برنامه به هم گره همه عمده ایالات متحده فدرال پزشکی و نظارت نهادهای نظامی به یکی از عظیم هماهنگ فشار برای واکسن و درمان است.

اما چگونه این عملیات و توابع آن بودجه چه قدرت آن است و چه منابع آن را کنترل کرده یا نه مشخص شده است یا نه ساخته شده در مکان های عمومی, یک تعجب به بهداشت عمومی و واکسن کارشناسان سیاست.

امید است که عملیات پیچ و تاب سرعت ارائه خواهد شد بسیار مهم هماهنگی بین نهادهای دولتی ایجاد خطوط روشن از مسئولیت و کنترل ساده کردن بودجه و تمرکز کار بردن سرعت جدول زمانی.

ترس است که آن را ممکن است سیاسی علمی و لجستیکی فرآیندهای تحت یک دولت است که در دوران موهن علوم و کارشناسان آن به طور بالقوه کاهش کار بر روی یک واکسن.

“ما فقط نیاز به اطمینان حاصل شود که تصمیم گیری ساخته شده متفکرانه و در یک شیوه ای غیر سیاسی بنابراین به عنوان به نه تضعیف ساختارهای موجود و تخصص در محل برای نگه داشتن واکسن ایمن گفت:” لوئیس Privor-Dumm, سیاست, مدیر بین المللی واکسن دسترسی به مرکز در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

ایجاد این پروژه تأکید رئیس جمهور امادگی برای نگه داشتن گرفتن شرکت در کارشناسان و کارمندان هماهنگی پاسخ او حتی به عنوان او تا به مبارزه علنی با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield و دیگران.

کارشناسان معتقدند تسهیلات لازم را به این ترکیب ممکن است از ایالات متحده علمی پزشکی و دارویی عوالم به ایجاد یک COVID-19 واکسن — شرط لازم برای زندگی به حالت عادی بازگشت.

که نظارت باید از خارج موجود سازمان گفت: مارگارت هامبورگ زمان وزیر امور خارجه ایالات متحده آکادمی ملی پزشکی و کمیسیون از سازمان غذا و دارو از سال 2009 تا 2015.

“هر یک آژانس نمی تواند مستقیم, خواهر, سازمان برای انجام چیزهایی که نمی توانید دست کشیدن سر هم به عنوان مورد نیاز نمی تواند در بالا برای دیدن آنچه که در چشم انداز به نظر می رسد مانند و مطمئن شوید که تمام اجزای مختلف هستند که به اندازه کافی استفاده شده و برگزار می شود,” او گفت:.

پرسش های بسیاری تا کنون چند پاسخ

یک هفته در این عملیات ساخته شده خود را اعلام کرد — تا آنجا که $1.2 میلیارد دلار بوده است متعهد به تسریع ممکن است واکسن تهیه شده در دانشگاه آکسفورد در انگلستان و با مجوز AstraZeneca. آذر به نام قرارداد “یک نقطه عطف بزرگ در عملیات پیچ و تاب سرعت کار نسبت به امن و موثر به طور گسترده ای در دسترس واکسن تا سال 2021.”

در عین حال به عنوان یک نمونه از این عدم شفافیت اطلاعات چند مورد معامله در دسترس هستند فراتر از کسانی که در انتشار اخبار صادر پنج شنبه. توافق با ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) یکی از برنامه های فدرال که COVID-19 مسئولیت در حال حاضر به نظر می رسد در زیر بال این عملیات است.

آیا واقعی توافق هماهنگ بود و یا سازمان از طریق پیچ و تاب سرعت نیست و روشن است. ایمیل ها و تماس های به بهداشت و خدمات انسانی نمی شد جواب داد. عملیات با سرعت پیچ و تاب به نظر نمی رسد به خود آن رسانه تماس بگیرید.

کاخ سفید جواب نداد سوال در مورد گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر و خود را بالا تجارت و تولید مشاور پیتر ناوارو در حال کمک به رهبری تلاش کنند. هر دو باید ترویج مشارکت بین دولت و بخش خصوصی برای رسیدگی به چالش های پیش روی ملت است. نه دارای تجربه قبلی با بهداشت عمومی بحران.

چه کسی مسئول

آنچه شناخته شده است در مورد چارچوب و رهبری از این برنامه می آید از انتشار ارسال شده در HHS سایت در مارس 15 و در یک کنفرانس خبری برگزار شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز کاخ سفید همان روز.

وجود او معرفی پیچ و تاب سرعت ارشد مشاور Moncef Slaoui یک کارشناس در زیست شناسی مولکولی و ایمونولوژی که صرف کار خود را توسعه واکسن و کار در شرکت های دارویی.

در لجستیک طرف خواهد شد چهار ستاره ارتش گوستاو Perna خواهد شد که در خدمت به عنوان افسر ارشد عامل. Perna است فرماندهی کل در ارتش ایالات متحده Materiel فرمان در هانتسویل ،

Slaoui و Perna ممکن است یک تیم بزرگ به دلیل Slaoui درک پیچیده تحقیق اکوسیستم و Perna می داند که چگونه برای آبکاری بزرگ عملیات و مقابله با لجستیکی نگرانی گفت هامبورگ.

“من فقط امیدوارم که سیاستمداران را از راه دریافت و اجازه دهید آنها را به انجام کار خود را,” او گفت:.

یک نگرانی است Slaoui عدم تجربه دولت گفت: دکتر اندرو پاویا, رئیس اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی.

هر چیزی که شامل همه دولت بسیاری از قطعات که نیاز به مش هموار. که دشوار است حتی برای کسی با سال دولت تجربه رهبری گفت: پاویا که در خدمت در هیئت مدیره از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا و به عنوان یک عضو از ملی واکسن کمیته مشورتی.

آینده از صنعت پاویا ترس Slaoui ممکن است یک درک عمیق از نحوه بردا, CDC, FDA, موسسه ملی بهداشت و وزارت دفاع با هم کار کنند.

“او هوشمند است و قادر وجود دارد اما نیاز به مجموعه ای روشن از دستورالعمل در دولت است. که اغلب مورد بوده است,” او گفت:.

14 واکسن winnowed به 8

سرعت در پیچ و تاب است که تا کنون شناسایی 14 COVID-19 واکسن امکانات. آن را انتخاب هشت بیشتر امیدوار کننده و ارائه هماهنگ حمایت دولت برای توسعه و آزمایش در مرحله اولیه کوچک آزمایش های بالینی. در مقیاس بزرگ کارآزمایی تصادفی اقدام خواهد شد و در سه تا پنج نفر از آنها را.

از روز شنبه چهار واکسن coronavirus نامزدهای دریافت کرده بود عمده بودجه توسط دولت ایالات متحده:

  • بردا به $1.2 میلیارد دلار برای دسترسی سریع به 300 میلیون دوز از داروسازی AstraZeneca را تجربی COVID-19 واکسن
  • جانسون و جانسون از طریق آن Janssen دارویی فرعی بدست حداقل 456 میلیون دلار در coronavirus واکسن بودجه از دفتر معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ
  • مدرن دریافت بیش از $483 میلیون از بردا
  • شرکت سانوفی دریافت کرده است حداقل 30 میلیون دلار از بردا

آیا این چهار نفر که بودجه نشان دهنده نیمه نهایی شناخته شده نیست.

عملیات با سرعت پیچ و تاب به نظر می رسد دسترسی به منابع قابل توجهی. کنگره کارگردانی کرده است تقریبا 10 میلیارد دلار از طریق مکمل بودجه از جمله مراقبت عمل می کنند. علاوه بر این بیش از 6.5 میلیارد دلار تعیین شد به صورت متقابل توسعه از طریق بردا و 3 میلیارد دلار برای NIH research.

چگونه در پیچ و تاب سرعت متناسب به آن دسته از سازمان های معمول سیستم های توزیع شناخته شده نیست. آن را باید توانایی تعیین که قرارداد را امضا کرده و یا آن پروژه ها تامین خواهد شد و یا آن را صرفا پیشنهادات ؟

لیست موسسات درگیر در این عملیات شامل تقریبا هر پزشکی نهاد در دولت فدرال از جمله FDA, CDC, NIH و بردا و همچنین وزارت دفاع شرکت های خصوصی و دیگر آژانس های فدرال از جمله وزارت کشاورزی و وزارت انرژی و وزارت امور کهنه سربازان.

با توجه به تعداد زیادی از اداری و سازمان سیستم این نشان دهنده چگونه “مسئول” Slaoui خواهد بود که از نگرانی برای برخی از.

نقش خود را رسما “مدیر مشاور” گفت: دکتر هاروی Fineberg یک کارشناس سیاست های بهداشتی و واکسن جمهور فعلی غیر انتفاعی گوردون و بتی مور بنیاد و رئیس جمهور سابق آکادمی ملی پزشکی است.

به نام او که انتصاب یک جامد گام در جهت ایجاد یک فرماندهی واحد ساختار اما اشاره کرد که Slaoui حوزه قدرت و طیف وسیعی از مسئولیت ها مشخص نیست.

“است که او مشاور رئیس جمهور به معاون رئیس جمهور به وزیر بهداشت و خدمات انسانی و یا به چه کسی ؟ Ulysses Grant نمی شد ‘رئیس مشاور’ رئیس جمهور لینکلن; او به طور کلی-در-رئیس و فرمانده ارتش اتحادیه گفت:” Fineberg.

گوش دادن به دانشمندان

نگرانی نیز وجود دارد بیش از توانایی از پیچ و تاب سرعت برنامه برای جلوگیری از اداری quagmires در این میان تلاش است که نیاز به کار از برخی از بزرگترین ذهن در علم است.

“شما نیاز به استخدام بهترین و درخشان ترین در این زمینه و برخی از آنها را انعطاف پذیری به عمل در ابتکار عمل خود را. ما باید به آنها اعتماد برای پیدا کردن بهترین راه برای رسیدن از A به B و micromanage” گفت: کندال Hoyt, استاد Geisel دانشکده پزشکی در کالج دارتموث که در آن او مطالعات تحقیقات پزشکی و استراتژی توسعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود معرفی عملیات با سرعت پیچ و تاب تشبیه آن به جنگ جهانی دوم را در پروژه منهتن که گرد هم آورده نظامی سازمان های دولتی و خصوصی برای ایجاد بمب اتمی.

در پیچ و تاب سرعت اجرا خواهد شد توسط یک مخلوط از دانشمندان رگولاتور و نظامی با این فرض که تنها نظامی ایالات متحده باید توانایی به سرعت در حال توزیع و استقرار یک واکسن یا واکسن هنگامی که آنها در دسترس هستند.

زمانی که این پروژه هفته گذشته اعلام کرد واکسن توسعه بخشی از این عملیات بود که نظارت توسط دکتر پیتر مارکس که هدایت مرکز FDA برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و پژوهش است. از جمعه او دگرگون شده از آن نقش و به FDA پس از کمک به راه اندازی زیرساخت های اولیه برای عملیات با سرعت پیچ و تاب FDA گفت.

در وزارت دفاع واکسن طرف دکتر مت هپبورن, پروژه منجر برای اداره شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای دفاع خواهد بود که کارشناس موضوع.

چگونه این برنامه با رابط کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس است به طور کامل روشن نیست.

در حالت ایده آل با سرعت پیچ و تاب خواهد اهرم تخصص است که رفته مورد استفاده قرارگرفته در طول اپیدمی می گویند برخی از کارشناسان.

آنچه در مورد CDC?

از لحاظ تاریخی بهداشت عمومی از بحران این قدر می شده اند CDC اما آن را تا حد زیادی شده است در کنار coronavirus. آخر هفته گذشته ناوارو, مدیر دفتر تجارت و تولید سیاست و مغلوب ساختن پیشی جستن هماهنگ کننده در استفاده از دفاع ملی تولید عمل وارد داغدار انتقادات در CDC در ان بی سی نیوز’ “دیدار با مطبوعات است.”

این مشکلات ناظران.

“آنها باید هزاران فرد-سال تخصص و به نظر می رسد که آنها به حاشیه رانده شده اند” گفت: Glenn Melnick, یک استاد اقتصاد بهداشت در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

این سازمان که به طور معمول نقش مهمی در توسعه یک واکسن است HHS’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت ایجاد شده در سال 2006 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش برای پیدا کردن و توسعه اقدامات متقابل برای اولین بیوتروریسم و بعد شیوع و ظهور بیماری است.

آن را به حال یک شکست سیاسی که سر از واکسن ریک روشن شده بود و موقعیت خود را پس از او به مخالفت با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین – داروهای تبلیغ با تهمت و دیگران در دولت – با توجه به خطرات جدی در ارتباط با مصرف آنها.

هر دو CDC و بردا بخشی از کاخ سفید نیروی کار و در حال حاضر با سرعت پیچ و تاب اما نه به عنوان بزرگ نقش آنها به عنوان قبلی در بهداشت عمومی بحران مانند H1N1 آنفولانزا, ابولا و Zika.

تحت فشار

همچنین پاسخ داده نشده است که چگونه عملیات پیچ و تاب سرعت کار خواهد کرد با حداقل دو دیگر مقیاس عمومی/خصوصی کنسرسیوم ایجاد شده در سه ماه گذشته به تمرکز تلاش در COVID-19 واکسن و درمان است.

در مارس 17 NIH راه اندازی شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن (ACTIV) دولتی و خصوصی مشارکت. این شامل biopharmaceutical شرکت های HHS دفتر دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ, CDC, FDA و سازمان پزشکی اروپا.

هدف اعلام شده آن است که به هماهنگ کردن فرایندهای نظارتی ایجاد یک چارچوب برای اولویت واکسن و دارو نامزدها و ساده آزمایش های بالینی.

در مارس 10 COVID-19 درمان Accelerator راه اندازی شد توسط دو تن از بزرگترین بهداشتی غیر انتفاعی بنیاد بیل و ملیندا گیتس و انگلستان ولکام تراست همراه با مسترکارت تاثیر صندوق. شتاب دهنده با 125 میلیون دلار در دانه بودجه متعهد به هماهنگی تحقیقات و توسعه تلاش برای COVID-19 درمان.

اکثر کارشناسان مصاحبه گفت که آنها تا به حال امیدواریم که برای واکسن و خوشحال شدند سطح بالا بود و کار به قطع از طریق نوار قرمز و سرعت این روند تا آنجا که ممکن است.

توجه داشته باشید از احتیاط همه آنها مطرح شد نگرانی که فشار به یک واکسن آماده برای استفاده در داخل جمهور پیشنهاد گاهشمار خواهد شد یا باعث گوشه های برش یا آمریکایی ها نگران هستند که گوشه بود قطع شود. هر دو می تواند منجر به بی اعتمادی واکسن به طور کلی.

“هر قدم اشتباه خطرات فرسایش اعتماد به نفس در واکسن است که می تواند مفاهیم پایدار” گفت: Privor-Dumm در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

در پایان این توانایی برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نظر مهلت خواهد شد بستگی دارد در زیست شناسی ویروس و همچنین چقدر قدرت Slaoui داده شده است و چقدر کنترل او بیش از منابع در دسترس به او گفت: Fineberg.

“اولین عنصر برای موفقیت این است که برای ایجاد یک فرماندهی واحد, ساختار,” او گفت:. “قرار ملاقات دکتر Slaoui و کلی Perna یک گام در این جهت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de