بلیط هواپیمایی ارزان هستند در حال حاضر. اما انتظار نداریم که به آخرین برای همیشه لطفا برای.

چگونه ارزان در حال پرواز ؟ شما می توانید کتاب بلیط هواپیما رفت و برگشت در ماه اوت بین نیویورک و لس آنجلس برای $62 با توجه به جستجو در وب سایت سفر کایاک BKNG, +1.91%. برای کمتر از $200, شما می توانید رفت و برگشت بلیط هواپیما بین میامی و ده ها تن از مقصد در سراسر امریکا لاتین و کارائیب است.

شرکت های هواپیمایی باید کاهش قیمت بلیط به عنوان تقاضا کاهش یافت و در چهره جهانی coronavirus بیماری همه گیر. آنها به پرواز عملا خالی هواپیما و خلبانان و خدمه پرواز مواجه اند خطر furloughs و اخراج به عنوان خطوط هوایی’ کسب و کار است چهار. در ضمن مسافران در حال نشستن بر روی میلیون ها دلار در کوپن از حامل مانند دلتا DAL, +3.80%,
آمریکا آل, +شبکه 5.81%,
JetBlue JBLU, +1.29% و ایالات UAL, +5.06%, که آنها دریافت شده برای سفر لغو شود با توجه به نگرانی های بهداشتی.

برخی از آنها حتی پیش بینی کرد که یک یا چند شرکت هواپیمایی ورشکسته می تواند به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی است. وارن بافت در برکشایر هاتاوی BRK.یک -1.09% حتی فروش آن سهام در شرکت های هواپیمایی به دلیل بیماری همه گیر.

رکود خواهد شد به احتمال زیاد نگه داشتن پرواز قیمت پایین برای برخی از زمان آمده است.

“در اوایل بسیاری از تحلیلگران انتظار V شکل بازیابی در سفر هوایی گفت:” اسکات Keyes, موسس و مدیر پرواز متخصص در وب سایت سفر اسکات پروازهای ارزان. “است که به وضوح نمی برن و در عوض ما به دنبال در یک کشیده نایک NKE, +0.97% صدای خش خش کردن, بازیابی.”

همچنین نگاه کنید به:Walt Disney World لغو رزرو ناهار خوری و توقف مصرف جدید رزرو هتل جلوتر از برنامه ریزی جولای بازگشایی

“کاهش نرخ ساده ترین و موثر ترین ابزار خطوط هوایی باید به مردم بازگشت در هواپیما” Keyes اضافه شده است.

یکی دیگر از عوامل پایین نگه داشتن قیمت علاوه بر شرکت های هواپیمایی اقدام به افزایش تقاضا در حال سوخت و هزینه های Keyes گفت. قیمت نفت کاهش یافت و شتاب به عنوان stay-at-home سفارشات به اثر رفت در سراسر جهان است. که کمک به نگه داشتن هزینه های پایین برای این صنعت است که فعال شرکت های هواپیمایی برای عبور از پس انداز بر روی مصرف کنندگان است.

‘کاهش کرایه ساده ترین و موثر ترین ابزار خطوط هوایی باید به مردم بازگشت در هواپیما.’

— اسکات Keyes, موسس و مدیر پرواز متخصص در وب سایت سفر اسکات پروازهای ارزان

اما قیمت نمی خواهد بماند برای همیشه کم و مسافران نباید بانک در معاملات چسبیده در اطراف ،

“من نمی خواهد بیش از حد سهام در قیمت شما ببینید بعد از این سال و یا 2021 گفت:” برایان Sumers ارشد حمل و نقل هوایی کسب و کار ویرایشگر در سفر, اخبار صنعت خروجی Skift. “این یک حرکت سریع بحران و مدل های خطوط هوایی استفاده کنید به پیش بینی آینده روند قیمت گذاری نمی تواند نگه داشتن.”

شرکت های هواپیمایی مردد به افت قیمت بیش از حد در حال حاضر برای آینده تاریخ در مورد سفر تقاضا بهبود یابد چرا که انجام این کار خواهد آنها را ترک گیر با ارزان کرایه. اگر تقاضا نمی بازیابی هواپیمایی احتمالا لغو بسیاری از پروازهای Sumers گفت.

در واقع بسیاری از شرکت های هواپیمایی را کاهش کمتر مسیرهای محبوب در طول همه گیر برای کاهش هزینه های خود را. و در برخی از موارد که در واقع افزایش قیمت بلیط. بلیط هواپیما برای سفرهای بین آتلانتا و دنور 25 درصد گران تر از در سال 2019 به دلیل JetBlue و روح ذخیره +7.79% به حالت تعلیق خدمات در این مسیر تا سپتامبر گفت: Hayley برگ یک اقتصاددان در شرکت سفر قیف.

ادامه مطلب:نیمی از همه آمریکایی ها لغو تعطیلات تابستان خود را — چه به انتظار در بازپرداخت از خطوط کروز, هتل ها و خطوط هوایی

“روح و JetBlue ارائه پایه کم هزینه در مقایسه با سایر حامل های عمده در مسیر و تعلیق از خدمت و این کرایه درایوهای تا میانگین قیمت موجود در مسیر” برگ گفت.

“به عنوان حامل کار به بازسازی برنامه های خود و همکاری با [گروه حمل و نقل] به تعیین این که کدام راه را می توان تغییر آن را به احتمال زیاد خواهد شد که وجود دارد برخی از راه های که در آن متوسط افزایش قیمت نسبت به سال های گذشته با توجه به گزینه های کمتر در دسترس مشتریان,” او اضافه شده است.

‘خطوط هوایی مسدود شده وسط صندلی را امتحان کنید تا مردم راحت به پرواز دوباره. اما آن را پایدار و طولانی مدت است.’

— برایان Sumers ارشد حمل و نقل هوایی کسب و کار ویرایشگر در سفر, اخبار صنعت خروجی Skift

اگر تقاضا می کند دوباره بجای اول برگشتن به صورت جدی هر چند, شما می توانید ببینید شرکت های هواپیمایی در پاسخ با تغییر coronavirus مربوط به سیاست. به عبارت دیگر: آیا انتظار پرواز به باقی می ماند به طوری خالی است.

“خطوط هوایی مسدود شده وسط صندلی را امتحان کنید تا مردم راحت به پرواز دوباره” Sumers گفت. “اما آن را پایدار و دراز مدت. شرکت های هواپیمایی را به فروش هر صندلی در هواپیما به زودی به اندازه کافی.”

ایران به تازگی اعلام کرد مجموعه ای از مواد ضد عفونی کننده از پروتکل ها از جمله همکاری با Clorox CLX, -0.98%, با هدف ساخت مسافران احساس راحتی بیشتری در مورد ایمنی از سوار شدن به هواپیما در طول یک بیماری همه گیر.

حامل نیز ریشه بسیاری از هواپیماها و قرار داده و آنها را در ذخیره سازی به دلیل رکود در سفر هوایی. اگر پرواز تقاضا میدارد تا به اندازه کافی کسانی که هواپیما می تواند در خدمت. که اضافه ظرفیت کمک خواهد کرد برای کاهش و افزایش قیمت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de