تگزاس دکتر می گوید: 30 سال از فوت بیمار پس از حضور در “COVID حزب” باور coronavirus همه گیر شد و یک جعل است.

بیمار که تحت درمان قرار گرفت و در سن آنتونیو در بیمارستان است و فقط یکی از هزار نفر برای تست مثبت در دولت در روزهای اخیر. روز شنبه, تگزاس مقامات دولتی گزارش یک رکورد 10,351 روزانه موارد جدید.

“ما برای مراقبت a 30-year-old بیمار در بیمارستان Methodist گفت که پرستار خود را که آنها تا به حال با حضور ‘COVID،’ … فقط قبل از فوت بیمار آنها نگاه خود را به پرستار و گفت: “من فکر می کنم من اشتباه کردم. من فکر کردم این یک جعل اما آن را نمی,’,” دکتر گفت: جین Appleby در یک بیانیه ویدئویی به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. Appleby است و افسر ارشد پزشکی برای بهداشت و درمان متودیست در سن آنتونیو.

Appleby گفت: احزاب برگزار می شود توسط کسانی که شک و تردید از ویروس و شامل کسی که قبلا آزمایش مثبت است. شرکت کنندگان به دیدن “اگر ویروس واقعی است و اگر کسی آلوده می شود.”

“این هیچ شوخی است’: مرد درگذشت coronavirus روز پس از گفت او با ابراز تاسف از حضور در یک پارتی

مشابه احزاب گزارش شده و در سایر مناطق کشور از جمله آلاباما و کنتاکی.

جوان مردم به طور فزاینده ابتلا و گسترش رمان ویروس. افراد زیر 45 ساخته شده 42 درصد از موارد قبل از آخر هفته روز یادبود اما 55 درصد از موارد گزارش شده از آن پس ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل در بر داشت در اواخر ماه ژوئن.

اگر چه COVID-19 شناخته شده به طور عمده برای تاثیر آن در سالمندان به گفته کارشناسان این بیماری می تواند debilitate بیماران در سن جوانی بود و همچنین. و به آنها هشدار داد که گسترش در موارد میان افراد جوان در نهایت تهدید می کند هر گونه آسیب پذیر فرد با آنها در تماس آمده است.

متدیست بیمارستان در حال حاضر درمان های متعدد COVID-19 بيمار در 20s و 30s Appleby گفت. برخی ممکن است نیاز به مراقبت های ویژه, او گفت:.

Appleby خواست تگزاسی به پوشیدن ماسک, ماندن در خانه زمانی که ممکن است و اجتناب از صرف وقت با گروه های از مردم است.

کمک: Jayme فریزر مت وین دن Keemahill و کارن Weintraub, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de