واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نظر می رسد به ردیف پشت این ایده به تأخیر انداختن 2020 انتخابات حتی به عنوان او ادامه داد: به منظور بالا بردن شک و تردید در مورد تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری در برخی از ایالت ها برای پاسخ به کوروناویروس.

“آیا من می خواهم برای دیدن یک تاریخ را تغییر دهید ؟ نه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید ساعت پس از بالا بردن این ایده از یک تاخیر در یک صدای جیر جیر. “اما من نمی خواهم برای دیدن یک کج انتخابات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد دو حزبی تمسخر پنج شنبه برای سوال که آیا انتخابات ریاست جمهوری باید با تاخیر بیش از نگرانی در مورد رای گیری در طول همه گیر و خود را دیرینه و ادعای اثبات نشده که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به تقلب در انتخابات.

کنگره جمهوری خواهان با صراحت رد این ایده و دموکرات ها را متهم کرد که رئیس جمهور از تلاش برای ایجاد شک و تردید اگر انتخابات و رفتن نیست راه خود را.

با وجود ضربه به عقب تهمت نمی سلب در ادامه فشار برای تاخیر در رای گیری – یک ایده که نیاز به تایید از کنگره است. او نشان داد او برای دفاع از تاخیر در حالی که او به طور همزمان ابراز تاسف تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

“چه اتفاق می افتد در ماه نوامبر – آن را به یک ظرف غذا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم یک نتیجه بسیار بیش تر از شما…من نمی خواهم به انتظار در اطراف برای هفته ها و ماه.”

دموکرات ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اظهارات نمی شد بیش از حد قانع کننده و به احتمال زیاد پیش بینی ادامه تلاش به بازیگران شک در مورد انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در میدان نبرد متحده هر چند تحلیلگران از هر دو طرف اذعان به وجود زمان کافی برای چشم انداز را تغییر دهید.

مخالفان سیاسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که به وضوح تهدید به اختلاف انتخابات یا با یک تماس برای تاخیر و یا دعاوی بیش از پست الکترونیکی-در انتخابات.

“برش خود را از طریق شعله های جعلی ادعا می کند در مورد رای از طریق پست @POTUS حاکی ماه مقاومت و کشمکش حقوقی اگر او نمی کند برنده ایم” دموکراتیک استراتژیست دیوید اکسلراد.

مفسر محافظه کار اریک اریکسون نیز مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی است.

“رئیس جمهور این است که به تنهایی تضعیف و انتخاب مجدد او با هر دو دیوانه توطئه در مورد رای گیری از طریق پست و مجنون ramblings در مورد به تأخیر انداختن انتخابات” اریکسون توییتی. “بخش زیادی از پایگاه خود را نا امید است و فکر می کند او فقط در تلاش برای از دست دادن.”

رئیس جمهور تا به حال “دوخته” انتخابات توییت به توییتر خوراک در طول روز دوشنبه اطمینان که او 84.3 میلیون پیروان خواهد آن را ببینید.

اواخر پنجشنبه پین برداشته شد.

تهمت نیز نامیده می شود در مجلس به تصویب کوتاه مدت تمدید مزایای بیکاری یک ایده است که در آغوش توسط جمهوری خواهان در کاپیتول هیل اما ملاقات کرد که با مقاومت سرسخت از دموکرات ها. دو طرف در حال تلاش برای مذاکره دور دیگری از محرک به آدرس اقتصادی آسیب های ناشی از ویروس است.

“ما می خواهیم تمدید موقت از گسترش مزایای بیکاری” رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز پنج شنبه. “این را فراهم خواهد کرد بحرانی پل برای آمریکایی که شغل خود را از دست به این بیماری همه گیر از طریق هیچ گسل از خود را دارند.”

دموکرات ها می خواهند یک توافق گسترده تر که شامل دیگر محرک مقررات.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز سخنان خود روز شنبه با ارائه همدردی خود را به صورت سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل که پس از یک نبرد با COVID-19.

“هیچ کس مصون است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما هرگز نمی تواند فراموش نکنید افرادی که گم شده اند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیشتر: مک کانل جمهوری خواهان هیچ کس ایده حرکت روز انتخابات

بیشتر: اقتصاد ایالات متحده قرارداد رکورد 32.9 درصد در Q2 میان دولت و خاموش شدن ناگهانی

پس از یک هفته وقفه طولانی تهمت بازگشت جولای 21 به برگزاری منظم COVID-19 جلسات که او آغاز شده بود پیش از آن در این بیماری همه گیر. بر خلاف گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته است آخرین دور از جلسات نسبتا کوتاه است و نه دعوت از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار به پیوستن به او در پشت تریبون.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان گذشته سوالات در اتاق جلسه در روز سه شنبه. از آن پس ملت رسید گذشته 150,000 COVID-19 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. و چند ایالت از جمله کالیفرنیا و فلوریدا در حال رکورد جدیدی برای ویروس مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de