Snoop Dogg نشان داد که او هرگز رای دادند اما انجام خواهد شد تا در طول سال 2020 انتخابات برای اولین بار.

در گفتوگو با پسر بزرگ محله در 92.3 که پخش پنج شنبه این ساحل طولانی مستقر رپر گفت: او نمی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر دیگر هیچ.

“I ain’t هرگز رای دادند و یک روز در زندگی من, اما در این سال من فکر می کنم من قصد دارم به خارج و رای چون من نمی تواند ایستاده به دیدن این پانک در یک سال” به “Gin & آب” هنرمند در پاسخ به بویلر سوال پرسیدن از او آنچه که او فکر می کردم در مورد تهمت و رای گیری.

این زن 48 ساله رپر گفت: او منجر به این باور است که او مجاز به رای دادن با توجه به سابقه کیفری. Snoop Dogg محکوم شد از یک جنایت در سال 1990 و 2007.

“برای سال های بسیاری از آنها تا به حال من شستشوی مغزی تفکر است که شما نمی تواند رای از آنجا که شما تا به حال سابقه کیفری” رپر گفت. “من نمی دانم که. من ثبت شده است حذف و بنابراین در حال حاضر من می توانید رای بدهید.”

بیشتر: Snoop Dogg می گوید او را نمی تهدید’ گیل پادشاه برای Kobe Bryant سوال کیتی کوریک وزن در

Snoop Dogg در ادامه می گویند که سال 2020 قطعا سال او رفتن به خارج و رای زیرا او می خواست به عقب تا کلمات خود را با عمل است.

“ما به تفاوت را من نمی توانم در مورد آن صحبت می شود و نه در مورد آن” رپر گفت.

“من می توانم به شما بگویم که آن را انجام دهد و سپس رفتن نیست آن را انجام دهد … اگر من به شما بگویم به انجام چیزی است که من آن را انجام داده در حال حاضر.”

رپر رفت تا همه را تشویق به ماندن امن در اعتراض به طول coronavirus همه گیر و اشاره کرد که او در تلاش برای مثبت ماندن در قرنطینه.

“من شده است با بالا و پایین من یک انسان خوب دارم روز به روز بد اما من بیشتر قفل شده است, بنابراین من می خواهم به سرعت پس یا راه رفتن در اطراف در محافل تماشای چیزهایی که در تلویزیون, بازی های ویدئویی … فقط نگه داشتن خودم را مشغول و فعال ماندن, “Snoop Dogg گفت.

او اضافه کرد که او شده است چسبیده به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماندن در خانه.

“من می خواهم به عنوان مثال منجر شود” Snoop Dogg گفت.

او گفت حتی اگر او را در خیابان ها اعتراض او هنوز هم خود را با استفاده از پلت فرم و موسیقی خود را به گسترش پیام.

بیشتر: Snoop Dogg, در ‘Red جدول, بحث,’ ابراز تاسف بیش از گیل پادشاه درام: “من نا امید شد’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de