در خانه خانواده اش در بیل هایقتس محله از شرق لس آنجلس Yesenia وارگاس’ بدبختی ضرب شد.

اول پدر و مادر خود را’ کم سرعت, خدمات اینترنت تلاش به بار سخنرانی های مجازی و آنلاین تکالیف مورد نیاز برای تکمیل بهار-ترم ترم در دانشگاه کالیفرنیا مرسد که رفت به طور کامل از راه دور در مارس به عنوان coronavirus خالی دانشگاه ها در سراسر کشور.

بستگان درخواست کمک با وظایف نگهداری از کودکان پریشان از مطالعات خود را. سپس خود لپ تاپ از یک دهه-old hand-me-down از او خواهر بزرگتر ترک کار. یک شیفت کاهش در کار پدرش به معنای وجود نداشت پول برای یکی از جدید.

“من نیاز به پیدا کردن یک راه حل است. من نمی خواهید به رها گفت:” وارگاس 21 ساله مکزیکی آمریکایی است. “من که قرار بود به من اجازه می دهد شرایط برای متوقف کردن من از حضور در کلاس است.”

بنابراین او قرض او جوان برادرزاده دسکتاپ کامپیوتر, مجموعه ای از تمام برنامه های او را دوباره نقل مکان کرد و اموال او به خواهر کوچک خود را در اتاق خواب که در آن او می تواند انتخاب کنید تا قوی تر سیگنال Wi-Fi از خواهر او خانه درب بعدی.

“من نمی توانم باور من که” وارگاس گفت.

به عنوان یک دانش آموز نسل اول از رنگ از اقشار کم درآمد جامعه وارگاس بود که مصمم به تبدیل شدن به آمار دیگری با اتمام کالج.

سال فاصله در طول coronavirus?: شما در معرض خطر نیست فارغ التحصیلی

در سال 2016 تنها 11 درصد از دانش آموزان در کمترین درآمد چارک به دست آمده مدرک لیسانس خود را در سن 24 در مقایسه با 58 درصد از کسانی که در بالاترین درآمد چارک با توجه به یک پل موسسه گزارش.

مثل وارگاس, بسیاری از دانش آموزان کم درآمد مواجه شده و حتی بیشتر به چالش تکمیل مطالعات خود را پس از دانشگاه تعطیل. در عین حال آنها نمی توانیم به صبر کردن بیماری همه گیر در امیدوار است که زندگی و مدرسه را به حالت عادی بازگشت.

در شیکاگو سمت جنوب یک دانشجوی مهندسی مبارزه با آموزش آنلاین می ترسید او می خواهم خود را از دست بورس و انگیزه خود را — اگر او در زمان خاموش. در فلوریدا یک دانش آموز نسل اول که ترک کالج برای رفتن به محل کار و گواه به چگونه یک وقفه کشیده به یک نزدیک به 30 سال در مسیر انحرافی از دانشگاهیان.

برخی از سازمان ها مانند سان فرانسیسکو-بر اساس ScholarMatch به دنبال بهبود شانس برای نسل اول کم درآمد و دانش آموزان اقلیت مانند وارگاس از طریق کمک های مالی و آموزشی.

غیر انتفاعی پا کرده است تا حمایت از پژوهشگران در طول همه گیر تهیه آنها با لپ تاپ, اینترنت, خدمات و مواد غذایی و کمک به اجاره و قبض آب و برق گفت: ScholarMatch را لوس آنجلس مدیر برنامه Kojuan ویلیامز که همچنین توسط وارگاس’ مربی.

زمانی که وارگاس رسیده برای کمک به پس از چند هفته از تراشیدن در قرض کامپیوتر و siphoned اینترنت سیگنال ویلیامز عرضه شده خود را با یک لپ تاپ جدید و بهتر فای.

وارگاس آموخته و به صداقت با او ScholarMatch مربیان. او می داند که از تجربه چگونه به راحتی او را از خواب درآمد یک مدرک می تواند از خط خارج. آن را تقریبا یک بار اتفاق افتاده است.

با مربی خود کمک و ریشه دار تمایل به افتخار او پدر و مادر مهاجر’ گذشته او می خواهم او را در بر داشت راه آن, و او نمی خواهد از دست دادن آن را در حال حاضر.

بزرگ “باب از پشتیبانی’

به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا وارگاس تا به حال هیچ ایده چگونه به حرکت کالج روند درخواست ادامه مجموعه کمک های مالی فرم و یا شکل آن وام عادلانه بود بازی.

زمانی که ScholarMatch که پشتیبانی از دانش آموزان با کمک های مالی از اهدا کنندگان خصوصی و بنیادها و شرکت های بزرگ و جامعه حامیان خود را پذیرفته و پس از چند دور از مصاحبه او احساس خوش شانس — و کمی گناه.

“من می دانم که بسیاری از افرادی که نمی توانید از این فرصت برای رفتن به کالج چرا که آنها نمی باید منابع” وارگاس گفت.

ScholarMatch مربیان به او کمک کرد تا با ورودی کالج روند. آنها همچنان به طور منظم چک-ins زمانی که او نقل مکان کرد و از لس آنجلس به مرسد به چت در مورد مدرسه در مورد زندگی — آنها هنوز هم انجام دهید. مربیان از سال به سال تغییر, اما وارگاس را می بیند که به عنوان یک مزیت است.

“آنها مانند این اسفنج از حمایت” او گفت:.

در سراسر کشور در جنوب غربی شیکاگو دیوید بلدرس دریافت های مشابه پشتیبانی از کالج ممکن است که متصل دبیرستان دانش آموزان از جوامع کم درآمد با کمک های مالی و پشتیبانی نظیر شبکه باقی می ماند که با آنها در طول کالج حرفه ای خود را.

پس بلدرس نقل مکان کرد خانه از دانشگاه ایلینوی شمالی به دلیل همه گیر سازمان ارائه کرده است پول اضافی برای سال آینده, او گفت:. مربی خود باعث می شود مطمئن شوید که او به لوازم و مواد غذایی و لوازم آرایش.

او خدا را شکر برای ایمنی net. زندگی در خانه شده است آسان نیست.

بلدرس تصمیم به رفتن به مدرسه در دکالب در بخشی به دلیل آن 70 مایل از آرچر ارتفاعات محله. او خانواده اش را دوست دارد اما با پنج خواهر و برادر و پدر و مادر هر دو وجود دارد و این دقیقا وسيع و دور از آرام.

او از روی مبل به دلیل وجود دارد هیچ موجود اتاق خواب و او خود را به اتمام ترم بهار کلاس در آشپزخانه.

“هر کس می خواهد به صحبت کردن با شما; هر کس می خواهد به بازی گفت:” بلدرس, 20. “این بسیار دشوار است زمانی که من نیاز به تمرکز فقط بر روی مشق شب و یا یک امتحان یا آزمون یا تلاش برای خواندن یک مدت طولانی گذشت.”

کالج ها و coronavirus: College football پدر و مادر گروه با هم در تلاش برای نگه داشتن مدارس پاسخگو

در زیر تشدید در خشن و بی ادب برادران و غیاب تنهایی یکی دیگر از نگرانی های جویده وجدان خود را. پدر او است گرفتار مشکلات قلبی و دیابت — دو تا از شرایط مزمن است که بالا بردن خطر ابتلا به علائم شدید اگر او قرارداد COVID-19.

“ما فقط ماندن در خانه ماندن را از او دور — دور ماندن از هر کسی, واقعا, بنابراین ما نمی تواند او را بیمار” بلدرس گفت.

او پدر معلول و مادر خود را به عنوان سرپرست تا خواهر و برادر خود را به کار برای حمایت از خانواده است. یک برادر بزرگتر و خواهر آغاز شده اما کاهش یافته است با توجه به شخصی و به دلایل مالی.

بلدرس حامل تمام انتظارات خود را.

در عین حال مطالعه در خانه خیلی سخت بود و کلاس های آنلاین بنابراین unengaging که او احساس او رفتن را از طریق حرکات اتلاف وقت اما نه در واقع یادگیری است. بنابراین او نمی ثبت نام در مدرسه تابستانی به عنوان او می خواهم برنامه ریزی شده و بمب گرفتن از یک سال ،

این یک لوکس او نمی تواند استطاعت — کالج خود را ممکن است کمک هزینه تحصیلی نیاز دارد که او بماند ثبت نام. او فکر می کند این امر می تواند بیش از حد مخاطره آمیز به هر حال. او ممکن است منحرف و از هدف خود دست خود را درایو.

Gui Fiore 53 ساله دانشجو در دیتونا کالج در ایالت فلوریدا می داند دست اول چقدر سخت می توان آن را به بازگشت به مدرسه پس از در نظر گرفتن زمان.

او یک دانش آموز نسل اول حضور در یک مدرسه دولتی در نیوجرسی زمانی که پدرش درگذشت باعث او را به انتقال به یک کالج محلی نزدیک به خانه. او به اتمام یک مقطع کاردانی وجود دارد در سال 1991 اما رفت و آمد زندگی sapped برخی از انگیزه.

“شما دریافت مطالب” Fiore گفت. “اگر شما را ترک برای یک سال و یک کار واقعا خوب خود فکر است که” آیا من ادامه کار در این شغل یا من رفتن به مدرسه؟’ گرفتن یک استراحت است که قطعا آسان نیست.”

با گذشت هر سال فاصله سنی رشد بین Fiore و سنتی دانش آموزان که به کالج رفت سمت راست بعد از مدرسه بالا است.

“من از مدرسه تا زمانی که من ترس برای رفتن به عقب” Fiore گفت: تا زمانی که او از شغل خود به دلیل بیماری همه گیر. او واجد شرایط برای برنامه فدرال که تحت پوشش هزینه پذیرش بنابراین او ثبت نام در دیتونا دولت حساب مدیریت تکنولوژی برنامه.

او متناسب با سمت راست در محوطه دانشگاه است که اهداف آموزان در تمام مراحل با توجه به Petrina Onwuemeli, انتقال, متخصص برای مدرسه تازه شروع به برنامه کمک می کند که دانش آموزان خود را کشف آموزشی و فرصت های شغلی قبل از شروع آموزش های فنی و یا رشته.

Onwuemeli می تواند مربوط — او فارغ التحصیل دبیرستان در سال 1995 کاهش یافته خارج از دانشگاه و شروع نمی شود برگشت تا سال 2011. در حال حاضر او دارای مدرک کارشناسی در کسب و کار و با استفاده از تجربه زندگی به منظور تشویق دانش آموزان در مراقبت از او.

“مهم نیست که چگونه شما در حال” او به آنها می گوید “فقط هرگز, همیشه, همیشه به من بدهید تا در رویاهای خود را.”

“من آینده’

وارگاس’ مربی ویلیامز طول می کشد یک رویکرد مشابه.

او می داند چه وارگاس است تا در مقابل از آنجا که او جنگیدند همان جنگ است. به عنوان یک دانش آموز در حال رشد در کامپتون کالیفرنیا “متوجه شدم در سن که کم درآمد جامعه و اقلیت های مردمی ندارد و همان منابع” گفت: ویلیامز 30. “این سیستم برای مردمی مثل من برای موفقیت است.”

او اغلب فکر می کند به عقب بر تجربیات خود به عنوان یک دانشجو. “من می خواستم به یک معمار, اما گفته شد به دلیل رنگ پوست من است که من باید عمده در مطالعات” او گفت:.

او گیر با رویای خود را و تکمیل مدرک کارشناسی در معماری منظر از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و سپس در ادامه به کسب کارشناسی ارشد در آموزش عالی است.

آن بود که عمق درک از وارگاس’ مربی که او را از آستانه از دست دادن به خصوص در طول یک دوره تاریک.

او می خواهم به انتخاب رشته در مهندسی به دلیل حقوق و دستمزد حرفه ای در این زمینه می تواند فرمان اما قلب او نبود در آن است. هر چند او همیشه می خواهم سرآمد در مدرسه نمرات او کاهش یافته است. او از دست رفته وزن موهایش نازک شدن او عمیقا افسرده.

او تحصیلات دانشگاهی را رد کرد اما دادگاه تجدید نظر و ابقاء شد. مشکلات او ادامه داد: بنابراین او انصراف برای یک ترم برای جلوگیری از اخراج و به دست آوردن مجدد او در امان باشد.

“من باز بیشتر از من همیشه با مردم شروع با استادم” وارگاس گفت. “کسانی که مکالمات را واقعا به کارگردانی من به شخص من تبدیل شده ایم.”

از طریق این فصل از جستجوی روح او کشف علاقه خود را — شادی او احساس می کرد در حالی که پیاده روی با پدر و مادرش, اردو زدن, باغبانی و تماشای فیلم های مستند طبیعت. او خود را تغییر عمده ای به زیست شناسی و مطالعات خود را از سر گرفت.

و در ماه مارس زمانی که لپ تاپ خود را از سقوط و اتصال به اینترنت شک و تردید عمل وارگاس رسیده به ویلیامز برای کمک در نظر گرفته و مسیر آورده است که او از این راه دور.

او منعکس شده چه سخت پدر و مادر او کار می کرد برای تبدیل شدن به مالکان آنها چگونه قربانی به طوری که او می تواند تمرکز بر مطالعات خود را به جای گرفتن یک کار. او فکر او پدر پیاده روی صدها مایل به ایالات متحده از مکزیک ایجاد کرد و در سن 17 سالگی با 100 دلار و یک رویا است.

“او آن را برای آینده خود و خانواده” وارگاس گفت. “من آینده خانواده اش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net