‘The Ellen DeGeneres Show’ را نیروی انسانی تغییرات در پاسخ به یک داخلی محل کار مرور پس از شکایت از کارمند بدرفتاری.

میزبان محبوب طولانی مدت در طول روز نشان می دهد بحث کرده است که پخش در پیوند از سال 2003 عذرخواهی کرد در نامه ای به کارکنان به عنوان یک بررسی داخلی از رسیدگی به شکایات کارگران انجام شده توسط شرکت مادر WarnerMedia می آید ، خبرنگار هالیوود اولین گزارش در DeGeneres’ نامه پنج شنبه.

این بررسی که به دنبال یک جولای 16, BuzzFeed داستان است که در آن عمدتا کارکنان سابق ناشناس اتهام نژادپرستی ارعاب و سمی فرهنگ کار یافت “کمبود” است که در نتیجه نیروی انسانی تغییرات برادران وارنر گفت.

DeGeneres خطاب به شکایات در نامه ای که به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

“در روز یکی از ما را نشان می دهد من گفت: هر کس در اولین دیدار که ‘The Ellen DeGeneres Show’ خواهد بود یک جای شادی – هیچ کس تا به حال بالا بردن صدای خود را و هر کس خواهد بود با احترام رفتار شود.” او نوشت. “بدیهی است که چیزی تغییر کرده و من نا امید به یاد بگیرند که این مورد نشده است. و برای که من متاسفم. هر کسی که مرا می شناسد می داند که آن را در مقابل آنچه که من باور دارم و آنچه من امیدوار برای ما نشان می دهد.”

برادران وارنر با صدور بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز با توجه به بررسی که در آن ده ها تن از کارمندان فعلی و سابق مورد مصاحبه قرار گرفتند.

“‘The Ellen DeGeneres Show’ است و همواره تلاش می شود که در یک محل به ارمغان می آورد مثبت به جهان است. و اگر نه همه اتهامات تایید ما نا امید است که یافته های اولیه این تحقیقات نشان داد برخی از کمبودهای مربوط به نشان می دهد روز به روز مدیریت. ما را شناسایی کرده اند چندین نیروی انسانی تغییرات همراه با اقدامات مناسب برای پرداختن به این مسائل که مطرح شده و در حال بدست گرفتن اولین گام برای پیاده سازی آنها.” در این بیانیه گفت.

سمی فرهنگ اتهامات: ‘Ellen DeGeneres Show’ تولید کنندگان در پاسخ به ادعای سمی محیط کار

DeGeneres و استودیو هستند “متعهد به حصول اطمینان از یک محیط کار بر اساس احترام و ورود” در این بیانیه ادامه داد. “ما با اعتماد به نفس البته این اقدام ما را به راه راست رو به جلو نشان می دهد.”

در نامه DeGeneres اذعان مسئولیت خود را به نشان می دهد که خرس نام او و وعده داده شده به ارائه بیشتر شخصی نظارت.

“همانطور که ما رشد نمایی من قادر به ماندن در بالای همه چیز و تکیه بر دیگران برای انجام شغل خود را به عنوان آنها می دانستند که من می خواهم آنها را می خواهید انجام می شود. به وضوح برخی نیست. که خواهد شد در حال حاضر تغییر و من متعهد به حصول اطمینان از این اتفاق نمی افتد دوباره,” او نوشت.

خبرنگار هالیوود گفت: یکی از سه تولید کننده اجرایی اد Glavin شد منبع بسیاری از شکایات خواهد بود و خروج به زودی. برادران وارنر کاهش یافته بود.

DeGeneres به نظر می رسد به اختلاف برخی اظهارات از کسانی که مشغول به کار در نشان می دهد در حالی که اشاره به تجارب خود را به عنوان یک پیشگام سرگرم کننده در empathizing با کسانی که احساس می کنند تحت درمان قرار گرفتند ناعادلانه.

“من همچنین یادگیری است که افرادی که با من کار می کند و برای من در حال صحبت کردن از طرف من و بد نمایش دادن که من هستم و این برای جلوگیری از,” او نوشت. “به عنوان کسی که در نظر گرفته شد و تقریبا از دست داده و همه چیز را برای تنها بودن که من هستم, من واقعا درک و شفقت عمیق برای کسانی که نگاه متفاوت و یا ناعادلانه رفتار نه مساوی یا – بدتر – نادیده. به فکر می کنم که هر یک از شما احساس کردند که راه افتضاح است به من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de