2020 نکرده اند و به نوعی به سرمایه گذاران درآمد. جهانی بازده اوراق قرضه در همه زمان پایین و شرکت ها صرف چند ماه گذشته کاهش تعلیق یا آشکار پایان دادن خود سود سهام پرداخت.

اما یک تجزیه و تحلیل جدید از CFRA نشان می دهد که تصویر کمی روشن تر از سرمایه گذاران ممکن است درک و نشان می دهد برخی از راه را انتخاب کنید تا کمی درآمد اضافی.

“در نیمه اول سال 2020 164 S&P 500 عضو شرکت یا افزایش و یا آغاز یک سود (مطلوب سود سهام) در مقایسه با 62 شرکت هایی است که تا به حال اقدامات منفی” نوشته تاد Rosenbluth, CFRA سر از صندوق های سرمایه گذاری و صندوق ارز داد و ستد پژوهش است.

قرار داده راه دیگر Rosenbluth نوشت: 73 ٪ از سود عملیات در نیمه اول سال مطلوب به سرمایه گذاران است.

آن را تنها عادلانه به یاد داشته باشید به عنوان Rosenbluth می کند که شرکت ها در شاخص S&P 500 SPX +0.28% شاخص در میان گسترده ترین-برگزار سهام در بخشی به دلیل آنها ممکن است دیده شود به عنوان امن تر: آنها “تمایل به نسبتا قوی ترازنامه و همچنین تکرار جریان وجوه نقد به پشتیبانی سازگار پرداخت سود سهام” در کلمات خود را.

همانطور که ممکن است انتظار می رود شرکت های خارج از S&P 500 نیست شانس و همچنین از طریق COVID-19 بحران و سقوط در بازار نفت در این بهار. در سه ماهه دوم Rosenbluth و تحلیل نشان می دهد 244 شرکت بدون در نظر گرفتن شاخص نمایندگی, افزایش سود سهام پایین 50 درصد از مدت مشابه در سال 2019. برخی از 639 شرکت ها را کاهش و یا حذف سود سهام — دو بار به عنوان بسیاری از سال گذشته است.

مثبت سود اقدامات برای انتخاب S&P 500 در بخش
آب و برق 94%
Financials 91%
مراقبت های بهداشتی 89%
فناوری اطلاعات 82%
صنعتی 77%
انرژی 55%
مصرف اختیاری 39%
منبع: CFRA تجزیه و تحلیل

برای سرمایه گذاران یک غذای آماده ممکن است که ETFs می تواند ارائه برخی از حفاظت در برابر منفی سود سهام اقدامات و راه را برای استفاده از هر صعودی حرکت می کند. Rosenbluth ارائه می دهد این مثال: ProShares S&P 500 سود اشراف ETF NOBL, +0.31% 27 ٪ از نمونه کارها خود را اختصاص داده شده به بخش صنایع که در آن 77 درصد از تمام سود اقدامات مثبت بودند — به عنوان نشان داده شده در نمودار بالا — و تنها 10 درصد دارایی خود را در مصرف کننده اختیاری که در آن تنها 39 درصد از جمله اقدامات مثبت بودند.

در این سال به عضویت این صندوق در مجموع بازگشت است -9.10% در مقایسه با 2% افزایش به صورت گسترده تر MSCI ایالات متحده آمریکا بزرگ کلاه شاخص با توجه به FactSet داده است. بیش از 12 ماه گذشته این صندوق را به همراه داشت 2.3%. در آن زمان عملکرد 10 ساله خزانه داری آمریکا توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.634% به ندرت صدر 2 درصد.

جزئیات بعدی:سرمایه گذاری افسانه برتون Malkiel در روز معاملاتی millennials پایان 60/40 نمونه کارها و بیشتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de