اصلاحات & توضیحات نسخه های قبلی از این داستان به اشتباه شناسایی Kurt Busch به عنوان Kyle Busch.

شیکاگو — در ردیف بالای پشت بام در مورفی Bleachers, مایکل بلوم و همسرش کریستین خیره شده بکر در زمینه انوری, اما دیگر به آنها نگاه کنید بیشتر از آن سرپیچی کند.

بلوم در نهایت پرتاب دست خود را به هوا و yells به توله فن پوشیدن کریس برایانت نیوجرسی برگزاری یک آبجو.

“این دیوانه است,” او می گوید: “فقط دیوانه است. چقدر عجیب و غریب است ؟ وجود دارد هیچ کس در اینجا. آن چنان آرام است.”

فن Kurt Busch, به نظر می رسد در او می گوید:, “بله, اما آن روز افتتاحیه در زمینه انوری! چه سرد است این؟”

بله که Kurt Busch در سال 2004 قهرمان نسکار که سوار هشت ساعت از شهر کانزاس پس از مسابقه شنبه شب در پایان نهمین در کانزاس جاده سریع السیر.

“من که قرار بود به دست این هیچ راه” Busch گفت. “این است که محل های مورد علاقه من در جهان خارج از نسکار آهنگ – انوری زمینه است. هر سال پس از من برای اولین بار به اینجا آمدند در سال 2000 من ساخته شده یک پیمان برای رفتن به انوری.

“من اجازه رفتن به 2020 اسلاید.”

MLB 2020: Blue Jays در نهایت پیدا کردن یک خانه ballpark

بیشتر: MLB بازکن یک یادآوری است که ورزش را به عقب به تیره واقعیت

بنابراین وجود دارد Busch و دیرین خود را, دوست, Jason Allen گرفتن در مناظر دانستن آنها بخشی از تاریخ است.

آه, مطمئن, نظر, نیمه مسدود است, اما شما هنوز هم می تواند دیدن توله ستاره Jason Heyward در حال اجرا به سمت راست زمینه حمل شیکاگو پرچم.

“من آرزو می کنم من می توانم چوب به ورزش است اما من یک خانواده” Heyward گفت. “بسیاری از زمان وجود دارد وقتی که من لازم نیست که من یکنواخت و من درمان مانند یک مرد سیاه و یک بازیکن بیس بال.”

وجود دارد توله اولین baseman آنتونی ریزو بیرون کشیدن یک بطری ضد عفونی کننده دست خود را از جیب عقب و انزال آن را به دست اورلاندو Arcia پس از او به طور خاص برای Milwaukee Brewers در سوم زمین باز یافته.

“ما در حال بازی تحت شرایط معمول” ریزو گفت. “شما می دانید من چقدر عشق به آن لذت ببرید و نگه داشتن آن سست است. فقط یکی از آن چیزهایی که من را شگفت زده کرد دوربین آن را کردم.”

و در آنجا بود Busch فریاد و جیغ در پشت بام که یان Happ آمار دو اجرای هومر در یک سوم زمین باز یافته محبت بیل موری ظاهر cameo آواز “من را به Ballgame” در هفتم و آواز “برو توله رفتن” پس از توله 3-0 پیروزی.

“من در وگاس به عنوان یک WGN نوزاد” Busch می گوید. “وجود دارد تنها کانال پنج در آن زمان. آن soap opera. اپرا صابون. اپرا صابون. بازی توله.

“من گفت: مادر این توله باید خوب آنها تنها تیم که تا کنون نشان می دهد در WGN.’ “

این عشق وعاشقی با توله ساخته شده است که در Wrigleyville بنابراین وهم آور. خیابان ها در خارج از ورزشگاه خالی از احساس. وجود دارد و نه مردم داخل توله تیم فروشگاه کلارک و خیابان. هیچ کس حلق آویز کردن و عکس گرفتن در هری Caray مجسمه. وجود دارد یک فرد در Waveland در سوغات ایستاده, فروش تی شرت حک با همه چیز از “سنت لوئیس خسته کننده است” به “من از دست WGN.”

“این بسیار عجیب و غریب” گفت: Vince جورج تخمین زده شده که کسب و کار پایین بود 95 ٪ در مقایسه با معمول توله خانه بازی. “وجود دارد هیچ انرژی است. بدون معاون است. معمولا تا هرج و مرج در اطراف در اینجا, اما آن را خسته کننده است.”

تنها فعالیت های واقعی بود توپ دستفروشان در Waveland گرفتن از صفحه اصلی اجرا می شود آمار در پنبه حلاجی تمرین درست در مقابل کن Keefer ، Keefer نشسته با دو نفر از دوستان خود در حیاط جلو دانستن این بود که در روز افتتاحیه, اما مطمئن احساس می کردم که هیچ چیز او تا به حال شاهد در زندگی خود.

“معمولا دوزخ در خیابان اینجا” Keefer گفت: “اما آن را بسیار آرام من می توانم شنیدن outfielders صحبت کردن و مکالمه برای توپ است. هیچ یک فروش آب. هیچ هات داگ. چوب شور. هیچ چیز.”

شکوفه که تا به حال نجومی بلیط برای شش سال گذشته می دانیم که آنها می تواند در خانه مانده در لافایت, Ind., و تماشا در تلویزیون اما با احتمال به میان شاید تنها 1000 طرفداران برای گرفتن بازی ها به صورت زنده بر روی یکی از پشت بام ها آنها نمی توانند در خانه بمانند.

“نشستن در خانه به دلیل COVID با هیچ ورزشی واقعی به تماشای” مایکل بلوم گفت: در بین gulps از جوانه نور “واقعا مکیده.”

گفت: Kristine بود که تجلیل از او 44 تولد: “علاوه بر انوری است ما را خانه دوم است.”

آن را فقط به نظر نمی آید مانند هر چیزی که تا کنون دیده ام. و پس از آن بود آرام شما در واقع می تواند شنیدن outfielders تماس بگیرید برای پرواز توپ.

نوار صحنه شبیه یک کلیسای اجتماعی با جداول شش فوت از هم جدا مدفوع نوار کنار در جداول با مورفی حقه مدیر فردی Fagenholz راه رفتن در اطراف با یک حیاط چوب به اطمینان دهم که هر کس اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. اگر شما یک ماسک شما نمی گرفتن.

مورفی با گنجایش 700 محدود جمعیت فقط 140 نفر است. پشت بام محدود به فقط 18 نفر به جای 70.

“این فقط یک احساس عجیب و غریب با هیچ کس در پارک” Fagenholz “و میله محدود به آنچه آنها را, اما شما می خواهید همه به احساس امنیت زمانی که آنها می آیند در اینجا. من خیلی دوست دارم برای همه چیز برای برگشت به حالت عادی بهار آینده اما اگر هیچ واکسن, من مطمئن هستم که ما می توانیم ظاهر ،

“در این فصل بازکن قطعا یاد می شود به عنوان منحصر به فرد ترین در تاریخ است.”

و برای کسانی که قادر به تماشای این بازی در فرد بدون توجه به پشت بام آنها را تماشا و یا چگونه مانع از مشاهده آنها هرگز آن را فراموش نکنید.

آنها عقب نشینی به نوار پس از آن صحبت در مورد کایل Hendricks’ عملکرد درخشان. آنها شگفت زده در مورد ریزو را اجرا کنید. آنها جشن گرفته می شود مدیر David Ross’ اولین پیروزی کار. و آنها خواهید بود.

“شما شوخی می کنید؟” آلن گفت. “ما ممکن است هرگز به خانه بروم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de