Scottie Pippen می گوید: او در صحبت با مایکل جردن پس از “آخرین رقص” مستند پخش شده در بهار و عنوان هر شکاف بین بازنشسته شیکاگو بولز ستاره.

“چرا من بود جرم توسط هر چیزی که اتفاق افتاده است 30 سال پیش است؟” Pippen گفت.

اردن به طور گسترده ای مورد ستایش Pippen در این مستند که وقایع بولز’ سلسله در 1990s به عنوان بهترین هم تیمی او تا به حال — هر دو بازیکن انتخاب شدند به سالن از شهرت. اما اردن به نام Pippen در قسمت دوم برای ساخت یک “خود خواه” تصمیم به تاخیر در offseason عمل جراحی بر روی یک پاره شده تاندون در مچ پا تا پس از شروع فصل 1997-98. اردن گفت: در این مستند او را درک نمی کنند Pippen تصمیم.

اردن نیز در زمان مبهم شات در Pippen مبارزات در بازی 7 از صعود به از دست دادن پیستون در سال 1990 نهایی کنفرانس شرق شد که با توجه به میگرن.

ESPN رادیو دیوید کاپلان ادعا کرد در ماه مه که Pippen بود “کبود” و “خیلی عصبانی” بیش از چگونه او به تصویر کشیده است. چند تا از اردن دیگر هم تیمی مهمترین هوراس گرانت بودند خشمگین در اردن بیش از داستان در این مستند. Pippen هر چند به نظر نمی رسد به یکی از آنها.

Michael Jordan and Scottie Pippen
مایکل جردن و Scottie PippenAP

“من در مورد آن ناراحت,” او گفت:.

این مستند همچنین شامل Pippen امتناع وارد بازی 3 از سال 1994 نیمه نهایی کنفرانس شرق در ثانیه های پایانی.

“آن زحمت نیست من در همه” Pippen گفت. “این یک فرصت برای ما نسل جوان که تا به حال دیده می شود و یا می دانستند هیچ چیزی در مورد بسکتبال در ’90s.”

سری پخش بیش از پنج روز متوالی یکشنبه شب در آوریل و مه و گنجانده شده است هرگز قبل دیده می شود فیلم از 1997-98 فصل یک که در آن تیم تعقیب ششمین قهرمانی در طول هشت سال.

54 سال Pippen برنده شش NBA با گاو, بود هفت بار همه ستاره و برنده دو مدال طلای المپیک. او در حال حاضر NBA تحلیلگر در درجه اول برای ESPN استودیو نشان می دهد “پرش.”

او را برداشت لس آنجلس لیکرز به عنوان مورد علاقه به ظهور از فلوریدا NBA قهرمان.

“اگر شما می خواستم به یکی را انتخاب کنید, من می خواهم بگویم کدام تیم LeBron James در” Pippen گفت. “این واقعیت است که او تجربه و توانایی های خود را به جلو و یک تیم هم توانایی غالب است. او را غالب ترین بازیکن در این بازی در حال حاضر با کوین دورانت در این بازی است. “

مستند یک رأی برنده هنگامی که ورزش در وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. ESPN و نیلسن گفت که دو قسمت نهایی از “آخرین رقص” به طور متوسط 5.6 میلیون بیننده.

— با AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de