پس از یک فاجعه 2019 فصل متس مسکن Jeurys Familia آن را یک نقطه در offseason به از دست دادن وزن است. Coronavirus مستند تغییر نمی کند این برنامه.

“من قادر به انجام همه چیز را که من انجام شده بود در offseason,” Familia گفت: از طریق یک مترجم از طریق زوم در روز چهارشنبه. “من قادر به انجام بسیاری از قلب, دوچرخه سواری زیادی است. من همیشه به حال یک احساس است که ما می خواهم به بازی دوباره, بنابراین من نمی خواهم هر بار خاموش و من همچنان انجام کارهایی که من انجام شده بود در offseason.”

Familia داد تا یک اجرا در یک زمین باز یافته تن به تن در این تیم intrasquad داد و بیداد جمعه هر چند دونده که به ثمر رساند که در پایه دوم به شبیه سازی فوق العاده زمین باز یافته سناریو.

در این مستند او قادر به کار کردن با کاربر جدید Dellin Betances در نیوجرسی. به طور خاص, Familia شده است کار خود را در شکاف زمین آورده است که او یک تن از موفقیت خود را روی لئامت دادن با این تیم اما دور از او در سال گذشته است.

Familia کار کرده است به برخی از سرعت خاموش زمین اجازه می دهد او را به استفاده از آن را به عنوان بیشتر از یک خاموش-سرعت گزینه است.

“من احساس فوق العاده راحت با شکاف” Familia گفت. “در طول کل فرآیند قرنطینه من هنوز کار بر روی آن زمین و در حال حاضر من باید اعتماد به نفس پرتاب است که زمین در هر تعداد. که با هر زمین, اما به خصوص با شکاف.”

همراه با خانواده و Betances این اغل گاو یا حشم خواهد بود لنگر توسط Seth, Lugo, جاستین ویلسون و ادوین دیاز. برای زنده ماندن تمامیت کوتاه فصل با این حال اعضای این گروه به احتمال زیاد به مایع در نقش خود است.

برای آنها که نه یک مشکل.

“من فکر می کنم در حال اجرا یک اغل گاو یا حشم است یکی از سخت ترین چیز برای یک مدیر برای انجام” ویلسون گفت: از طریق زوم. “من فکر می کنم که نوع توافق در بسیاری از مکان های. بنابراین, هیچ, شما هرگز واقعا میخوام دانم [نقش]. آن را خوب است به نوعی از دریافت مجموعه در نقش اما همه چیز همیشه در حال تغییر. بچه ها از خواب بیدار می توانید با سفتی گردن و پایین آن روز کسی می تواند احساس تازه و خوب می گذرد. بنابراین همه چیز همیشه در حال تغییر هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de