مدیر Aaron Boone و تبادل مربی مت بلیک تشویق شدند توسط Masahiro Tanaka را واضح اغل گاو یا حشم جلسه روز پنج شنبه در استادیوم یانکی ها right-hander اولین بار بر روی یک تپه پس از گرفتن ضربه ضربه به سر توسط یک 112-mph Giancarlo استانتون بوش در جولای 4.

هنوز بون اشاره Tanaka ممکن است آماده به زمین در اولین سفر از طریق چرخش زمانی که 60 بازی فصل برنامه ریزی شده است برای باز کردن بعدی پنج شنبه.

“من احتمالا می تواند کمی جای تعجب نیست اگر این نخستین چرخش از طریق” بون گفت Tanaka که انداخت 30 رزین قلم تمرین. “و سپس دوباره آن را دیدن است چگونه بعدی خود اغل گاو یا حشم می رود, دیدن چگونه رو زنده hitters بروید و آنچه را که بهترین تصمیم برای ما و Masa تا آنجا که ما می خواهیم برای ساخت او را به طور کامل در این لیگ سطح یا می خواهیم او را به ادامه ساخت و رسیدن به یک نقطه که در آن او ساخته شده تا بیشتر مانند یک استارت? آن خواهد بود مکالمات است که ما در داخل است و با Masa که برای ماده. ما را ببینید که در آن ما در چند روز آینده به ویژه پس از او چهره hitters برای اولین بار.”

بلیک تحت تاثیر قرار گرفته بود با Tanaka عملکرد.

“شدت بالاتر از ما در ابتدا انتظار می رود در آینده بود که واقعا دلگرم کننده است. حق با او بود در حدود 88 تا 91 [mph]. خوب بود برای دیدن او در آن است و نشان می دهد تمام زمین. بسیار ترد اول اغل گاو یا حشم بنابراین من واقعا خوشحال هستم که او در” بلیک گفت: Tanaka که تکرار اغل گاو یا حشم جلسه روز شنبه و به احتمال زیاد در صورت hitters در اوایل هفته آینده.

Masahiro Tanaka
Masahiro Tanakaرابرت Sabo

بلیک نیز تحت تاثیر قرار با راه Tanaka اتحاد بازگشت از سناریو ترسناک.

“من فکر می کنم او شده است واقعا خوب در مورد او چگونه است و پردازش آن است. او صرف برخی از زمان صحبت کردن به چاد Bohling ما مهارت های روانی مرد فقط به مطمئن شوید که آنها در حال رفتن را از طریق مراحل لازم در نظر او چگونه است و پردازش آن لحظه و آنچه در آن به معنی رفتن به جلو” بلیک گفت. “نوع مراحل لازم برای دریافت خود را برای رقابت در سطح بالا دوباره بدون مقدار زیادی از تردید در مورد گرفتن بر روی تپه. او شده است بسیار محکم در مورد او احساس خوب با آنچه اتفاق افتاده است و او را درک خطرات مرتبط با سنگ فرشهای.”


هارون قاضی بود و در این زمینه هدف قرار دادن قبل از اینکه یانکی ها کار می کرد و در زمان تمرین پنبه حلاجی شده در طول تمرین یک شب پس از بازگشت به ترکیب و homering در یک intrasquad بازی.

“همه چیز خوب به نظر می رسد با هارون” بون گفت: از راست fielder که برخورد با گرفتگی گردن پس از خراشیده شدن از یک intrasquad بازی شنبه.


Gerrit کول را نهایی خود را شروع شب جمعه قبل از باز کردن برنامه ریزی انتساب روز.

“ما احتمالا نگه داشتن او شبیه است. من فکر می کنم او انداخت 85 [زمین] آخرین بار. ما احتمالا نگه داشتن او را در اطراف وجود دارد,” بون گفت. “او تحت فشار قرار دادند بسیار سخت برای آخرین بار در یک روز گرم. ما را حفظ خواهد کرد او وجود دارد با این ایده او خواهد بدیهی است که در روز ششم.”

با شروع از جمعه شب intrasquad بازی در ورزشگاه, Boone, ارقام باشگاه خود را دارای چهار نمایشگاه بازی های باقی مانده به جای دو برابر کردن این آخر هفته و یک در مقابل فیلیز در روز دوشنبه.

“در ذهن من من شمارش [جمعه] مانند یک بازی است. جمعه ما رو هشت نوبت به بازی. من به دنبال در این چهار بازی ها تقریبا همه بچه های ما بازی خواهد کرد در سه تا از این بازی و احتمالا آنها را با فشار بسیار دور به بازی” بون گفت. “من احساس می کنم مانند آنها آماده به انجام این کار است و به طوری که خوب است.”


Hal Steinbrenner کاهش یافته است توسط یانکی ها’ اول-پایه ستاره شرق به دیدار با جنرال موتورز برایان Cashman در روز پنج شنبه و سازمان دیده بان کهنه کار چپ J. A. Happ و شدت تبلیغ, تبادل, چشم انداز کلارک اشمیت صورت زنده hitters پنج شنبه.

در میان hitters Happ مواجه شد و قاضی میگوئل اندوجر و جیو Urshela. اشمیت یانکی ها’ top تبادل چشم انداز انداخت به استانتون مایک Tauchman و اندوجر.

اضافه کردن Tauchman به لیست یانکی ها که نیست در عشق با قرار دادن یک دونده در پایه دوم برای شروع اضافی باز یافته حتی اگر او یک فرصت به کار گرفته شود در آن شرایط. این هفته بون Tauchman برای شروع نوبت دوم پایه برای آماده سازی کوزه و hitters برای چنین وضعیت.

“من از طرفداران بزرگ از آن” Tauchman گفت: از این قانون استفاده شده است که در جزئی لیگ است و در این بازی کوتاه لیگ برتر نجومی به نگه داشتن بازی از رفتن به عمق فوق العاده نوبت. “من درک و چرا از آن در حال انجام است اما من درک می کنم که چرا کوزه نمی مانند نیاز به مقابله با یک دونده است که آنها ایجاد نمی کند.”


یانکی ها مسکن تامی Kahnle معتقد است جعلی جمعیت سر و صدا و موسیقی خواهد شد که به پمپ فن-کمتر استادیوم یانکی زمانی که فصل به طور منظم شروع می شود مثبت خواهد بود.

“من شخصا فکر می کنم از آن خواهد شد” Kahnle گفت: وقتی پرسیده شد که اگر آن را به سر و صدا کمک خواهد کرد که بازیکنان است. “برخی از سر و صدا حتی زمانی که شما در حال بازی آن را به شما می دهد یک آدرنالین افزایش دهد. من فکر می کنم آن را به یک وضعیت بهتر از تنها بودن در خارج وجود دارد با هیچ صدا شما می توانید از گوش مردم صحبت کردن. آن یک ایده خوب برای انجام این کار, اما من به دیدن یک ویدیو امروز و آن نگاه مانند سر و صدا بود کمی بیش از حد با صدای بلند اما من مطمئن هستم که آنها فقط نوع کار با آن را در حال حاضر.”

Kahnle آگاه است که بدون طرفداران در صندلی و تلویزیون میکروفن در سراسر ballparks بازیکنان باید مراقب باشید آنچه را که آنها می گویند در این زمینه و در dugouts.

“آنها پمپ می تواند در میان جمعیت سر و صدا اما من فکر نمی کنم آن است که رفتن به همان اثر آن خواهد بود اگر شما تا به حال طرفداران در آن وجود دارد” گفت: Kahnle که پیش بینی او را اجازه دهید چیزی لغزش. “من هنوز هم به وضوح اجازه عمده F-بمب بروید. که فقط من هستم. من می دانم که بسیاری از بچه ها ما واقعا پرشور در تپه.”


یانکی ها reassigned بازیکنان زیر به بهار آموزش جایگزین سایت: RHP دمینگو Acevedo, RHP دانیل آلوارز RHP لوئیس گیل, C حداکثر مک داول RHP لوئیس مدینه RHP آدونیس رزا و RHP الکساندر Vizcaino.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de