بحث از این که آیا بازار شد و در بالا به طول انجامید همه یک روز پس از روز سه شنبه تجمع قرار دادن خرس پشت در مخفیگاه خود را. مثبت واکسن اخبار می تواند حمل چهار جلسه.

به دنبال کمی دورتر در صحرا هستند استراتژیست در گلدمن ساکس به رهبری دیوید Kostin. آنها تخمین می زنند که S&P 500 SPX +0.90% تولید میانگین بازده سالانه 6 درصد از جمله سود سهام در طول 10 سال آینده.

بد نیست ، البته هر پیش بینی بلند مدت منوط به قطعیت قابل ملاحظه و بازده بین 2 ٪ و 11 ٪ ضبط یک انحراف استاندارد در اطراف آن معنی برآورد Goldman استراتژیست می گویند. گلدمن انجام تمرین های مشابه در جولای 2012 و پیش بینی بازگشت از 8 درصد در مقایسه با واقعی 13.6 درصد افزایش آن بیش از یک انحراف استاندارد به دور است.

چگونه گلدمن تیم می رسند 6%? آنها در پنج عامل — امروز مطلق و نسبی ارزش سهام تخصیص سود سهام عملکرد تخمین و مدلسازی اقتصادی. برای اینکه یک داستان بسیار کوتاه از چرخه تنظیم قیمت به نسبت درآمد بالا 26.5 اما نرخ بهره فوق العاده کم است.

شاید بیشتر قابل توجه بینش است که سهام یک احتمال 90 ٪ از ضرب و شتم اوراق قرضه پس از 10 سال خزانه TMUBMUSD10Y, 0.617% بازده خیلی ضعیف 0.63%.

گلدمن را برجسته پنج خطرات را به چشم انداز. یکی deglobalization قرار می دهد که هر دو فروش و درآمد در خطر است. یکی دیگر از مالیات با این طرح از زمان ریاست جمهوری جبهه-دونده جو بایدن دلالت 12 درصد افت به S&P 500 درآمد اگر اجرا شده است. هزینه های نیروی کار و جمعیت و شاخص ترکیب — S&P 500 است به طور متوسط 35 درصد حجم معاملات در هر دهه از سال 1980 — نیز خطرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de