عزیز MarketWatch,

من و همسرم در حال تعجب که چگونه به شروع به رشد ثروت ما. من 34 و $96,000 او 33 و باعث می شود $45,000. ما 1.5 ساله در خانه و برنامه های دیگر در آینده نزدیک. من حدود 37,000 در وام های دانشجویی و چپ ما به تازگی افتتاح 30 سال وام مسکن از یک سال پیش. ما $15,000 سنتی, حساب پس انداز من یک حقوق بازنشستگی از طریق آموزش عمومی و او 401(k) با حدود $20,000 در آن از یک شغل و یکی دیگر با چند هزار نفر در آن او باز یک سال پیش. او همچنین دارای یک ایرا راث یکی از اعضای خانواده باز برای او به تازگی با $5,000. به آب گل آلود من خواهد بود به جستجو برای یک کار جدید در سال آینده خواهد شد که به معنای حرکت با تمام مظاهر (جدید وام مسکن و غیره.), قرار داده است که من در جایی در اطراف $130,000. او در حال برنامه ریزی برای ماندن در خانه با بچه ها برای چند سال و یا کار پاره وقت در صورت امکان.

ما کل خانه/صرف تفاوت به طور متوسط حدود 1000 $در هر ماه است که ما می توانیم صرفه جویی در سرمایه گذاری و یا قرار داده و نسبت بدهی. وام دانشجویی یک 5.625% نرخ بهره اما معلق است در حال حاضر به دلیل مراقبت عمل می کنند. پرداخت $242 ماه است. ما تعادل وام مسکن $192,000 و ماهانه پرداخت $1,427 اما ما پرداخت کمی اضافی در هر ماه. ما دوست دارم به تشکیلات جدید بکار تجاری اما هزینه بسته نیست و ارزش آن از ما به احتمال زیاد فروش آن را در کنار بهار یا تابستان. ما یک معامله خوب در بازار فروشنده است ما در نبراسکا شهر و برخی از جزئی ارتقاء به خانه. من می دانم پس از دو سال از منافع اولیه بسته شدن هزینه های تعمیر و نگهداری و غیره. ما هنوز هم احتمالا از دست دادن پول در این خانه اما من خوشبین هستم ما را از راه دور با حداقل 20.000 دلار پول نقد در هنگام فروش کامل است.

بزرگترین نگرانی من این است که خرید یکی دیگر از خانه در تابستان آینده و چگونه به تعادل است که با پرداخت این وام دانشجویی و شروع به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. ما باید فقط نشستن تنگ و سنجاب پول برای پرداخت به جای تلاش برای سرمایه گذاری در زمان نامشخص بازار ؟ من عصبی به کراوات مقدار زیادی از آن را به حساب های بازنشستگی است که من نمی تواند لمس و همچنین حتی اگر من وسوسه به باز کردن یک ایرا راث برای خودم و به طور کامل آن را به صندوق برای سال 2019 با توجه به تمدید مالیاتی مهلت این سال است. انجام است که در حال حاضر امر ما را کمتر از 10000 دلار پول نقد مایع.

با تشکر دوباره

B. C.

ببینید: من یک هفت شکل لانه تخم مرغ — من صرفه جویی بیش از حد برای بازنشستگی است ؟

عزیز B. C.

اول یک تبریک به منظور است که شما پول در بانک شما پرداخت اضافی نسبت به وام مسکن خود را, شما باید برخی از پس انداز بازنشستگی در حال حاضر stashed به عنوان به خوبی به عنوان یک حقوق بازنشستگی و شما در حال تمرکز بر روی امور مالی خود را. که همه چیزهای بزرگ.

وجود دارد بسیاری از قطعات در حال حرکت به این سوال اما شما قطعا نه به تنهایی — بسیاری از مردم در 20s و 30s و فراتر از نگرانی در مورد چگونه به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی در حالی که آنها در حال دستکاری بسیاری از دیگر حال و روز مسئولیت های مالی مانند پرداخت بدهی های دانشجویی, شروع یک خانواده پرداخت برای مراقبت از کودک و با بهره گیری از زندگی خود حداقل یک کمی.

خبر خوب این است: شما می توانید و باید هنوز هم قرار دادن پول برای بازنشستگی اما مشاوران مالی تا به حال چند پیشنهاد دیگر برای شما برای اولین بار.

در حالت ایده آل شما باید شروع با beefing تا خود را پس انداز اضطراری. من می دانم که احتمالا برای تلفن های موبایل قریب به اتفاق با توجه به شما در حال صحبت کردن در مورد وام مسکن خود را, بدهی دانشجویان و بازنشستگی و پس انداز و اما دلیل این که شما انتظار می رود برای انجام این کار بسیار در سال آینده یا بیشتر داشتن و بیشتر در خود را پس انداز اضطراری خواهد پرداخت. $15,000 یک شروع خوب است که بدان معنی است که شما نمی خواهد که به اختصاص تمام جریان نقدی اضافی به این نوع حساب اما مشاوران نشان می دهد شما باید حداقل سه ماه ارزش هزینه — و احتمالا نزدیک به شش ماه اگر همسر شما خواهد بود ماندن در خانه برای چند سال گفت: مری بث Storjohann مدیر ارشد بازاریابی افسر و شریک در چرتکه ثروت همکاران. او نشان می دهد که تقسیم اضافی $1,000 به طوری که نیمی از آن می رود به سمت پس انداز اضطراری. نیم دیگر می توانید به یک راث حساب بازنشستگی فردی که اگر شما اختصاص 500 $در ماه برای یک سال کامل شما می خواهم آمار محدودیت حداکثر سهم 6000 دلار (همچنین با توجه به زمانی که شما شروع به کمک و اگر شما را به پرداخت نهایی که برای مالیات سال مالیاتی بعد).

دلچسب اورژانس حساب پس انداز ممکن است به نظر می رسد خسته کننده و یا غیر ضروری به خصوص در این لحظه از زمان آن مهم است.

“در این محیط هیچ کس کار امن است” گفت: پیتر Palion یک مشاور مالی و بنیانگذار طرح جامع مشاوره. بسیاری از مردم شغل خود را از دست دچار کاهش دستمزد و یا هزینه های غیر منتظره به عنوان یک نتیجه از بحران کنونی ساخته شده است که آنها را از نظر مالی آسیب پذیر است.

همانطور که برای وام های دانشجویی خود را, شما ممکن است برخی از گزینه های. چون شما در آموزش و پرورش, شما ممکن است واجد شرایط برای وام دانشجویی بخشش. وجود دارد چند نوع از جمله یکی به طور خاص برای معلمان که مشغول به کار تمام وقت برای پنج کامل و سال متوالی در یک کم درآمد ابتدایی یا متوسطه. این برنامه را ببخش تا $17,500 وام خود را. در اینجا بیشتر است. هر چند که برای تلفن های موبایل مانند یک رویا خدمات عمومی بخشش وام نیست و همیشه کار می کرد برای همه — بنابراین شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن مقابله با این بدهی ها به عنوان شما بروید. شما نمی خواهید برای قرار دادن که بازپرداخت بدهی را فقط برای پیدا کردن شما واجد شرایط نیست, به دلیل برخی از کارهای اداری راه گریز.

وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در اطراف خود جابجایی و بالقوه و برخی از آنها ممکن است شما حتی نمی دانید پاسخ به هنوز رتبهدهی نشده است. شما باید در نظر گرفتن عواملی مانند: آنچه در خانه فعلی خود را برای فروش چقدر خانه های آینده خود را هزینه خواهد شد هزینه های مربوط به هر دو از کسانی که معاملات و هزینه های غیر منتظره در طول و بعد از حرکت. این است که هنوز یکی دیگر از دلایل که چرا شما باید تمرکز بر روی ساختمان خود را به پول نقد مایع رزرو Palion گفت.

همچنین هنگامی که شما را که کار سوئیچ به یاد داشته باشید به نگاه را از طریق مزایای کارکنان. حقوق بالاتر هستند اما شما همچنین باید به شیرجه رفتن به پوشش مراقبت های بهداشتی و حساب بازنشستگی مزایای Storjohann گفت.

ماندن در خانه به مراقبت از خانواده کار سخت است و این انتقال نیز بر امور مالی خود را. اگر شما به پایان رسید تا درآمد $130,000 اما همسر خود را متوقف در حال حاضر شما در واقع می خواهم ببینید از دست دادن درآمد حدود $10 ، 000 در سال است. شما و همسر خود را باید از طریق بحث که امکان و منابع مالی است که آمده است همراه با آن سناریو. چند مکالمات باید در اطراف تدارکات این تغییرات Storjohann گفت. “از آنجا هنگامی که شما خود را به شکل اهداف آن را مانند ساختمان برنامه مالی خود,” او گفت:. برنامه ای برای ملاقات ماهانه و یا هفته ای دوبار اساس برای درک خانوار هزینه و صرفه جویی در به عنوان شما به دنبال این اهداف و سپس در نهایت رسیدن به آنها. مالی ایجاد صفحه گسترده و یا بیانیه ای که در آن شما می توانید به روز رسانی شماره های خود را هر شش ماه به طوری که شما به وضوح درک که در آن پول خود را در حال رفتن, چگونه این کار را برای شما و جایی که شما می توانید از وجود دارد.

و حتی در حالی که همسر خود را به ماندن در خانه با بچه ها او هنوز هم می تواند کمک به یک طرح بازنشستگی از طریق یک همسر ایرا. یک مطالعه اخیر نشان داد خانواده ها اغلب نمی حساب برای افراد درحال آزمایش بدون همسر که با تکیه بر یک درآمد برای دوران بازنشستگی پس انداز. چه می کند با حمایت کارفرما قصد دارد این است که معمولا یک ترجیح شخصی اما او ممکن است بخواهید به تحکیم قدیمی 401(k) طرح به طرح در حال حاضر و یا در نهایت رول آنها را به ایرا. کلید در این وضعیت خاص این است که اطمینان حاصل شود او همان کیفیت بالا صندوق گزینه (اگر نه بهتر است) و پایین بودن هزینه های مدیریت.

همچنین ببینید: من 32 سال اقامت در خانه مادر و شوهرم را بدست آورده 150.000 دلار در سال است. من همیشه قادر خواهید بود برای لذت بردن از بازنشستگی است ؟

صرفه جویی برای کالج مهم است که برای خانواده ها اما احتمالا نباید اولویت قبل از بازنشستگی.

“بله آنها باید به فکر کردن در مورد بودجه کالج, اما نه به قیمت از بازنشستگی خود گفت:” خوان راس یک مشاور مالی در انجمن مدیریت مالی. برای بازنشستگی “وجود دارد هیچ وام شما می توانید بدون کمک هزینه تحصیلی — آن است که فقط آنچه شما داشته باشد.” اگر شما می خواهید به اختصاص برخی از جریان نقدی اضافی به کالج پس انداز هر چند طرح 529 می تواند یک شروع خوب است. و آن نمی صدمه دیده است اگر شما در حال انتظار فرزند دوم به زودی. “با یک کودک آن است که رفتن به گران,” Palion گفت. “با دو بود و دو بار به عنوان گران قیمت است.” اگر شما با شروع از 50 دلار در ماه شما باید یک “pretty مبلغ پول” در 18 سال Palion گفت. نسبتا, اگر شما شروع به صرفه جویی در دورتر پایین جاده شما می خواهم که به پیاده روی خود سهم قابل ملاحظه ای را برای زمان از دست رفته. نیز وجود دارد دیگر از انواع حساب از جمله Coverdell, وادار سازد و حساب های پس انداز اوراق قرضه. در اینجا شکست از برخی از جوانب مثبت و منفی هر یک از خیابان.

وجود دارد چند وظایف شما همچنین باید در نظر اگر شما نمی ذکر آنها را در اینجا Ros گفت. دلیل این که شما یک خانواده جوان و این امکان وجود دارد که آنها را بر شما تکیه می کنند برای خود منبع اصلی درآمد شما باید نگاه به یک طرح و مستغلات مانند خواهد شد و یا اعتماد بسته دولت خود را با قوانین. شما و همسر خود را نیز باید دریافت قدرت از وکیل به طوری که شما می توانید تعیین می کند که فرزندان خود را نگهبان. و در حالی که شما ممکن است در گروه بیمه های زندگی از طریق کارفرمای شما باید به در نظر گرفتن برخی از نوع از بیمه عمر مدت با سیاست حداقل $1 میلیون راس گفت. در سن شما که سیاست باید نسبتا ارزان است. اگر چه آن را هزینه چند هزار دلار به احتمال زیاد این امور سفارش می محافظت از خانواده خود در صورتی که چیزی اتفاق افتاده است.

به عنوان سوال خود را در مورد چگونه به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی: داشتن یک حقوق بازنشستگی خود را از طریق آموزش عمومی کار یک پیروزی مشاوران گفت. شما همچنین ممکن است دسترسی به یک 403(b) طرح توجیهی و اگر شما, شما باید در نظر گرفتن کمک به آن را — به خصوص اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از کارفرما مطابقت. همسر خود را نمی قادر خواهد بود برای شرکت در برنامه 401(k) هنگامی که او متوقف می شود و کار در این شغل اما شما هر دو می تواند کار بر روی سرمایه گذاری در جامعه جراحان ایران. وجود دارد سنتی جامعه جراحان ایران که بودجه با pretax دلار و راث Ira که بودجه با after-tax دلار است. وجود دارد مزایای هر دو نوع حساب, هر چند آن را نیز ضرری ندارد برای تنوع بخشیدن به طوری که شما باید گزینه های در بازنشستگی به صرفه جویی در مالیات است.

شما قطعا باید یک مقدار زیادی در جریان است اما شما در مسیر درست.

یک سوال در مورد خود و بازنشستگی پس انداز ؟ به ما ایمیل در HelpMeRetire@marketwatch.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net