بوریس جانسون اعلام کرده است که گروه تا شش دوستان و خانواده قادر خواهد بود برای دیدار با معصوم در فضای باز و یا در باغ های خصوصی به عنوان نخست وزیر انگلیس برطرف مستند محدودیت در انگلستان است.

اقدامات جدیدی خواهد شد که در جای خود از دوشنبه ميانگين مردم در انگلستان قادر خواهد بود برای لذت بردن از احزاب باغ و کباب و آمد به عنوان جانسون اعلام کرد که دولت تا به حال راضی به آن پنج آزمون برای کنترل ویروس.

دولت علمی مشاوران گفت: مردم باید با احتیاط در دوستان خانه ها در هنگام استفاده از حمام. “اگر کسی برای رفتن به مستراح … [است] کاملا حیاتی است که آنها پاک کردن همه چیز را شستن دست های خود را تمام راه را از طریق” گفت: افسر ارشد پزشکی کریس Ersin.

برای داشتن کباب Ersin خواست احتیاط در عبور از ظروف از فرد به فرد در حالی که جانسون خواست مردم بود “فوق العاده وسواسی.”

در حالی که شهروندان اجازه خواهد داشت به ملاقات در پارک ها و باغ ها بارها و سالن مو شده اند در سمت چپ حلق آویز و می تواند بسته باقی می ماند تا جولای.

در ایالات متحده همه 50 ایالت آمریکا در حال حاضر اقدامات برای سهولت بازگشایی اقدامات است.

در روز پنجشنبه coronavirus نشست خبری جانسون گفت: “این تغییرات به این معنی است که دوستان و خانواده می تواند شروع به دیدار با عزیزان خود شاید دیدن پدر و مادر هر دو در یک بار و یا هر دو پدربزرگ و مادربزرگ در یک بار.”

جانسون خواست احتیاط گفت: مردم باید “جلوگیری از دیدن مردم از بیش از حد بسیاری از خانواده ها در جانشینی سریع.”

جزئیات: u. k. مجموعه مستند, کاهش, طرح با ‘خانه’ ماسک صورت بازگشت به کار اجتماعی, ‘حباب’

دولت همچنین ترویج آن آزمون جدید-و-ردیابی برنامه که راه اندازی شده در روز پنج شنبه بدون برنامه ریزی برنامه جزء معنی هر کسی که می آید در تماس با کروناویروس مورد خواهد بود خواست تا از خود جدا کنند.

برخی از مدارس نیز باز جمعه در کنار بازار و نمایشگاه ماشین در حالی که بعد از آن در ماه ژوئن بیشتر غیر ضروری رسانه های خرده فروشی خواهد بود قادر به بازگشایی شده است.

انگلستان وارد شده مستند در 23 مارس با مردم دستور به ماندن در خانه مجاز برای فقط یک ساعت ورزش در هر روز و یا ضروری خرید. در حالی که کارگران مشاغل کلیدی از جمله سوپر مارکت کارکنان و پزشکان و پرستاران اجازه داده شد به کار دیگران بودند یا furloughed یا گفت: به کار از خانه.

جزئیات:بریتانیا می شود آخرین کشور در مستند به عنوان پلیس از اعمال محدودیت های جدید

در مارس 7, مستند اقدامات کاسته اجازه می دهد نامحدود ورزش و اجتماعی فاصله ملاقات یو پی اس با یک فرد از یک خانواده است. کارکنان در برخی از بخش ها از جمله ساخت و ساز و تولید اجازه داده شد برای بازگشت به کار, اما هر کسی قادر به کار از خانه بود و هنوز هم گفت: برای انجام این کار است.

آن را نیز تایید کرد در روز پنج شنبه که بالا پرواز فوتبال باز خواهد گشت در انگلستان و ولز در اواسط ماه ژوئن. منچستر سیتی روبرو خواهد شد آرسنال در حالی که شفیلد یونایتد بازی در برابر استون ویلا در روز شنبه ژوئن 17, به دنبال یک بسته بندی شده تقویم آخر هفته لیگ برتر مسابقات است.

در ادامه:لیگ برتر را آزمایش کرده است 2,752 بازیکنان و کارکنان برای coronavirus — در اینجا نتایج و تایید نجومی-تاریخ راه اندازی مجدد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de