آن است که معروف بروکلین ورزشگاه که در آن امثال محمد علی و مایک تایسون و Jake LaMotta و روبرتو Duran آموزش دیده اند و آن را خارش است به عقب بر گردیم روی پای خود پس از floored coronavirus بیماری همه گیر.

بروس Silverglade متعلق به بدنسازی Gleason در را 38 سال و در حالی که او به رسمیت می شناسد وجود دارد که بیشتر در مسائل مهم سیاسی و اجتماعی در این شهرستان و در دولت و در کشور او معتقد است که بوکسورهای وجود دارد — به ویژه در جوانب مثبت و مربیان قربانیان ورزشی بی عدالتی است.

Silverglade به نقل از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اجرایی سفارش 202.3 که بیان می کند: “هر جای بدنسازی, تناسب اندام, مراکز و یا کلاس های فیلم و تئاتر نیز باید متوقف عملیات موثر در 8 ساعت در مارس 16, 2020 تا اطلاع ثانوی” و می گوید:

“من در تلاش برای رسیدن به مبارزه با دولت چون در دراز مدت من از دست بدهند. من فقط می خواهم بگویم من فکر می کنم که بدنسازی Gleason در را یک استثنا و کسی باید به من گوش خود را و گوش دادن به آنچه که من باید بگویم.

“منظور اجرایی بسیار وسیع است و باید روند بررسی به صورت استثنا به گسترده مبتنی بر طرح است. من فکر نمی کنم بدنسازی Gleason در را باید همراه با نیویورک باشگاه های ورزشی و یا استودیو یوگا.”

Silverglade انتقاد شدید یک قلاب به سمت چپ به این ایده است که بروکلین نتس در حدود دو مایل از او در پراسپکت هایقتس مجاز فردی تمرین تمرینات برای بیش از چهار بازیکن در یک زمان.

“من بازیکنان حرفه ای که می خواهند به آماده شدن برای حرفه ای بوکس مسابقات” Silverglade گفت: پست. “کسی باید گوش دادن به این واقعیت است که جنگجویان حرفه ای قادر به قطار که در آن دیگر ورزشکاران حرفه ای هستند.”

Bruce Silverglade argues that since Gleason’s Gym trains professional boxers, including past greats such as Muhammad Ali, his facility should be subject to the same rules that apply to the Brooklyn Nets and not treated like “New York Sports Clubs or yoga studios.”
بروس Silverglade استدلال می کند که پس از بدنسازی Gleason در را قطار بوکسورهای حرفه ای از جمله نوابغ گذشته از جمله محمد علی خود را تسهیلات باید به همان قوانین است که اعمال می شود به بروکلین نتز و درمان نمی شود مانند “نیویورک باشگاه های ورزشی و یا استودیو یوگا.”ویلیام میلر

تاریخ و سبک وزن Mikkel LesPierre آموزش در خارج از منزل با مربی جوآن گوزمان در برانکس رودخانه پارک برای ژوئن 18 جلسه در لاس وگاس در برابر خوزه پدرزا.

“من شده اند قادر به ضربه سرعت کیسه یا کیسه های سنگین و یا یک پایان دو کیسه و یا استفاده از یک حلقه” LesPierre گفت: پست “بنابراین همه چیز را که من انجام می دهند در حال حاضر به آماده شدن برای این مبارزه من تا به حال به نیمه تمدد اعصاب من راه خود را با هر آنچه در اطراف من.”

برای شبیه سازی حلقه حصیر LesPierre, 35, حرکت به یک مسیر چمن در نزدیکی تپه تفنگ جاده ها است. “به جای هدف قرار دادن کیسه های سنگین ما را مانند یک بدن سپر می کنیم و بند آن را به یک درخت و سپس ما بدن سپر که متصل به درخت” LesPierre گفت.

مربی حرفه ای همین Saxby که در تلاش برای پایان می رسد دیدار به عنوان یک هنرمند و کاریکاتوریست مجبور شد به فایل برای بیکاری. او روت آشر برای Sugar Ray Leonard, نقش در “دست از سنگ.” او آموزش یکی از مبارزان خود را در خارج از منزل پارک در Cadman پلازا و Tillery سنت

“در حال حاضر که من می دانم که در ورزشگاه در حال باز کردن برای ورزشکاران حرفه ای من و بچه ها در ورزشکاران حرفه ای و همچنین” Saxby گفت: پست. “چرا ما نمی توانیم دریافت تمدید همان حسن نیت ارائه میدهد به طور جدی؟”

Silverglade تخمین می زند که وجود دارد 50 بوکسورهای حرفه ای در Gleason در را و 12-20 مربیان که آنها را آموزش و مربیان 92 در مجموع.

“من فکر نمی کنم یک مبارز حرفه ای باید تبعیض از آنجا که او نمی باید نمایندگی” Silverglade گفت.

نخبگان بوکسورهای آماتور نیز مصرف اجباری هشت دفعات مشاهده شده است.

“نیویورک آماتور هستند کاملا در یک نقطه ضعف” Silverglade گفت. “وجود دارد مسابقات قهرمانی ملی است که در حال آمدن است تا بعد از آن در سال, و اگر شما در یک ایالت دیگر شما مجاز به آموزش و آماده شدن برای آن است. اگر شما در شهر نیویورک بوکسور شما نمی توانید قطار و بنابراین شما قطعا جاوا در یک نقطه ضعف اگر شما می خواهید برای مبارزه با یک قهرمانی ملی که نشان دهنده ایالات متحده در برخی از مرتب کردن بر اساس رقابت بین المللی است.”

Silverglade چين هیچ مشکل مطیع فعلی توصیه می شود بهداشت پروتکل ها و مخاطبان-رایگان محیط زیست است.

“این امر می تواند آسان به پلیس زیرا جنگجویان حرفه ای دارای مجوز توسط NYSAC و صادر شده است فدرال شناسه. من می تواند ارائه یک طرح بازگشایی خواهد شد که به طور کامل برآورده وزارت بهداشت” Silverglade گفت.

Gleason در را باز کرد و در سال 1937 و بالد که در آن آموزش دیده است 136 قهرمان جهان است.

“من می خواهم برای باز کردن من می خواهم برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان من می توانم پس اگر آن را اولین گام برای باز کردن که من فقط می توانید نرم افزار مبارزان این چیزی است که من اساسا تلاش برای انجام” Silverglade گفت.

Silverglade شده است قادر به رسیدن به هر کسی که در دفتر فرماندار, اما پاکستان به خاطر مشت زدن.

“این فقط اصل آن” او می گوید. “چرا یک مبارز حرفه ای به عنوان خوب نیست به عنوان یک بازیکن حرفه ای بسکتبال یا بیس بال حرفه ای بازیکن؟”

پایین … اما نه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de