در روز پنج شنبه شب, GLAAD Media Awards آن 31st سالانه نشان می دهد اما یکی از اولین ارائه شده تقریبا. این جریان فرمت شده ارائه شده بر روی YouTube و Facebook – مجاز برای کشت و ستاره ها را سریع ظاهر به حال و قبول جوایز.

در میان این ستاره ها: Gabrielle Union, Dwyane Wade, افتخار, LGBTQ+ متحدان ارائه شده که این جایزه را برای سریال درام (که رفت به “ژست”) و با استفاده از لحظه خود را روی صفحه به بحث در مورد چگونه آنها افتخار پدر و مادر از یک نما کودک است.

“دختر ما Zaya رهبری ما را در این سفر” وید گفت: اعتراف به این که او همیشه درک آنچه در آن به معنای کسی که برای زندگی خود حقیقت است. “من می خواهم برای تشکر از Zaya برای آموزش من و GLAAD برای بالا بردن تصاویر و پیام های که در تسریع پذیرش در هر خانواده است.”

اتحادیه افزود: “این ماموریت به این معنی حتی بیشتر به ما در حال حاضر به عنوان ما جمع آوری همه ما سیاه و سفید از کودکان است. سیاه و سفید زندگی می کند و ماده, سیاه, ترانس زندگی مهم است. ما خواستار همه ما نژادی عدالت رزمندگان در خارج وجود دارد برای باز کردن قلب خود را و ذهن خود را به تجاوز+ جامعه به طوری که ما می توانیم با هم کار کنند و توانمند سازی هر یک از دیگر و صرفه جویی در زندگی می کند.”

ساعته رویداد برجسته کمدی بیت اجرای موسیقی و تکه از مجریان و برندگان.

نکات برجسته شامل:

Lil Nas X محض بالا ژولیده تشکر از همه برای خود برجسته-جایزه هنرمند. و دالی پارتن خواند بزبان و گفت که او “هیجان زده” به دریافت جایزه برای نشان دادن “دالی پارتن را Heartstrings.”

عرقچین Feldstein که پذیرش یک جایزه برای “Booksmart” در یک تقسیم صفحه نمایش تصویری با مدیر اولیویا وایلد و شرکت ستاره Kaitlyn Dever گفت: افتخار “به معنای بسیار به من به عنوان عجیب و غریب یک بازیگر است.” او ادامه داد: “در آغوش آنچه شما به دلیل وجود تنها یک شما.” مجری Cara Delevingne, در یک تله رنگین کمان کت مشترک مشابهی روبرو است. “هر کمی از شما خاص است” او اعلام کرد.

“ژست” ستاره MJ رودریگز, دومینیک جکسون Indya مور گلپر راس فرشته بیسمارک Curiel رایان جمال Swain, Hailie سحر و بیلی پورتر گفت: تمام قطعات از یک مشترک سخنرانی در جشن پیروزی خود را. “تعهد ما به گفتن داستان ما هرگز متزلزل شدن” وعده داده شده پورتر در مقابل نشانه آن است که گفت: “رای Betches.”

Demi Lovato که معرفی مجری درخت روغن قلم الماس (که لرزاند عملکرد او ترانه “ما اینجا هستیم” گفت: “به تمام ترانس, جوانان, من می خواهم به مطمئن شوید که شما می دانید که شما ماده است.” او افزود: “افتخار که شما در حال نگه داشتن صدای خود را با صدای بلند و قوی است و می دانیم که ما در حال مبارزه برای شما.”

Dan Levy و Noah Reid خود را جشن گرفتند “Schitt نهر” پیروزی با مقدار زیادی از قدردانی به خصوص برای طرفداران که بوسید (و ارسال عکس به عنوان مدرک) تحت بیلبورد در لس آنجلس است که ویژگی های شخصیت خود را دیوید و پاتریک smooching.

چوپان x هلی به پایان رسید نشان می دهد با یک پر جنب و جوش عملکرد “انجام کار” به عنوان ادویه با “rupaul’s Drag Race” آلوم ونسا Vanjie ماتئو ضرب وشتم میلر و نائومی Smalls.

برندگان:

برجسته فیلم – انتشار گسترده: “Booksmart” (ایالات هنرمندان آزاد)

برجسته فیلم – انتشار محدود: “Rafiki” (فیلم حرکت)

برجسته سریال درام: “ژست” (FX)

برجسته سریال کمدی: “Schitt نهر” (Pop)

فرد برجسته قسمت (در یک سری w/o به طور منظم LGBTQ شخصیت): “دو درب” را “دالی پارتن را Heartstrings” (Netflix)

برجسته فیلم تلویزیونی: “شفاف: موسیقی Finale” (آمازون)

فوق العاده محدود مجموعه: “قصه های شهر” (Netflix)

برجسته مستند: “دولت از غرور و افتخار” (YouTube)

برجسته کودکان و نوجوانان و خانواده های برنامه نویسی [کراوات]: “شجاع ترین شوالیه” (Hulu) و “مدرسه عالی موسیقی: موسیقی: سری” (دیزنی+)

برجسته واقعیت برنامه: “یکی هستید؟” (MTV)

برجسته موسیقی هنرمند: Lil Nas X, 7 (کلمبیا)

برجسته طنز کتاب: “جنگ ستارگان: دکتر Aphra” توسط سیمون Spurrier Emilio Laiso, Andrea Broccardo, Wilton سانتوس, کاسپر Wijngaard مارک Deering دان هو, Walden, وانگ, Chris Bolson اسکات هانا السا Charretier, Rachelle روزنبرگ, Chris O’Halloran, استفان Paitreau لی Loughridge ادگار Delgado, Jim Campbell جو Caramagna (مارول کمیک)

برجسته بازی های ویدئویی: “بیرونی جهان” (بخش خصوصی)

برجسته برادوی تولید: “ارث” توسط Matthew لوپز

برجسته تنوع و یا بحث نشان می دهد قسمت: “جاناتان ون نس: عسل او یک پیاز با انواع لایه ها” از “The Late Show With Stephen Colbert” (CBS)

برجسته تلویزیون و روزنامه نگاری – newsmagazine: “من بعدی ؟ ترانس و هدفمند” از “Nightline” (ABC)

برجسته تلویزیون و روزنامه نگاری بخش: “یک در یک با شهردار پیت Buttigieg” از “Rachel Maddow نشان می دهد” (MSNBC)

برجسته روزنامه مقاله: “نظامی گزارش هیچ ترشحات تحت ترانس بان — اما طرفداران شک و تردید” توسط کریس جانسون در واشنگتن (تیغه)

برجسته مقاله مجله: “ترانس اعلامیه پروژه” توسط Raquel ویلیس (خارج)

برجسته مجله به طور کلی پوشش: مدافع

برجسته روزنامه نگاری دیجیتال مقاله: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دگرباشان جنسی: خود را “خارج از زناشویی’ kids aren’t شهروندان” توسط اسکات بیکسبی (TheDailyBeast.com)

برجسته روزنامه نگاری دیجیتال – ویدئو و یا چند رسانه ای: “Stonewall 50: انقلاب” تولید شده توسط Sekiya Dorsett بروک Sopelsa الیزابت Kuhr, Shahrzad Elghanayan وسلی الیور تیم Fitzsimons ویکتور Limjoco (NBC و شبانه فیلم)

برجسته وبلاگ: افسانه بیماری

ویژه شناخت: “ویژه” (Netflix)

به رسمیت شناختن ویژه: کارن Ocamb سابق, اخبار, ادیتور, Los Angeles, تیغه

به رسمیت شناختن ویژه: مارک سگال بنیانگذار و ناشر فیلادلفیا, اخبار, گی

برجسته اسپانیایی زبان اسکریپت مجموعه تلویزیونی: El Corazón Nunca Se Equivoca (Univision)

برجسته اسپانیایی زبان تلویزیون روزنامه نگاری – Newsmagazine [کراوات]: “Después de استون وال” (CNN en Español) و “Orgullo” Despierta امریکا (Univision)

برجسته اسپانیایی زبان مصاحبه تلویزیونی: “Cómo y وقتی که Salir del Clóset” Un Nuevo Dia (Telemundo)

برجسته اسپانیایی زبان تلویزیون و روزنامه نگاری بخش: “Amor گناه Condición” Noticiero Univision 33 (Univision)

برجسته اسپانیایی زبان دیجیتال روزنامه نگاری مقاله: “سویا, گی, y Estoy Orgulloso de Poder Decirlo: خورخه لوئیس مارتینز, patinador mexicano” por ماریو Villagrán (GQ مکزیک)

برجسته اسپانیایی زبان روزنامه نگاری دیجیتال – ویدئو و یا mMultimedia “امریکا یک پس زمینه: Brigitte Baptiste, el Rostro de la (زیستی) Diversidad” por دیوید Casasús (EFE)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de