هانا برنت سراغ یک پیشگام مسیر.

25 سال طولانی جزیره بومی استخدام شد پنج شنبه به عنوان اولین زن تمام وقت دیده بانی در 95 سال سابقه از غول. او رسیدگی خواهد شد میدلندز منطقه است.

“من سعی کنید به فکر می کنم در مورد که” برنت گفت: Giants.com. “من به طور کامل درک کنند و آگاه هستم که این یک فرصت عالی و مهم برای زنان در لیگ. اما من گفته ام این از گرفتن بروید: من فقط می خواهم برای رفتن وجود دارد مانند هر کس دیگری می رود در آن وجود دارد و رفتن در مورد کسب و کار من مانند یک حرفه ای. همه چیز کار خواهد کرد خود را اگر من در مورد کسب و کار من در راه حق است.”

برنت مصاحبه از طریق زوم با مدیران سطح بالا از جمله مدیر کل دیو Gettleman و مدیر کالج سراغ کریس Pettit طی دو روز. او سه-ورزشي standout در هانتینگتون دبیرستان و کنفرانس در چوگان سرپهن در دانشگاه ماساچوست است.

“قادر به بخشی از یک تیم دوباره که کار به سمت یک هدف مشترک است آنچه که من انجام شده است تمام زندگی من,” او گفت:. “این به من کمک کرد تا انتقال به NFL.”

پس از فارغ التحصیلی در رشته مدیریت ورزشی برنت به مدت چهار سال به عنوان یک بازیکن پرسنل دستیار در NFL و اخیرا مشغول به کار در سراغ شاهین — ارتباط بین بازیکنان و عوامل و کالج ها در حالی که تماشای فیلم و حضور pro روز, کاسه, بازی و ترکیب.

برنت در دسترس نیست برای نظر فراتر از اظهارات او در آزادی مطبوعات.

“تنها چیزی که من در مورد مراقبت است برای ما برای پیروزی در سوپر باول” برنت گفت. “هدف اصلی ما به عنوان یک تیم برای پیروزی در سوپر باول. که هدف من است. که همه هدف است.”

غول اعلام کرد یک سری از حرکت دیگر از جمله Ty سیام ارتقاء به مدیر فوتبال داده و نوآوری است. سیام که به دست آورده Gettleman را مکرر ستایش در طول این غیر معمول و همه گیر-محدود offseason شد و در گرم خانه در طول این پیش نویس یکی از تجزیه و تحلیل ذهن در سازمان است.

در یکی دیگر از تجزیه و تحلیل حرکت غول فوتبال استخدام تحلیلگر داده کورتنی کندی 23 بعد از او در فصل گذشته به عنوان کارآموز.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

دکتر Lani لارنس پر تازگی ایجاد شده و موقعیت به عنوان مدیر سلامتی و خدمات بالینی و همچنین نظارت بازیکن تعامل و توسعه است. دیرین کارمند اد Triggs بود ارتقا به مدیر فوتبال عملیات مارکی پندلتون شد یک منطقه دیده بانی و بلز بل جایگزین پندلتون به عنوان تیم BLESTO (ملی سراغ سرویس های به اشتراک گذاشته شده توسط تمام 32 تیم) طلایه دار.

کریگ فیتزجرالد است که مدیر از قدرت و عملکرد کمک سام Coad. نیک ویلیامز را به عنوان یک توهین دستیار در کادر مربیگری.

“این شده است یک مشکل چندین ماه برای همه نه فقط برای کسانی از ما در ورزش” Gettleman گفت: Giants.com. “به عنوان غیر معمول به عنوان این زمان بوده است, ما نیاز به ادامه مترقی باشد بنابراین New York Giants در نهایت می تواند آنچه که ما و طرفداران ما تصور می کنیم.

“ما بسیار هیجان زده در مورد آنچه که ما شده اند قادر به انجام. با این تغییرات و اضافات ما همچنان به موقعیت خودمان را برای آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de